Wij hebben er 2, 1 van Frendz (v&d) van ribstof en wat dikker. En 1 van de Hema, donkerblauw met roze biesje, iets minder warm dus meer een herfstjas.
Oudste deze; PARKA MET BONTCAPUCHON - Mantels - Baby meisje (3 maanden - 3 jaar) - KINDEREN | ZARA Nederland Jongste ook van Zara, maar kan ik niet vinden nu een groene met dikke kraag. Super schattig.
Mijn dochter heeft 5 winterjassen. Ik weet het het zijn er veel. Maar soms kan ik niet kiezen of zonde om te laten hangen. Dit is er 1 van Gekocht bij de wibra voor 15,99. Zijn ook lekker warm gevoerd. gaan tot 134/140 geloof ik. De anderen zijn van Barbara Farber en nog wat andere merken.
JAS MET CAPUCHON EN OORTJES - Mantels - Baby meisje (3 maanden - 3 jaar) - KINDEREN | ZARA Nederland wij hebben deze. Vprig jaar ook zara en was heerlijk warm! Wel heb ik er nog een ski kas bij voor in de sneeuw van 12,95 van de lidle
JAS MET CAPUCHON EN KNOPEN - Mantels - Baby meisje (3 maanden - 3 jaar) - KINDEREN | ZARA Nederland Toch maar deze besteld! Ben benieuwd hoe hij in het echt is. Ik vind hem op de foto zo heel leuk! En echt iets voor mijn dochter Meteen nog maar een broek en jurkje gekocht haha
Ze hebben er hier allebei twee. De oudste heeft een jas van vorig jaar van Shoeby (wit/grijzig met vogeltjes) en een nieuwe, een donkerblauwe van de H&M. De jongste heeft een jas van de Zeeman (zwart/bruinig met roze bollen, vorig jaar had ze de blauw met witte) en een donkerblauwe met roosjes van de Primark. Ik doe altijd gewoon een of twee keer een rondje winkelcentrum, dan zie je vanzelf wat leuks. Name It en C&A hadden ook erg leuke jassen. En duurder heb ik er nog (heel) veel gezien die ik super vond.