Het grote 'wat koop jij voor Sint/Kerst'-topic 2014

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by chantal1985, Sep 7, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    Oct 24, 2007
    3,086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Er zijn kinderen die wel gelijk naar bed gaan. En niet elk kind houd van vier dingen die uitdagend en langer interessant blijft.
     
  2. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Zo, ik ben weer bijgelezen! :D Weekendje weg geweest, hihi.

    Wat een leuke lijstjes weer!
     
  3. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik koop ook niet zo een lijst als honneyy, tot nu toe een pop, toettoet parkeerplaats, treintje van ikea en3 boekjes
    Ben wel nog aan het rondkijken naar duplo (trein of vliegtuig) en wil nog 2 toettoet auto's
    Maar iedereen viert het anders, sommigen met veel cadeaus, anderen met weinig, sommigen alleen enkele dure dingen, anderen veel goedkopere dingen.
    Wij vieren het bijvoorbeeld s'ochtends, hier komen de zwarte pieten snachts nog door de schoorsteen dus kan hij er de hele dag mee spelen (tot we naar oma en opa gaan) en wij pakken niks in dus uitpakken hoeft hij ook niet te doen
     
  4. kris8

    kris8 VIP lid

    Aug 17, 2009
    8,032
    3
    36
    Tja ieder zijn ding hoor..
    Hier doen we het trouwens weer zoals vorig jaar. De sint komt in de nacht van 5 op 6 december. En dan s`ochtends kadootjes.. Die verstoppiet verstopt heeft. Er staat er gelijk 1 en bij ieder kadootje zit een briefje ... waar op bv na 2 kadootjes staat : Zo ga nu maar even lekker eten en dan komt vanzelf de hint voor de verstopplaats van het volgende kado en dan zit bv in de crackerbak ( eet ze als laatste een briefje met ga eens boven onder papa en mama`s bed kijken ofzo..
    nou ja jullie snappen het. Vorig jaar was dat super leuk> ieder kado werd gelijk uitgepakt en bekeken / mee gespeelt even en dan pas naar het volgende waren een halve dag bezig. maar het was heel leuk en niet; papier eraf rukken en gauw naar het volgende..

    Ik herken trouwens wel dat het na een paar kadootjes klaar is. Hier wel in ieder geval. Toen ze 3 was werd ze zelfs boos na 3 kadootjes bij opa en oma wilde ze niet meer... Ik heb al.. !! riep madam
     
  5. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Ik wist ook niet zo goed wat ik mij erbij voor moet stellen, maar zo klinkt het toch wel leuk, haha! Gek toch hoe die rages werken. :D
     
  6. botervliegje

    botervliegje Fanatiek lid

    Dec 30, 2007
    1,732
    72
    48
    Mijn lijstje is ook best lang met veel kleinere cadeaus, heb gelijk geen zin meer om te plaatsen :cool: De kindjes mogen ook een keer of 6 de schoen zetten. Op pakjesavond iets van 5 cadeaus en met Kerst nog wat. Tussendoor krijgen ze zelden wat.
     
  7. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Bij Blokker 15% vroegkoopkorting. Geldig 3 t/m 11-11. Online, en in de winkels.
     
  8. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Gewoon plaatsen, hoor! Ben benieuwd!
     
  9. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Nog een tip; in de Lidl folder van deze week ook allemaal Sint cadeau's. Vanaf 10/11 in de winkel.
     
  10. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Vanaf morgen ook bij de AH planes spulletjes. En een tekenbord
     
  11. LadyT

    LadyT Fanatiek lid

    Jun 10, 2011
    1,042
    1
    38
    Zo, ook weer bijgelezen! :D Iets met gezellig sfeertje enzo... ;)

    Hier ook een vrij lange lijst inmiddels (verdelen over verjaardag, sinterklaas en kerst), maar ben nog aan het verdelen, bedenken.
    Heb in de loop der maanden ook wel het een en ander gekocht en ook in de zomer wat dingen tweedehands op een rommelmarkt (erg mooi, helemaal mee in mijn nopjes haha) gekocht. Twijfel beetje om dat erbij te doen of dit later in het jaar eens tevoorschijn te toveren..

    Nog even een tip; ik zag bij iemand het mike de ridder kasteel op het lijstje staan (tijd terug); deze staat nu bij de kruidvat!
     
  12. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    Sep 23, 2013
    4,559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zoals je kon lezen had ik het dan ook over HIER en over MIJN kind.
     
  13. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Maar wat vind zij er dan leuk aan?
    Is het de hoeveelheid? Is het aandacht? Is het kleur? Wat is het dat zoveel kadoos leuk(er) is voor haar?

    Begrijp me niet verkeerd. ik begrijp er geen snars van (en vind het ook heel raar) maar probeer het juist te begrijpen door vragen te stellen (geen oordeel).
     
  14. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    Sep 23, 2013
    4,559
    0
    0
    NULL
    NULL
    En kennelijk is zeggen dat het 'over the top' is al een waarde-oordeel. Nee, dat is een constatering: 40 cadeaus op 1 avondje voor een peuter, kom op...
    Ik noem niemand een slechte moeder hoor, pff.
     
  15. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Zullen we er gewoon over ophouden? Het moet natuurlijk niet de bedoeling zijn dat mensen hun lijstje niet meer durven te plaatsen...

    Hoe langer het lijstje, des te meer inspiratie. Toch? Haal er je voordeel uit. :D
     
  16. LadyT

    LadyT Fanatiek lid

    Jun 10, 2011
    1,042
    1
    38
    Helemaal mee eens!!
     
  17. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Oudste van ons op 5-12:
    - meubelsetje voor haar poppenhuis
    - Iets van playmobil
    - een puzzel of een spel
    - Kleding

    Jongste van ons op 5-12.
    - iets van duplo
    - aanvulling ikea trein
    - kleding
    - maxi strijkkralen

    Van mijn moeder en zus krijgen ze ook nog iets en in hun schoen ook. Maar dat weet ik nog niet.

    Kerst doen we bij mijn schoonouders, dat weet ik niet wat ze krijgen, genoeg denk ik.
     
  18. Hiekje

    Hiekje Actief lid

    Jan 14, 2011
    282
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had ze gezien! Maar uiteindelijk weer terug gelegd, het kasteel was nl Engelstalig ipv NL!!
     
  19. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak

    Haha grapjas..

    Kan jij wel lezen? Volgens mij niet he? Er staat namelijk dat er ook wat naar kerst gaat.. jeetje mina.. snap niet waarom je ineens een slechte moeder zou zij als ik mijn kind eens goed verwen!


    Cygnet; ze vind het uitpakken leuk, de cadeaus leuk, de aandacht,.etc. etc. Vorig jaar riep ze heel de tijd dat ze zo blij is.met al haar cadeautjes.. nou ja het ene is het andere kindje niet toch? Als ze van playmobiel, duplo etc zou houden zou ze daar een doos van krijgen, maar nee knutselt, kleurt stempelt etc veel liever! Tja dan word het dat..


    maar weer ot gaan? Of.gaat er nog meer commentaar komen? Oh ja, en er zitten schoencadeautjes bij ;)
     
  20. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Ik hoop niet dat je mijn vragen als commentaal beschouwd. Je moet het helemaal zelf weten hoor. Ieder (kind) z'n ding ;)
     

Share This Page