zijn jullie mannen ook zo onhygienisch en lomp

Discussie in 'De lounge' gestart door ALeV84, 31 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Oei ik herken het ook niet. Mijn man doucht dagelijks en dan nog wel eens een keer na sport of hard werken. Hij poetst zijn tanden 2x per dag.

    Hij heeft ook dingetjes hoor. Hij kan bijvoorbeeld de ontbijtspullen van de kinderen de hele dag op tafel laten staan. Dan kom ik 's avonds thuis en liggen daar nog de korstjes van die ochtend. Ik maak me er niet meer druk om. Maar ik zou het ook vies vinden als hij zou stinken en rochelen. Maareuh, deed ie dat niet al voor jullie gingen trouwen en kinderen kregen?
     
  2. Allesofniets

    Allesofniets Niet meer actief

    Niet dan? :D

    Chloor gebruik ik om mijn wc schoon te maken.. In combinatie met antikal.. Doe ik natuurlijk voor de geur :D
     
  3. K0pjeThee

    K0pjeThee Bekend lid

    18 nov 2011
    990
    52
    28
    mh
    Ik denk zowiezo niet dat je allemaal oprechte antwoorden zal krijgen hier op het forum waar iedereen perfect en voorbeeldig is:D

    Nu moet ik wel zeggen dat jou verhaal wel verslonst klinkt, het nooit naar de kapper gaan, niet vaak douchen. Het roggelen moet je hem ook afleren :p Scheren en haar knippen wordt hier altijd goed bijgehouden.
    Douchen moet eigenlijk wel om de dag, maar schiet er hier soms weleens bij in. Meestal douchen wij wel om de dag. Na 2 dagen niet douchen voel je je toch smerig. Tandenpoeten sla ik zelf ook weleens over, shame on me. Zelfde borden glazen gebruiken doe ik zelf ook :D
    Als ik bijv een bord heb gebruikt waar alleen brood op heb gelegen dan gooi ik de kruimels eraf en kan ik hem gerust nog een keer gebruiken. Mn glas was ik ook niet na ieder gebruik als hetzelfde soort drank er weer in gaat. Met chocomel is het een ander verhaal.

    * Je gaf aan dat zijn tijd/energie vaak naar wat anders toegaat waardoor hij zichzelf verslonst en ik zou hem er toch wat vaker aan herinneren dat hij ook tijd aan zichzelf moet besteden. Dan zal dat op den duur toch ook wel weer een gewenning worden.
     
  4. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    24 jan 2009
    1.522
    0
    0
    Flevoland
    Ik heb de meeste reacties gelezen maar hier zijn ook een paar mensen die ik best vies vind hoor.....dan valt jouw man toch nog een beetje mee :).


    Ik zou hem erop blijven wijzen....meer kun je niet doen.
     
  5. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Mijn man doet fysiek zwaar werk, en doucht iedere werkdag. Als hij niet de hele dag met kruiwagens sjouwt (zoals in het weekend) dan doucht hij om de dag, net zoals ik.

    Iedere dag tandenpoetsen, nette tafelmanieren, kapper ook regelmatig. Houdt zijn lichaamsbeharing bij, en iedere dag schoon ondergoed.
     
  6. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.996
    0
    0
    Whahaha nee eh, mijn man doucht 1 a 2 keer per dag, en hij werkt op kantoor. Trekt elke dag schone kleren aan, wat betekend dat hij de schone kleren van de dag daarvoor in de wasmand kiepert.
    Zijn haren zijn geloof ik heilig, ik mag er niet aan komen, en hij staat gemiddeld langer voor de spiegel dan mij, is ook in staat om mij te vragen of hij er zo mee door kan als hij zich kleed voor een etentje ofzo.

    Kortom, hij is onwijs ijdel, en geloof mij, hij gebruikt voor elk drankje, hapje of wat dan ook, een geheel nieuw glas, bord of kopje.
    Het is soms weleens zo erg dat hij zin koffie kopje op tafel laat staan, en dan in de keuken een nieuwe pakt.

    De kapster komt elke 6 weken, met 5 weken begint hij al te vragen wanneer ze nou komt. Scheren iedere dag.

    Het lijkt allemaal leuk, vlot, fris en bij gehouden, maar jij wilt echt niet weten hoe vaak ik ongeduldig tappend met mijn voet aan het roepen is of die nou eindelijk eens een keer klaar is.

    Mijn vader lijkt wel meer op wat jij beschrijft trouwens, maar ja, mijn moeder zegt dan als dat zijn enige minpunt is, en verder is het een topvent, dus waarom zou je hem laten lopen?
    Eerlijk gezegd weet ik na 34 jaar dat mijn vader ruikt (niet constant hoor maar tijdens zijn lichamelijke werk en als die thuis komt en eerst op de bank gaat liggen) maar ik vind het niet eens meer stinken haha, dus zet hem op! Nog maar een x aantal jaar en het valt je niet eens meer op ;)

    (en serieus, ik zou hem gewoon iedere avond na het eten naar boven schoppen. Kom maar naar beneden als je lekker ruikt )
     
  7. MissLuke

    MissLuke Niet meer actief

    Meer dan 1x per dag douchen vind ik bijna net zo bizar als 1x per week....
    Doen alsof kleding nog een dag dragen vies is ook. ..

    Wat is dat toch dat alles meteen zo overdreven moet worden?
     
  8. Leeuwtje83

    Leeuwtje83 VIP lid

    8 mei 2008
    9.079
    313
    83
    Vrouw
    Software Engineer
    Nieuw-Zeeland
    Nou ja, als mijn kinderen mij weer eens als servet/tafelkleed/kleurplaat hebben gebruikt, trek ik wel schone kleren aan de volgende dag ;) Maar over het algemeen draag ik kleren zo'n 2 a 3 dagen. Ondergoed wel schoon iedere dag.
     
  9. Slaapkop

    Slaapkop Actief lid

    25 aug 2014
    187
    0
    0
    NULL
    NULL


    Ik vind kleding 2 dagen dragen niet vies ;)
    Doe het zelf ook zolang het niet onder de vlekken zit of stinkt.

    En heerlijk een dagje in mijn pyjama rondhangen doe ik ook best vaak.
     
  10. Moonchild82

    Moonchild82 Actief lid

    8 mei 2007
    455
    1
    0
    Postbode & Interieurverzorgster
    Hoofddorp
    Mijn betere helft, doucht ook iedere werkdag. Hoewel zijn werk behoorlijk fysiek is, is hij vooral stoffig als hij thuiskomt hahah. In het weekend wil hij nog wel eens een dag overslaan. Tanden poetsen iedere avond onder de douche. Schone onderbroek en sokken gewoon iedere dag. Scheren 1x per week, komt ie gelukkig makkelijk mee weg, want hij heeft echt bizar weinig baardgroei.
    Boeren, scheten laten, ja sjeetje, normale lichamelijke functies hoor!? Doen we hier allemaal, en we verontschuldigen ons ook als we wat laten gaan.
    Deo en parfum gebruikt hij dan weer niet, want hij heeft verder geen lichaamsgeur. Of hij nou zweet of niet... Ik moet er echt letterlijk met mijn neus bovenop zitten, wil ik wat ruiken bij em.

    Maar hij heeft altijd in zijn hoofd dat ie stinkt... Dus hij staat iedere dag onder de douche voor het slapen gaan.
     
  11. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.996
    0
    0
    Hahaha het lijkt soms wel of het 1 of het ander te zijn he?
    Mijn vriend heeft een vrij droge huid, zeg ook altijd tegen hem vind je het gek, jouw arme huid heeft wat te verduren met dat gedouche, gezeep en gescheer :D
     
  12. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Maar tóch, wees blij dat je zo'n schone frisse en goedverzorgde vent hebt! :) Ik gelukkig ook, maar van sommige posts hier ga ik spontaan kokhalzen en niet alleen die over TS haar man inderdaad.......:)
     
  13. Fleurr82

    Fleurr82 Actief lid

    25 feb 2013
    344
    0
    0
    Ik kom op dit forum om eens te lezen over lotgenot
    Zuid-Holland
    #193 Fleurr82, 2 nov 2014
    Laatst bewerkt: 2 nov 2014
    Wat grappig deze topic en om te lezen hoe de gemiddelde vrouw over haar man schrijft!

    Mijn man is wel hygiënisch, maar soms lui in kapper en baardje. Hij gaat eens in de 5 weken voor een flinke kappers beurt en scheert zich alleen voor belangrijke meetings. Ik ken hem dus eigenlijk behaard of helemaal glad. Ik heb hem nu duidelijk gemaakt dat ik wel hou van een mooi geschoren kapsel en getrimd baardje, dus daar komt hij me wel in tegemoet. Hij weet dat ik dat sexy vind, en dat betekent sex :)

    Tanden poetsen ook niet favoriet. Hij wordt nu dus behandeld aan zijn gebit.

    Qua kleding is hij weinig creatief, vind ik best jammer. Ik moet hem vaak herinneren een beetje te variëren of te gaan shoppen. Vaak shop ik een "cadeau" voor hem, m.a.w. outfit naar mijn smaak hihi. Vind ie best.

    Grote irritatie punten zijn idd het drinken uit eenzelfde glas! Wist niet dat meer mannen dit blijkbaar doen haha. Ik zeur daar altijd over maar hij maalt er niet om. Hij doet het ook op bezoek! Grr.. Ook is het een vreselijke zoetekauw, terwijl ik een bewuste eter ben. Hij eet zoveel snoep, energy drankjes etc. Hij is ook een grote forse man. Hij weet dondersgoed dat het slecht is, maar ja. Ook helemaal verslaafd aan fastfood en friet. Hij kan super enthousiast reageren op een friet gerechtje en flauw als ik een culinaire maaltijd bereid.

    En dat lomp reageren herken ik ook. Soms zo kinderachtig en alleen maar grappig zijn. Denkt ie trouwens.

    Maar verder is het een lieve man, doet alles voor me en een goede vader. Bovengenoemde werken we aan, ben zelf ook niet helemáál perfect.
     
  14. babykonyntje

    babykonyntje Actief lid

    24 dec 2012
    188
    2
    18
    Laat mensen in hun waarden.
     
  15. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Ik zie het een aantal keer voorbij komen...

    Maar wat is er nou mis met uit hetzelfde glas drinken of bord gebruiken?
    Als ik brood heb gegeten en er liggen een paar kruimels op mn bord veeg ik gewoon dat bord even af en hij is wee'schoon' ik kan daar prima nog een keer wat van eten

    En over het algemeen drink ik cola... Waarom zou ik elke keer een nieuw glas pakken...? Ik ben de enige die eruit drinkt en er gaat steeds hetzelfde in... En als ik wat anders wil spoel ik m even om...

    Ik vind voor elke drankje een nieuw glas pakken nogal onzin...
     
  16. LoveLaughLive

    LoveLaughLive Bekend lid

    3 aug 2014
    573
    139
    43
    Vrouw
    zuid-limburg
    Douche/verzorging: doucht zich om de dag, en de andere dag wast hij zich wel iedere ochtend of avond met wat water zeep en een washandje.

    Haren/baard: baardje trimt hij iedere week en zijn haren worden dan gemillimeterd.

    Tanden poetsen: 2 keer per dag

    Kleding: hij heeft veel kleding en koopt ook graag kleding. Iedere dag schoon shirt/trui/hemd en sokken. Broeken gaan langer mee. 2x per dag schoon ondergoed.

    Glas/bord: hij drinkt hoofdzakelijk alleen maar water dus gebruikt hier de hele dag het zelfde glas voor, drinkt hij sap of iets dergelijks erbij dan pakt hij een ander glas. Bord/bestek wordt wel telkens een nieuwe voor gepakt.

    Irritatie puntjes qua hygiene vind ik: dat als hij grote boodschap heeft gelegd altijd zijn handen wast, maar als hij plast het vaak 'vergeet', en zijn tandenborstel niet goed uit spoelt!
     
  17. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    13 jan 2014
    3.648
    305
    83
    Oh nee dan is de mijne ook wel ijdel :)
    Doucht zich altijd als hij heeft gezweet op het werk of als hij is gaan fietsen en anders gewoon om de dag
    Baard trimmen 2x per week denk ik, tanden poetsen 2x/dag, kapster wel maar 1x/2 maanden maar meer is dan ook niet nodig
    Gebruikt elke dag deodorant en als we weggaan ook parfum. En dan ook wax in de haren, als we gewoon thuiszitten doet hij dat niet.
     
  18. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.814
    4.194
    113
    Niet het hele topic gelezen maar ik vind de man van TO behoorlijk ranzig klinken.
    Het rochelen, ieuw...
    Mijn man doucht iedere dag, gebruikt deo, luchtje en gel. Poetst 2x per dag zijn tanden en scheert zich wanneer nodig. Doet dagelijks schone kleding aan en gaat 1x permaand naar de kapper. Gewoon zoals we het thuis allemaal doen (nou ja, kids en ik douchen om de dag) en zoals het in mijn ogen hoort.
     
  19. Fleurr82

    Fleurr82 Actief lid

    25 feb 2013
    344
    0
    0
    Ik kom op dit forum om eens te lezen over lotgenot
    Zuid-Holland
    Mijn man vindt het prima een glas karnemelk te drinken en in hetzelfde glas cola te schenken hahaha. Ieuwwww.....
     
  20. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    WAHAHAHA ik DENK ook dat dit de oplossing is :p:):):D
     

Deel Deze Pagina