NOD lijst 8 t/m 14 november 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door Nelllie, 3 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TanteTrien

    TanteTrien Niet meer actief

    Heb even een lap tekst voor je gekopieerd misschien wordt je daar wijzer uit.. Want denk dat ik het zelf ook niet helemaal goed uitleg:)

    De dag van de eisprong ben je het meest vruchtbaar. Op de dag van de eisprong is de kans het grootst aanwezig om zwanger te raken. Enkele dagen voor de eisprong en op de dag van de eisprong is de kans om zwanger te worden het grootst: je bent dan in je meest vruchtbare periode.

    Menstruatie cyclus
    Om alle eventuele verwarring te voorkomen: de eerste dag van je menstruatie is de eerste dag van je cyclus. Je cyclus eindigt op de laatste dag voordat de volgende menstruatie doorkomt. Gemiddeld duurt een menstruatiecyclus 28 dagen.

    Eisprong
    Wanneer heb je een eisprong tijdens een regelmatige cyclus? Gemiddeld vind de eisprong zo´n 14 dagen voordat je weer moet menstrueren plaats. Zodra het eitje is vrijgekomen, ben jij het meest vruchtbaar.

    Vruchtbare periode berekenen
    Hoe kan je de meest vruchtbare periode berekenen? Via de online biologische klok kan je online berekenen wanneer jouw vruchtbare dagen zijn.

    Ovulatie test
    Hoe weet je wanneer je ovuleert? Door een ovulatie test te gebruiken. Let op: een ovulatie test is vooral raadzaam als je een (redelijk!) regelmatige cyclus hebt! De ovulatietest meet de LH piek in de urine. De daadwerkelijke ovulatie of eisprong vind 1 a 2 dagen na de LH piek plaats. Zodra de LH piek hoog is gemeten ben jij in je meest vruchtbare periode. Beidde lijntjes van de ovulatie test moeten donker gekleurd zijn. De beste tijd om een ovulatie test uit te voeren is rond 12 uur (eind van de ochtend, begin van de middag!) liever niet met ochtendurine gaan testen!

    Stoppen met de pil
    Sinds kort ben je gestopt met het slikken van de pil. Het is niet altijd duidelijk wanneer je een eisprong hebt, ondanks dat er al wel sprake is van een menstruatie. Hoe kan je ontdekken dat je vruchtbaar bent?

    Eisprong herkennen
    Hoe kan je de eisprong herkennen? Door het slijm uit je vagina goed te bekijken!
    Door de geur, de samenstelling en de dikte van het slijm uit je vagina kan je vrij precies vaststellen wanneer je in je vruchtbare periode zit. Ongeveer 3 a 4 dagen voor je eisprong tot ongeveer 1 a 2 dagen na de eisprong wordt door de baarmoederhals meer slijm afgegeven dan normaal tijdens de cyclus. Dit slijm is rekbaar en elastisch. Je zou er bij wijze van spreken van dit slijm draden van zo´n 10 cm lang kunnen trekken. Dit rekbare en elastische slijm ziet er wat wittig uit (is dus niet helemaal helder!!) het heeft iets weg als het rauwe eiwit van een ei.
     
  2. moemi

    moemi Actief lid

    7 okt 2014
    149
    0
    0
    @tante trien dankjewel voor je uitgebreide antwoord! Nu idd action testen, vorige maand die van kruidvat. Die van zwanger en kids zitten niet in zo'n plastic ding? met 5 nieuwsgierige en al heel veel wetende kinderen in huis durf ik die plastic dingen niet te bewaren... haha
    Vanavond nog maar eens gebruikmaken van mijn positieve test van gisteren nu ik die tekst heb gelezen... kan natuurlijk nooit kwaad :p
    En dan morgen officieel op het wachtbankje!
    Echt een duidelijke tekst!
     
  3. TanteTrien

    TanteTrien Niet meer actief

    Die groene zijn van zwanger en kids, en het wordt geleverd in een normale enveloppe, waarbij je dus niet ziet dat het met zwangerschap te maken heb, en je kan ze makkelijk verstoppen;)

    Trouwens veel plezier vanavond:D
     
  4. moemi

    moemi Actief lid

    7 okt 2014
    149
    0
    0
    Dank je haha:D
    Net meteen de zwanger en kids besteld voor de volgende ronde... wat een uitgebreide administratie houd jij bij zeg!!! Echt goed!
     
  5. Bo87

    Bo87 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.256
    0
    0
    Verpleegkundige in tbs setting
    Gelukkig weer een dag voorbij dames !! Sweet dreams allemaal !! Ik tel de dagen... erg he ? Hihi !!
     
  6. TanteTrien

    TanteTrien Niet meer actief

    Nou zeg dat wel indd weer een dag voorbij:D

    Haha uitgebreide administratie:p
    Moet nieuwe bestellen eigenlijk:p
    Maar dat doe ik pas wanneer het deze ronde weer niet gelukt zou zijn
    Hou het eigenlijk ook een beetje bij om te zien hoeveel dagen na ei ik ongesteld word,
    Dit was de 3e ronde dat ik met ovu testen deed, eerste ronde met testen had k een lf van 11 en de 2e een lf van 9..
    Kijken wat het nu wordt;) hoop natuurlijk dat er geen menstruatie optreed:D maarja dat hebben we helaas zelf niet voor het zeggen:(

    Ik ga slapen meiden wekker gaat weer om 05.00:(
    Truste xx
     
  7. Lilliesleaf

    Lilliesleaf Actief lid

    1 okt 2014
    253
    1
    18
    Ik ook hoor Bo, pas op 3 dpo pfff ;)
     
  8. moielle

    moielle Fanatiek lid

    7 okt 2011
    1.377
    473
    83
    Vrouw
    Flevoland
    Goedemorgen dames 🌞

    Had vannacht gedroomd dat alle 4 (?!) de zwangerschapstesten positief waren 😊
    Wat was dat gaaf.
    Maar goed. We moeten nog even wachten.
    11 november is mn NOD. Maar ga zondag eerste test doen. Ben benieuwd!

    Fijne dag vandaag allemaal!
     
  9. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    Au au behalve zoonlief van 1 die besloot dat vijf uur prima tijd is om dag te beginnen, heb ik me toch zeurende pijn in baarmoeder! Alsof ik elk moment mega ongesteld kan worden 😞 vandaag werken, wordt zwaar dagje dus!
     
  10. moemi

    moemi Actief lid

    7 okt 2014
    149
    0
    0
    @ moielle dat zou zeker gaaf zijn.. soms komen dromen uit toch!?

    @juffie2 dat heb ik soms ook weleens, heel irritant! Succes vandaag

    @ tante trien, ik probeer me ook meer bewust te worden van alles. Nog niet eens om meteen raak te schieten (zou wel heel fijn zijn ) maar meer omdat ik het interessant vind. Heb ook een app en vorige maand voor t eerst ovu testen. Toen zat er tussen mn ei en ongestelheid 10 dagen (dat is lf toch?! ) Ik durf er deze maand niet vanuit te gaan dat mijn nod echt komt, vorige week echt zo'n drukke en stressvolle week gehad, volgens mijn app was donderdag mijn ei en van maandag tot vrijdag iedere avond knockout op de bank, helaas, nog voor vriendlief thuis was. Ik had die ovu test van zaterdag ook echt niet verwacht, dus me er eigenlijk wel bij neer gelegd dat het deze maand niks zou worden. Nu een beetje hoop, ook door jou uitgebreide tekst, maar toch is ergens nog die knop om dat het deze maand niet kan

    Fijne dag allemaal
     
  11. Loenie

    Loenie Actief lid

    27 okt 2014
    479
    0
    16
    Goedemorgen, hoe was jullie weekend?

    Ik heb het druk gehad, dus gelukkig niet al te veel tijd gehad om er over na te denken;)
    Nog 9 dagen.... Voel nog niets...
     
  12. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    Morning ladies! Nog testers vandaag of kunnen we ons bedwingen?? Ik niet! Die actiontesten zijn zo goedkoop dat ik me niet in kan houden! Maar.... Niks, helemaal wit... Ik bereid me dus langzaam voor op ronde 2... Geen probleem! Deze week gewoon weer Ovu testen inslaan en weer vrolijk aan de slag😁

    Wel net ff heerlijk hardgelopen bij zonsopkomst, was erg fijn! Fijne dag allemaal! Think pink!!
     
  13. Bo87

    Bo87 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.256
    0
    0
    Verpleegkundige in tbs setting
    Lilliesleaf, afleiding zoeken zeggen ze. Maar elke ochtend ben ik voor 07.00u wakker en word ik wakker met de gedachte aan het zwanger worden.. denk als deze maand negatief uitvalt dat het echt een flinke klap zal zijn. Zeker omdat alles nu perfect gegaan is.. alle condities waren er naar. En de 1e x was ik direct zwanger, 2e x de 2e ronde. En dan zou ik nu naar ronde 6 gaan. Had ik niet verwacht (zo verwend als ik ben met mn 2 gelukjes) :( dus ik duim mn duimen eraf voor mezelf en jullie allemaal !! En ik denk nu al steeds dat het niet gelukt is. Waarom ? Ik denk angst ofzo.

    Tante trien, ik ben me ook bewust van elk steekje, de afscheiding, de hoofdpijn, vanochtend stond ik op met allemaal hormoon bultjes in mn nek, kin en op mn voorhoofd. Had ik vorige mnd ook maar dat begon iets later. Mn darmen waren het hele weekend verstopt een aan het rommelen en vanochtend echt een half op het toilet gezeten ivm krampen/diarree. Darmen reageren zo op hormonen.. En dan durf ik nog te denken dat ik helemaal geen symptomen heb. Ik hoop op pijnlijke borsten (al kan ik me niet herinneren dat ik dat ook had bij de 2e voor ik teste, bij de 1e wel). Zelfde geld voor innestelingsbloed. 1e wel 2e geloof ik niet... trouwens erg vaag hoor maar ik weet vd zwangerschap van de 1e echt alles nog. En bij de 2e moet ik graven... jullie ook ? Miss komt het omdat dat stuk van mn leven erg naar was (scheiding, verhuizen, veel stress). Of omdat bij de eerste alles zo nieuw en spannend is..

    Juffie2, menstruatie krampen kunnen ook een teken zijn van zwangerschap. Ik kan het me nog goed herinneren dat ik dacht gewoon ongesteld te worden en ik toch zwanger was. Vervelend die voortekenen, ze kunnen allemaal wijzen op zowel zw. als ongi.

    Zoals jullie lezen, ik maak mezelf helemaal gek.. vandaag vrij. Ga maar als een gestoorde mn huis soppen. Dan 3 en halve dag werken. Zaterdag 10 of 11 dpo en mag ik testen van mezelf. Maarrr de kans zit er in dat ik vrijdag al test hoor .... hahaha.
     
  14. Loenie

    Loenie Actief lid

    27 okt 2014
    479
    0
    16
    Ik snap dat vroege testen niet zo, je maakt jezelf toch helemaal gek op die manier?

    Ik ga de 13de pas testen als ik nog niet ongesteld ben. Je kan er toch niets meer aan veranderen.
     
  15. Kiwi1405

    Kiwi1405 Fanatiek lid

    17 mei 2012
    1.784
    1
    0
    ♥ NOD lijst 8 t/m 14 november 2014 ♥

    8. (5) :
    Nonma, 31 jaar, ronde 1, 2e kindje
    BellaDS, 30 jaar, ronde 16, 1e kindje
    inges, 23 jaar, ronde 1, 1e kindje
    Suzanneke, 22 jaar, 1e ronde, 2e kindje
    Minaatje, 23 jaar, 2e ronde, 1e kindje

    9. (2) :
    Jingle, 30 jaar, ronde 2, 2e kindje
    loveexx, 22 jaar, ronde 3, 1e kindje

    10. (8) :
    Mamaneel, 21 jaar, ronde 2, 2e kindje
    adriana2008, 29 jaar, ronde 2, 3e kindje
    jezzebel88, 25 jaar, ronde 4, 1e kindje
    dogs84, 30 jaar, ronde 3, 2e kindje
    Repeltje, ? jaar, 1e ronde, 1e kindje
    Ronnekes, 29 jaar, 3e ronde, 1e kindje
    Beeb87, 27 jaar, 2e ronde, 1e kindje
    DoubleU, 26 jaar, 7e ronde, 2e kindje

    11. (5) :
    Moielle, 35 jaar, ronde 3, 2e kindje
    Monijari, 28 jaar, ronde 4, 1e kindje
    Juffie2, 38 jaar, ronde 1, 3e kindje
    Joter, 36 jaar, ronde 2, 1e kindje
    Susannac, 24 jaar, ronde 2, 3e kindje

    12. (10) :
    Hommel82, 32 jaar, ronde 2 na MA, 2e kindje
    Bo87, 27 jaar, ronde ?, 3e kindje
    Ik87, 27 jaar, ronde 21, 1e kindje
    Brondy, 29 jaar, ronde 12, 2e kindje
    Dubbeltje, 27 jaar, ronde 4 (1e na mk), 3e kindje
    4dogs82, 32 jaar, ronde 33 (IUI 5), 1e kindje
    Hummingbird, 25 jaar, ronde 2, 2e kindje
    Uil85, 29 jaar, 6e ronde, 2e kindje
    MJK, 29 jaar, 1e ronde, 1e kindje
    Loenie, 27 jaar, 1e ronde na BBZ, 1e kindje

    13. (6) :
    Moemi, 32 jaar, ronde 5, 1e liefdesbaby, 5 ( stief) kinderen
    Mommytobee, 24 jaar, ronde 3, 1e kindje
    Annemeis, 28 jaar, 4e ronde, 2e kindje
    Katrineke, 35 jaar, 1e ronde, 2e kindje
    TanteTrien, 22 jaar, ronde 13, 1e kindje
    MotherMary, 31 jaar, ronde 5, 2e kindje

    14. (4) :
    Zeedauw, 26 jaar, ronde 3, 1e kindje
    Lilliesleaf, 30 jaar, ronde 3, 1e kindje
    Appelboompje, 31 jaar, ronde 11, 1e kindje
    Kiwi1405, 29 jaar, ronde 6, 2e kindje

    Datumloos (1) :
    Babybanjo, 40+, ronde 11 na mk, 3e kindje


    Buiten de lijst (0):


    Totaal: 41

    Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (1), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst zelf aan met je: naam, leeftijd, ronde, en hoeveelste kindje. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen bij je datum en onder bij totaal van alles ook. NIET KOPIËREN! DAT WERKT NIET!
     
  16. Bo87

    Bo87 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.256
    0
    0
    Verpleegkundige in tbs setting
    Wou dat ik dat ook zou vinden Loenie hihi. Knap hoor. Ik ben meer het ongeduldige type die graag zsm wil weten hoe en wat ;) is natuurlijk veel beter als je het niet doet... maarjaaaa ik ben zwak daar in hihi
     
  17. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    Ach loenie, wilde dat ik t zo makkelijk kon denken/voelen! Natuurlijk loopt zoals t loopt en heb ik er geen invloed meer op. En natuurlijk maken we onself gek! En de ene maand gaat het ook makkelijker dan andere. Maar als t eenmaal toeslaat zijn het gewoon twee spannende weken waarbij testjes soms wat houvast kunnen geven....
     
  18. Nonma

    Nonma Fanatiek lid

    4 mei 2011
    1.659
    116
    63
    Vrouw
    Marketing
    Amsterdam
    Ik normaal ook niet, heb het de vorige keer nooit gedaan, maar kan me gewoon niet bedwingen... Denk dat het gewoon even uit mijn systeem moest, nu zijn ze op en ik ga geen nieuwe halen:) Ik denk dat het de spanning is van het weer die hele cyclus in van elke maand wachten, kijken of je lichaam wel goed werkt etc... nu is het weer klaar!
     
  19. Mommytobee

    Mommytobee Actief lid

    8 sep 2014
    103
    2
    18
    Meiden ik heb toch nog even vraagje en hoop dat jullie antwoord hebben. Ik heb 48 uur na mijn lh piek pas gemeenschap gehad omdat ik me niet fit voelde en ik niet wilde omdat het 'moet' is er nog een kansje? 48 uur na de lh piek?
    Hoop op antwoord!
     
  20. Loenie

    Loenie Actief lid

    27 okt 2014
    479
    0
    16
    Het lijkt mij gewoon heel eng dat je positief test voor NOD en dan alsnog ongesteld wordt. Dan weet ik het liever gewoon niet. Maar daar zal iedereen wel anders is zijn;)

    Mommytobee, na de piek duurt het volgens mij nog 1 a 2 dagen tot de eisprong, dus dan heb je nog wel kans lijkt mij.
     

Deel Deze Pagina