Oktober 2014

Discussion in 'De mama's' started by Boommm, Nov 2, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esje13

    Esje13 Fanatiek lid

    Mar 4, 2013
    1,574
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb het nieuwe topic ook gevonden.

    Ik ben vandaag voor het eerst alleen thuis met de kids. Vl is weer aan het werk. De nacht ging zoals de laatste dagen standaard om de 3 uur. Helaas spuugde hij vanmorgen, dus moest ik hem omkleden. Zat ik net weer met hem in bed en vl was net de deur uit, golft hij nog een keer, helemaal over ons allebei. Mwas tot op mijn onderbroek nat. En ja, weer omkleden. Gelukkig sliep hij nog even toen dochter eruit moest. Wat een organisatie he. Pfff respect voor alle moeders met meerdere kids. Op zich ging het allemaal wel oke. Dochter aankleden, mezelf aankleden en gezicht wassen. Toen snel dochter naar beneden en boterhammen gesmeerd. Ondertussen werd meneertje wakker. Aan de eettafel de borst gegeven. Naja allebei goed en wel gegeten en verschoond zijn we naar de ah gegaan. Ook dat is weer wennen. Dochter in het zitgedeelte en zoon in maxi cosi dwars op de kar. Je kunt dan haast geen boodschap meer kwijt. Nu net was het even drama. Dochter moest naar bed maar zoon wilde niet slapen en alleen maar huilen. Hem mee naar bovenngenomen en even in bedje gelegd zodat ik dochter in bed kon leggen. Maar die maakt dan drama omdat zoon huilt. Grrrr. Nu ligt ze nog te spoken. Zoon ligt nu rustig in de reiswieg beneden en lijkt in te tukken. Vind het nog wel lastig om hem wakker weg te leggen. Hoe doen jullie dat? Vaak valt hij bij mij in slaap.

    Vanavond komen mijn vriendinnen van de pabo langs. We wonen niet meer bij elkaar in de buurt dus zien ons niet zo vaak. Erg gezellig dus dat ze vanavond komen.
     
  2. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Kijk, het onderste subforum
     
  3. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,136
    551
    113
    Female
    Gelderland
    Sita hoe oud is jou kleintje? D. Krijgt 7x120/4. Krijgt overdag ong. Om de 3 uur. Net wanneer hij wilt. Is ook wel eens half uur eerder of later. Snachts zit er tussen de 4 en 5.5 uur tussen. Hoef er dus maar 1 keer uit :). Heerlijk
     
  4. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,136
    551
    113
    Female
    Gelderland
    Elsje, bij ons slaapt d overdag in de box. Moet zeggen dat ik dat zelf ook erg gezellig vind. Kan ik lekker van zn gesnurk genieten. :) rond de fles van 7 uur gaat hij naar zn eigen bedje. Als we geen visite krijgen. Haha is ook zo lullig.. kraamvisite zonder baby. Verwarm wel nog steeds zijn bedje voor. Heb het idee dat hij dan beter slaapt.
     
  5. onzekereMama

    onzekereMama Fanatiek lid

    Feb 21, 2014
    1,136
    551
    113
    Female
    Gelderland
    Boom, nee ik ben nog heel snel erg moe. Dus laat de hond uit. Maar daar houd t een beetje bij op. Wil graag mn buikspieren weer trainen.. maar dat durf ik nog niet. Ben wel weer aan t stofzuigen enzo. Dat gaat gelukkig goed :)
     
  6. Sarah294

    Sarah294 Actief lid

    Mar 3, 2014
    164
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames ,

    Mag ik me hier invoegen? Ik heb in het begin ook op het lijstje gestaan, maar ben tijdens mijn zw niet veel op het forum geweest, omdat ik daar weinig tijd voor had en ook omdat ik me zo goed voelde dat ik ook weinig vragen had! Ik ben uiteindelijk op 24-9 bevallen van onze prachtige dochter Y.una terwijl ik op 4-10 was uitgerekend. Bevalling is ingeleid vanwege een bloeddruk die t niet meer leuk vond! :)

    Ik lees nu wel vaak mee, omdat ik als nieuwe mama af en toe wel eens vragen heb! En gewoon geïnteresseerd ben in hoe het met de andere mama's en baby's gaat!

    Volgens mij is het lijstje nu compleet en is iedereen bevallen toch? Super goed!

    Vraagje; zijn er hier moeders die inbakeren? Ik doe dit nu sinds een week bij Y en merk dat ze het echt fijn vind en ze slaapt ook heel goed hier door, reden dat ik het ben gaan proberen is dat ze heel beweeglijk is en met inslapen d'r zelf iedere keer wakker sloeg met d'r eigen handjes.

    Nu gaat het echt super goed! Verder kolf ik nu alle voeding af omdat ze niet goed aan de borst drinkt. Heb er voor mijn gevoel alles aan gedaan, 4x een lactatiekundige op bezoek gehad die heel rustig steeds heeft mee gekeken maar ook geen trucs meer had. Er is vorige week zelfs een pre-logopedist geweest om naar d'r mondmotoriek te kijken tijdens t drinken uit zowel fles en borst.. Fles gaat sindsdien stuk beter borst wil gewoon niet lukken ze krijgt d'r onderlippen niet goed om mijn tepel waardoor ze niet genoeg vacuüm kan zuigen.
    Ze zei al wel dat drinkgedrag aan de borst moeilijk te veranderen is dus neem het maar voor lief en blijf nog even kolven. Zo lang als ik het vol kan houden!

    Ik wil nu eigenlijk d'r avondfles alvast een flesvoeding geven, zodat ik dit heel rustig uit kan bouwen.. Hoe denken jullie hier over en is het verstandig om alleen 1 fv op een dag te geven voor bijv de komende 3 weken en er dan 2 van te gaan maken? Heb hier totaal geen ervaring mee en had het liefst minimaal 6 maanden bv. gegeven maar 6x kolven op een dag zie ik ook niet helemaal zitten.
     
  7. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    Aug 6, 2011
    3,223
    0
    36
    Boommm, ja ons zoontje kreeg ook fv. Eerste 2 weken bv gegeven, met veel extra kolven na de voeding. Dus 7 x per dag voeden en nog kolven erachteraan. En nog had ik te weinig voeding voor hem, dus met een kleine 2 weken zijn we een flesje gaan geven. Dit ging er echt in als pap, dus toen snel overgestapt op flesvoeding.
    M heb ik een week bv gegeven, maar dan zonder extra kolven. Na 5 dagen bleek dat ze niet genoeg binnenkreeg, oranje plasluiers en de ontlasting had nog geen gele kleur, was nog steeds bruin en zelfs groenschuimig. Dit laatste wijst erop dat ze niet voldoende voedingsstoffen binnen krijgen. Gelijk een voeding vervangen voor de fles, en snel afgebouwd met de bv. Mijn productie is ook enorm hard achteruit gegaan toen, dus binnen 3 dagen was ik al volledig van de bv af.
    Ik weet niet eens meer precies hoe ik het bij zoonlief deed met de flesvoeding, volgens mij wekte ik die ook in het begin na 3,5 uur of zo. Maar die dronk ook meer uit de fles en had wat minder voedingen. Bij M kom ik niet altijd goed uit met de hoeveelheid voeding die erin moet en de nacht. Verder is het echt een tevreden meisje! Heerlijk! Ze slaapt ook echt veel,.. wat we niet echt kennen van D. Die was veel wakker en sliep erg onrustig.

    D heb ik vanochtend weer eerder in bed gelegd. Eerder lieten we hem na het middageten slapen, maar vorige week hebben we hem 2 keer voor het middageten in bed gelegd waardoor hij de nacht erna langer doorsliep. Laatste dagen is hij weer om 6.00 wakker en weigert dan gewoon nog te slapen. Dus even weer proberen of het werkt.. ;) En anders maar eens kijken wat een middagdutje overslaan met hem doet.

    Iemand vroeg trouwens wie er nog meer moeite had met de peuter in huis, ipv met de baby. Hier nog 1 hoor. ;) Ik vind het soms best pittig met die 'ik ben 2 dus ik zeg nee' fase en een nieuwe baby. Inmiddels keert de rust en het ritme weer terug in huis, dus D is ook weer wat gezeglijker. Maar sjonge.. heb soms geen geduld met hem hoor, zo driftig als hij vorige week was. Gelukkig lijkt het wat beter te gaan en krijgt hij ook steeds meer interesse in M.
     
  8. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    Aug 6, 2011
    3,223
    0
    36
    Onzekeremama, M is nu 22 dagen oud. Dus 3 weken + 1 dag. ;) Ze zit in principe dus ook op die 7 voedingen met 120/4.. met 2 uitschieters naar 150/5 op een dag. ;) Maar goed.. ze was dan ook bijna 8,5 pond bij de geboorte.
     
  9. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    #29 Boommm, Nov 3, 2014
    Last edited by a moderator: Nov 3, 2014
    ♥ Zwanger ♥

    Juf1985 (29 jaar) eerste kindje Uitgerekend op: 28 Oktober 2014 - Verrassing!

    1 Verrassing



    ♥ Bevallen ♥

    Boommm (24 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ M. ♥ op 15 September 2014 (34.6)
    Noordeling (30 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ S. ♥ op 29 September 2014 (37.5)
    Nijntje11 (35 jaar) derde kindje Geboren: ♥ N. ♥ op 30 September 2014 (39.4)
    AngelaV (24 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ K. ♥ op 01 Oktober 2014 (39.1)
    Lea (30 jaar) derde kindje Geboren: ♥ H. ♥ op 04 Oktober 2014 (38.6)
    Boogschutter88 (25 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ T. ♥ op 04 Oktober 2014 (40.0)
    Sylph (33 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ I. ♥ op 05 Oktober 2014 (39.6)
    Onzekeremama (21 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ D. ♥ op 08 Oktober 2014 (39.3)
    Lizzie086 (27 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ D. ♥ op 08 Oktober 2014 (39.0)
    Shirleymommy (21 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ R. ♥ op 10 Oktober 2014 (39.2)
    Exciting (25 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ M. ♥ op 10 Oktober 2014 (37.2)
    Marrie28 (35 jaar) derde kindje Geboren: ♥ J. ♥ op 12 Oktober 2014 (39.6)
    Sitalita (27 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ M. ♥ op 12 Oktober 2014 (41.0)
    Jes89 (25 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ Y. ♥ op 12 Oktober 2014 (40.3)
    Saar82 (31 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ T. ♥ op 13 Oktober 2014 (41.0)
    Rxy88 (26 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ L. ♥ op 15 Oktober 2014 (38.0)
    Esje13 (27 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ L. ♥ op 16 Oktober 2014 (39.5)
    Ellenmk2 (29 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ J. ♥ op 16 Oktober 2014 (41.3)
    Ikkie97 (33 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ L. ♥ op 17 Oktober 2014 (40.2)
    AnnaCF (27 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ R. ♥ op 19 Oktober 2014 (41.2)
    Mees90 (24 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ A. ♥ op 21 Oktober 2014 (41.1)
    Bloempje8 (22 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ R. ♥ op 22 Oktober 2014 (39.2)
    Emma86 (27 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ A. ♥ op 22 Oktober 2014 (40.4)
    Snoepje84 (30 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ J. ♥ op 23 Oktober 2014 (40.4)
    Loenaa (27 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ F. ♥ op 24 Oktober 2014 (39.5)
    Fenske (35 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ L. ♥ op 24 Oktober 2014 (39.5)
    Roosviceetje (26 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ L. ♥ op 24 Oktober 2014 (39.1)
    Boeffie2011 (33 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ F. ♥ op 25 Oktober 2014 (41.0)
    Mamske (28 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ J. ♥ op 26 Oktober 2014 (40.3)
    Yupgup (26 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ A. ♥ op 27 Oktober 2014 (40.1)
    Wenda (21 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ S. ♥ op 29 Oktober 2014 (40.6)
    Zwangels (31 jaar) eerste kindje Geboren: ♥ J. ♥ op 31 Oktober 2014 (41.4)
    Melkos (24 jaar) tweede kindje Geboren: ♥ L. ♥ op 01 November 2014 (41.0)


    Wijzigingen of nieuwe informatie graag in kleur aangeven! Dan pas ik (Boommm) hem aan:)
     
  10. AnnaCF

    AnnaCF Niet meer actief

    Ik was het topic al kwijt :)

    @dames die inmiddels weer bevallen zijn van harte gefeliciteerd.

    @ voeden op verzoek gaat hier heel goed. Geef rond 11 uur een voeding dan kruip ik in bed. Rond 3 uur wordt hij wakker en dan tussen 7 en 8 weer. Al met al kan ik dus goed slapen.

    @verschonen doe ik ook na het voeden. Want meneer kakt z'n luier anders toch weer vol. S nachts doe ik het tussen de twee borsten door want hij valt bij nr 2 altijd in slaap.

    Verder houdt ik de ouderwetse regel aan 10 min borst 1 10 min borst 2 en 10 min knuffelen. Werkt heel goed snachts. In de ochtend en na de avond voeding knuffelen we extra lang 😄

    Zijn jullie al naar buiten geweest. Gister was het super weer dus ben even een blokje om geweest met de baby in de draagdoek.
    Heb vandaag ook een wollen fleece pakje voor hem besteld voor buiten als het straks wat kouder wordt.
     
  11. Noordeling

    Noordeling Fanatiek lid

    Aug 5, 2014
    1,268
    127
    63
    Hey meiden,

    'k Heb het nieuwe topic ook gevonden.
    Hier een heftig weekend achter de rug, we hebben in de familie verdrietig bericht gekregen. (ziekte)

    'k Heb wel alles bij gelezen, maar weet 't echt allemaal niet meer dus kan niet persoonlijk reageren.

    Vanochtend even bij ha geweest voor pil die je mag slikken tijdens bv. Ha arts nam echt helemaal de tijd om S. te bewonderen en gaf allemaal lieve goede adviezen.
    Net even de kast van S. opnieuw ingericht. Alle witte neutrale pakjes eruit nu en de echte meisjes kleertjes in maat 50 en 56 erin, helemaal leuk.
     
  12. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Exciting. Daar zou ik ook niet tegen kunnen hoor. Vind dat je je nog goed ingehouden hebt. Inderdaad een rot tijd zeg, bij het cb. Ga nu even naar je foto kijken :)

    Esje. Is ook lastig. De eerste periode alleen thuis. Ik doe de boodschappen meestal als vriend thuis is, zodat hij 1 van de twee bij zich kan houden. Anders doe ik M in de draagzak en N in het zitje..
    Ik laat, als ik N naar bed breng M vaak beneden liggen. Zodat N daar inderdaad geen last van heeft. Met wakker wegleggen heb ik geen moeite, zodra ik denk dat ze moe is leg ik haar vaak in de box of reiswieg en valt ze vanzelf in slaap...

    Onzekeremama. Ah nee dan snap ik het! Vooral lekker rustig aan doen. Dat sporten en bewegen komt wel weer!!

    Sarah. Welkom! Wil je ook weer op ons lijstje? Dan moet je even je info doorgeven, zet ik je er weer bij.
    Ik baker snachts in. Zodat ze inderdaad langer aan een stuk doorslaapt, had N ook veel baat bij. Wat gebruik jij om in te bakeren? Ik gebruik nu nog gewoon een hydrofiel.
    Wat betreft borstvoeding heb ik geen idee, heb beide keren gelijk fv gegeven!

    Sitalita. Jeetje wat zal dat een heftige periode geweest zijn bij je zoontje. Zo fijn, zo'n tevreden baby'tje! Hier kan M ook nog uren slapen. Maar eigenlijk zijn we hier thuis allemaal slaapkopjes haha.

    Hier inmiddels gedoucht. Daarna even met de hond gewandeld en nu ligt N te slapen in de kinderwagen en M zit in de wipstoel. Wil strakjes eigenlijk nog even de eendjes gaan voeren, want hebben belachelijk veel oud brood in huis, maar dan moet het wel eventjes droog blijven haha.

    Zijn er hier trouwens nog meer kindjes die op hun buikje slapen? Laten jullie ze ook snachts zo slapen?
    Hier ligt M overdag altijd op haar buik, ook in de kinderwagen. Maar snachts moet ze van mij op haar rug liggen. Vind dat toch nog eng
     
  13. Ellenmk2

    Ellenmk2 Actief lid

    Oct 18, 2013
    141
    0
    16
    NULL
    NULL
    Pijn is weggebleven gelukkig..

    exciting oh wat vervelend zeg die kids..daar kan ik ook zoooo slecht tegen, snap niet dat die ouders er dan niks aan doen grrrr
    en wat een rare tijd om naar het cb te gaan!!
     
  14. exciting

    exciting Fanatiek lid

    Dec 10, 2013
    3,172
    983
    113
    Female
    Friesland
    Bedankt Boomm.. Heel stom! ik heb helemaal niet zo ver naar beneden gescrolt! Ik dacht dat daar alleen maar de vragen aan de VK/Kraamzorg etc stond! Sorry!

    Als ik zie wat jullie kleintjes drinken dan mag ons mannetje ook wel meer hebben! Overdag heeft ie echt honger, en 's nachts drinkt ie 120.. Maar ik doe er vanaf vannacht maar 150 in, en dan kijken wat ie op drinkt! Overdag komt ie ook vaker dan snachts, is dat bij jullie ook zo? Hij heeft vanmorgen om 8.30 gehad, toen om 11.15 en hij wou om 13.30 alweer! Hij ligt nu lekker tevreden te slapen!
    Er werd mij gezegd dat teveel voeding niet goed zou zijn voor het maagje en de nieren! Nu ben ik iemand die zegt als ie honger heeft dan krijgt ie eten.. Maar ja, ik wil niet dat er schade veroorzaakt wordt aan de maag/nieren. Wat doen jullie? gewoon geven wat ze willen?

    Inbakeren: Nog niet gedaan, we leggen hem wel heel strak in de wieg/kinderwagenbak. Zodat ie geen kant op kan! maar als ie dan wakker wordt en honger heeft dan ramt ie gewoon het laken met de deken eruit! Sterk mannetje :p

    En ik voel me nu nog dommer worden :D maar wat wordt bedoeld met de 4 ---> 7x120/4 Ik neem aan dat het 120 cc is en dan 7x per dag?

    @Noorderling: Sterkte!!!
    Leuk dat nu alle kleurtjes in de kast kan :)

    Slapen: M slaapt overdag op zn rug of op zn zij. En als ie bij ons ligt dan slaapt ie ook heel vaak op zn buik. Vind ie heerlijk! ' Snachts ligt ie ook op zn rug of we leggen hem een beetje op de zij. Dit wisselen we af. Op de buik 's nachts slapen doen we iig niet! Dat vind ik maar eng! Al hebben we in het ledikantje wel matras wat ademt zeg maar. Maar daar ligt ie nog niet in!

    Zo het huis is weer aan kant! Ruikt weer lekker fris! Vanmiddag wat eerder naar het CB. Nog even bij de apotheek aan! Eindelijk een 'winkel' gevonden die BIBI fopspenen verkoopt bij ons in de buurt!
    Die van de hema zijn veels te groot, knallen steeds tegen zijn neusje aan! En de 'verkeerde' Bibi speen vertrouw ik nu niet meer!
     
  15. Sylph

    Sylph Actief lid

    Aug 15, 2014
    148
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah hallo dames! Leuk, een nieuwe topic, kunnen we lekker door blijven praten.

    Gefeliciteerd aan de bevallen dames.

    Naar buiten: Al eigenlijk vanaf dat het mocht van de kraamzorg proberen we hier iedere dag naar buiten te gaan. Gaat niet altijd want de kinderwagen moet hier een trap afgetild worden (de bak zelfs 2 trappen) en dat durf ik nog niet helemaal alleen aan, dus moet ik wachten tot mijn man beschikbaar is. We hebben ook een draagzak maar daar hebben we gisteren toch mee zitten worstelen met de instructies. Dat proberen we een andere keer nog maar eens tot we het onder de knie hebben.

    Slapen: I. slaapt eigenlijk altijd op haar rug, dat lijkt ze ook prima te vinden. Alleen als ze gewoon helemaal niet wil slapen behalve als je haar bij je hebt (ze heeft soms zo van die uurtjes) of met krampjes, dan leg ik haar wel eens op haar buikje op mijn buik. Lijkt ze erg fijn te vinden en ik vind het ook wel prettig. Maar dat doe ik dus niet als ik er niet bij ben.

    I. is lekker rustig nu, ze wilde vannacht niet zo goed slapen. Heb er tijdje bij mij gehouden in de woonkamer zodat mijn man beetje bij kon slapen weer (we wisselen dat af, zeg maar). Is wel af en aan zeg, ene keer slaapt ze zo uren aan een stuk door, andere keer ligt ze moeilijk te doen. Nou ja, laat me maar gewoon door haar leiden op dit moment.
     
  16. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    Aug 6, 2011
    3,223
    0
    36
    Ow, lekker tijdstip exciting om naar het cb te moeten!
    Met die 120/4 wordt 120 water bedoeld en 4 schepjes voeding. ;)
    Hier krijgt ze wat ze wil hebben. We maken 150 aan en dan zien we wel wat ze opdrinkt. Vaak had ze aan de 120 net niet genoeg, waardoor ze ook niet lekker in slaap viel en soms na een uurtje weer 30 ml dronk. Nu zitten we daar niet meer mee, omdat ze haar buikje lekker vol heeft.

    Slapen, hier slaapt ze (nog) op haar rug. Ze vindt het wel prima! Tenzij ze krampjes heeft (bijna niet), dan ligt ze even met haar buikje op mijn buik/borst en slaapt ze zo.
    Ons zoontje hebben we op een gegeven moment wel op de buik gelegd. Die was oververmoeid aan het worden van de honger, krampjes, en niet goed meer in slaap kunnen komen. Inbakeren had geen nut.. hier werd hij woest van. Op een gegeven moment heb ik hem op zn buik neergelegd, en ipv 30 minuten slapen, sliep hij toen 3 uur heerlijk achter elkaar overdag! hier ben ik wel bij geweest. s nachts hebben we hem op een gegeven moment ook op zn buik laten slapen.. en nog steeds slaapt hij veel op zn buik. Wel was hij al erg sterk in zn nekje. Met M zou ik het nu nog niet durven omdat die gewoon minder sterk is in haar nek. Maar gelukkig is dat niet nodig.. Iedereen maakt zn eigen keuzes, maar ik vind het zelf belangrijk dat ze én voldoende voeding krijgen (dus als dat 20 of 30 ml meer is per voeding, is dat prima,.. en tja, slapen is ook enorm belangrijk! Voor mij woog het toen belangrijker om die oververmoeidheid eruit te krijgen, en als buik slapen de enige manier was waarop dit lukte, tja.. met alle liefde hoor! Die kleintjes hebben veel slaap nodig.
     
  17. Sitalita

    Sitalita Fanatiek lid

    Aug 6, 2011
    3,223
    0
    36
    Ow, om de 3 uur voeden werkt hier niet. haha! Gisteren ging het best goed, vandaag krijg ik haar gewoon echt niet wakker. Na 3 uur heeft ze half slapend 50 ml opgedronken, maar sliep weer enorm vast verder. Een uurtje later (waarop ze normaal zelf zou komen waarschijnlijk) werd ze wel echt wakker met honger en heeft ze iets van 70 ml gehad. Dus samen dezelfde hoeveelheid voeding.
    Ik denk dat we hier dus waarschijnlijk al op 6 voedingen overgaan.. kan me vaag herinneren dat D ook heel snel op 6 zat.
     
  18. Lizzie086

    Lizzie086 Actief lid

    Aug 21, 2014
    136
    0
    0
    NULL
    NULL
    Drinken: hier natuurlijk gecombineerde voeding, maar we maken flesjes van 120/4, meestal drinkt hij dat ook helemaal leeg. Nou had ik net ff twijfel of ik niet ineens te weinig bv heb, de lactatiekundige had gezegd dat dit weg kon vallen nu we hebben besloten het af te bouwen tot 3x pd, dus daarna nog een flesje gegeven waar hij ong 40 cc van gedronken heeft.

    Inbakeren: nog niet geprobeerd, maar wel op de lijst om te gaan doen eventueel. Nu een paar redelijke nachten gehad, maar vooral overdag is hij vaak lang wakker, echt uren achter elkaar. Wakker wegleggen hoeven we ook niet te proberen, gilt ie de hele boel bij elkaar. Nu heb ik m in de draagdoek en vanmiddag ook al, dan slaapt hij wel redelijk snel. Dat is natuurlijk ook strak, dus inbakeren doet dan mss wel wat. Aan de andere kant kan het ook zijn dat ie veel druk tegen zn buikje aankrijgt, wat ook voor de krampjes scheelt, dus ik denk dat ik ook nog ga proberen m op zn buik neer te leggen.

    Naar buiten proberen we ook iedere dag, al vanaf 1 week na zn geboorte gedaan.

    En ik kan ook niet wachten tot ik weer mag sporten, ff dat laatste beetje vet kwijt zodat ik weer normaal in mn broeken pas. Ook zo zonde om nu nieuwe te gaan kopen vind ik.

    Wat hebben jullie trouwens voor draagsysteem? Ik heb een doek van bykay, maar deze moet dus iedere keer helemaal geknoopt worden en dat is best lastig met een schreeuwende baby naast je, duurt dan toch te lang voor hem.
    En qua huishouden vind ik het ook heel lastig, soms krijg ik nauwelijks de tijd om te eten, ml zei je kan hem ook wel even neerleggen hoor, maar ik kan heel slecht tegen huilen heb ik gemerkt:)
     
  19. Emma86

    Emma86 VIP lid

    Jun 25, 2012
    5,284
    2,236
    113
    Female
    Nederland
    Heb het nieuwe topic gevonden.

    @zwangels
    GEFELICITEERD! Hoop dat alles goed gaat daar.

    Hier ook niet veel tijd om op zp te zitten. Ons meisje valt zelf erg moeilijk in slaap, alleen als ze bij een van ons ligt en dat is natuurlijk niet de hele tijd de bedoeling. Meer die dat hebben en hoe gaan jullie ermee om? Even laten huilen en dan oppakken?
     
  20. Rxy88

    Rxy88 Actief lid

    Jan 7, 2014
    324
    0
    0
    #40 Rxy88, Nov 3, 2014
    Last edited: Nov 3, 2014
    Zo ik heb vanmiddag even liggen tukken op de bank!
    L lekker in de kinderwagen geslapen. Toppie dus😊

    Savonds baker ik hem altijd in. Soms ook overdag. Hij is zo druk met zijn armen. Word dan ook wel nijdig. En dan wieg ik hem in me armen in slaap.
     

Share This Page