Hoe doen jullie elke dag je haar Hoe doen jullie elke dag je make-up Als eerst. Kammen daarna stijlen en dan nog keer kammen soms krullen En bij douchen gebruik ik shampoo haar steil en masker en daarna hitte spray Make-up Creme Foundation Blush Eyliner Oogpotlood lijntje trekken wenkbrauw Mascarra Lipgloss of lippenstift Oogschaduw Wenkbrauwpoeder
Als ik uit bed kom dan doe ik mijn haar in een knot.. moet het mezelf eigenlijk afleren, want het is niet goed voor je haar... Make up; foundation/bb-cream (wat ik maar net in huis heb) beetje poeder beetje blush oogpotlood mascara wenkbrauwen tekenen Thats it... ben ik nog geen 5 min mee bezig.
ìk doe s'avonds voor ik naar bed ga een vlecht in dus die zit er s'ochtends nog in. Ik gebruik voor mijn haar De shampoo/conditioner van de aldi. Ik Borstel mn haar Laat het vaak ff los hangen en Maak de oudste klaar voor school de jongste aan een broodje dan borstel ik mijn haar nog een keer en doe er een staart/vlecht/ halve staart in.. Make up gebruik ik bijna niet en als ik het gebruik is het: -oogpotlood - mascara -lipgloss
Ja alleen de uiteinden eigenlijk (en met een bruin potlood), omdat die bij mij best kort zijn en licht van kleur zijn. Zo ziet het er dan uit.
Me haar doe ik borstelen daarna klein drupje olie erin tegen het pluizen en dan vaak in een staart of knot als ik moet werken, anders gewoon los. voor het douche; shampoo en conditioner smorgens doe ik eerst dag creme op Make up- foundation, oogpotlood, soms eyeliner, mascara
Mijn haren, pffff....borstel er door heen en half vast met een kleine klem. Soms kan ik 's avonds zin maken om het te stijlen met mijn halfgare stijltang en dan draag ik het gewoon los. Als het niet gestijld is, is het te pluizig en zit er teveel halfslachtige slag in om het los te dragen. Make-up: - BB-cream - concealer - poeder - blusher - eyeliner - flink wat mascara Ik heb van mezelf hele donkere wenkbrauwen, dus daar hoef ik niks aan te doen. En ik kan echt niet tegen iets van lippenstift of glos op mijn lippen, ik vind dat zo naar aanvoelen, dus ik smeer de hele dag alleen Vaseline lippenspul met een lichtroze kleurtje op mijn lippen.
Haren was ik 's avonds (3x per week) en doe er dan een vlecht in voordat ik ga slapen. 's Morgens: Vlecht eruit, beetje water door mn haren of mousse en klaar. Soms stijl ik mijn haar, niet vaak want het maakt je haar kapot. Make up: Oogpotloot Mascara Beetje foundation, niet altijd. Maar belangrijkste mijn wenkbrauwen. Iedere morgen teken ik ze in vorm en kleur ik ze bij. Ik heb vroeger teveel geplukt, waardoor er geen mooie vorm meer in zit.
Mijn haren, wassen met shampoo (om de dag, soms om de 2 dagen) conditionair. Gewoon borstelen als het droog is (heb tangle teezer) Make up gebruik ik niet. Soms heel soms een beetje mascara en lipgloss. Meestal alleen labello
Ik kam mijn haar, soms gaat er wat mousse in. make up: meestal geen. Alleen een crème. Af en toe bb crème, oogschaduw,oogpotlood en mascara. maar heb een hele droge,schilferige huid en het word erger door make up. en het ziet er niet uit als ik schilfers heb om dan iets van een bb creme/foundation op te doen. Dat is echt heel lelijk.
Ik was mijn haren om de 3 a 4 dgn met een shampoo en conditioner zonder sulfaten en eens per week dan een haarmasker. Fohnen, haarbeschermer, stijlen en haarserum. Als ik ga slapen wrap ik mijn haar zodat ik het de volgende niet hoef te stijlen meer. Ik heb mijn haar meestal los op in een hoge strakke staart naar achter. Gezicht zowel smorgens als savonds reinigen onder de douche met een reinigingsolie voor droge huid. Nareinigingen met een tonic. Gezichtcreme,serum en oogcreme Makeup beetje foundation, blush, eyeliner, mascara, wenkbrauwgel/ powder en lipgloss/lipstift. Ik ben best snel klaar mer alles 15 en soms 20 minuten als ik voor een uitgebreide ooglook ga.
Ik had het eigenlijk tegen TS Maar jouw wenkbrauwen zien er ook goed uit hoor Je hebt ook speciale wenkbrauwpotloden
Ik was mijn haar 2 keer in de week, shampoo en cremespoeling anders kom ik er niet door heen. En sochtends waar ik zin in heb, borstelen, los of vast. make-up: eye-liner mascara wenkbrauwpoeder dagcremetje van nivea savonds alles reinigen en make-up er af.
Haren...andrelon krul en kammen. Haren gaan vanzelf wel in model. Make up...mascara Op dagen dat ik erop uit ga dan oogschaduw erbij. Geen foundation gedoe allemaal.
Dat met die wenkbrauwen heb ik ook gedaan helaas, dus ik teken ze ook elke ochtend. ik ben inmiddels wel zo geoefend dat ze niet meer van echt te onderscheiden zijn, maar toch baal ik er erg van dat ik ze niet meer heb en zonder make up dus een blote billen gezicht heb Verder heb ik elke dag foundation en dan zo'n cover stick voor de kleine oneffenheden, en daaroverheen nog een poeder om mijn gezicht matter te maken en mascara met een lichte oogschaduw. Mijn haar was ik met shampoo en conditioner en dan haarlak voor wat volume, maar heb het altijd vast. Los haar irriteert me.
Wahahahaha oeps! Ja i know.. maar is gewoon luiigheid ofzo denk ik.. dit potloodje ligt al een paar jaar in de kast en is inmiddels nog maar 2 cm lang dus binnenkort zal ik mij eens gaan verdiepen wat ik eigenlijk moet hebben voor mijn wenkbrauwen haha
Jullie gaan echt lachen.. Ik borstel mijn haar 's ochtends, doe er verder niks in en doe het in een knot. Mijn gezicht was ik alleen met water, doe er Nivea soft bodycreme op en heel soms een beetje poeder. Verder geen makeup oid. Mijn haar was ik altijd met dezelfde simpele elke dag shampoo. Verder geen verzorgingsproducten. Wassen altijd met showergel, verder geen bodycreme oid. Scheren met de scheergel van mn man. Heel naturel dus. Ik heb nog nooit gehoord dat ik er onverzorgd uit zie (of niemand durft het te zeggen ) Ik heb van nature een iets getinte huid. Een hele makkelijke huid gelukkig, nooit droog of vet, gewoon heel egaal. Mn haar is precies hetzelfde verhaal. En met mn uitstraling ben ik tevreden, dus waarom zou ik heel veel lagen makeup gaan gebruiken? Bij anderen vindt ik het vaak wel mooi staan, maar bij mezelf gewoon niet zo.
Als je wel gewoon wenkbrauw hebt maar te blond bent dat je wenkbrauw gewoon niet opvallen (net als ik) kan je ze ook verven. Ik verf ze 1 keer in de zes werken en als ik dan een keer geen zin heb in make-up heb ik toch wat wenkbrauw. Nu zijn mijn eindes van mijn wenkbrauwen nauwelijks iets, dus die teken ik heel klein beetje bij. Maar door dat ik ze kleur oogt het heel natuurlijk.
Ik was mijn haar 2 keer per week met andrelon zomer blond, na het douchen uitkammen en druppel olie erin. sochtends ook en dan zit het aardig. Maak mijn gezicht altijd schoon met reiniging tonic, vervolgens crème en dan make up, ik gebruik: Foundation blust mascara eyeliner boven oogpotlood onder