@Papilio ik heb er geen ervaring mee maar het klinkt echt niet fijn! Zou als ik jou was ook even bellen naar de vk. Dan kun je in elk geval even je verhaal doen en kan zij je hopelijk geruststellen. Twee yoga les ging deze week jammergenoeg niet door, volgende week woensdag weer als het goed is. Ik ben benieuwd. Even een ander vraagje, hebben jullie al veel zwangerschapskleding gekocht en zo ja, waar slagen jullie? Hier in de stad zijn bijna geen positiewinkels dus ik kijk vooral online, maar vind het echt lastig! Moet echt wat dingen bijkopen maar zie gewoon niks leuks.. Heb echt het idee nu dat ik steeds weer hetzelfde aan moet doen, bah..!
De verloskundige denkt dat het mijn banden zijn. Mag om 4 uur langs komen. Ook even mn urine langs gebracht bij de HA op advies van de VK. Met de eerste test kwam er niks uit, nu zetten ze het op kweek en kan ik morgen bellen voor de uitslag. Verwacht niks geks.. Wat betreft qua kleding vind ik positie-outlet.nl leuke kleding hebben en ook mamalicious en hm. En ik heb al wat kleren gekocht ja. 3 broeken, 1 rok, 3 shirtjes en 2 jurken. En bij zalando nu wat jogging broeken besteld. Ik heb xs dus in de winkels vind ik nauwelijks wat in mijn maat. Succes!!
Papilio hoe was het bij de vk? Ik heb af en toe wel bandenpijn ook, klinkt wel beetje hetzelfde. Bij mij is het vaak na bepaalde beweging en blijft dan hele tijd constant aanwezig. Maar niet de hele dat... voelt bij mij als flinke steek in de zij, alleen dan iets lager in mn buik en wel zeerder en meer constant. Dan ook moeite met opstaan of omdraaien in bed. Zal natuurlijk foto's laten zien als kamertje met muurschildering klaar is straks gaat nog wel paar weekjes duren denk ik Ik heb meeste positiekleding van c&a. Een en ander in uitverkoop gekocht, in winkel en online. Broek van miss etam outlet en prenatal, weet alleen niet zeker of die laatste het wel de hele zwangerschap houdt, buikband zit al best strak. Jas bij h&m besteld en badpak bij decathlon. Qua keus valt het mij ook zwaar tegen. Heb mijn eisen erg aangepast. Past, comfortabel, groeiruimte en betaalbaar is het criterium geworden, de 'leuk' komt er dan wel achteraan... heb gelukkig zelf al aantal leuke vesten die met knoopje of strik vastzitten en dan uitlopen, denk dat die prima ook hele zwangerschap kunnen. Alleen shirtje eronder kopen dat genoeg meerekt. Vandaag is mn vader na lange tijd op bezoek geweest. Door omstandigheden is het contact al tijden erg moeizaam... en hij woont ook aan de andere kant van t land. Vond t best spannend... maar bezoek was eigenlijk wel positief vandaag. Kreeg knuffeltje met muziekdoosje met zelfde muziekje wat ik vroeger als baby had en rustig van werd, en hij is echt helemaal trots om opa te worden, was best ontroerend
Gisteren naar de verloskundige geweest. Het zijn mijn banden waar ik zo'n last van heb. Het kan voorkomen dat het geconcentreerd is aan 1 kant. Voor de zekerheid ook mijn urine laten controleren, maar daar kwam niks uit. Dus goed letten op mijn houden en warme kruiken gebruiken. Een leuk voordeel van mijn bezoek bij de verloskundige: ze maakte nog een echo, ze is met een echo opleiding bezig, dus ik heb de kleine nog een keer gezien. Toen vroeg ze aan het einde: vind je het leuk dat ik nog een uitgebreidere echo doe? (moet vanwege dr opleiding) Nou daar zeg ik geen nee tegen natuurlijk Dus binnenkort stuurt ze een aantal data wanneer we langs kunnen komen. Vandaag lijkt de bandenpijn een heel klein beetje beter te zijn. Vraag me af of het komt omdat je s nachts rust. Ik zal het zien aan het einde van de dag. Hebben jullie al bandenpijn? Hoe lang duurt het meestal en wat doe je er tegen?? @hanneke, wat fijn dat je vader toch zo leuk doet nu je zwanger bent! Is er nog kans dat jullie contact kan verbeteren?
Hanneke, wat fijn dat er voorzichtig weer iets positiever contact tussen jullie is, dat tussen mij en mijn moeder was al niet best en wordt en gedurende de zwangerschap ook niet bepaald beter op.. Papilio, ik heb zo heel af en toe ook even een flinke steek, links schuin onderm vermoed dat dat ook mijn banden zijn, gelukkig niet de hele dag door maar meer bij een verkeerde beweging.. Vannacht met draaien in bed bijvoorbeeld een heel pijnlijke steek en daarna is t ook weer over.. Wat positiekleding betreft, ik heb zelf een rokje van Miss etam, voor 5 euro gescoord, en een truitje van h&m, verder een positie panty en de rest past me eigen kleding nog, draag altijd veel rokjes van gewoon elastiek dus rekt nog wel even mee, had ook aantal broeken van schoonzus mogen lenen en die gebruik ik dus op t werk, omdat ze eigenlijk wat aan de grote kant zijn.. Ik ben niet van plan veel te kopen, dan maar iets minder gevarieerd erbij lopen komende maanden.. Ga alleen volgende week shoppen voor een leuk jurkje voor onze trouwdag!
Papilio, ik heb ook bandenpijn haast alleen aan 1 kant. T is wel naar maarja... ook voor goed doel Ik heb nog niet echt gevonden hoe ik het wegkrijg, misschien kruik inderdaad... ik probeer maar rustig aan te doen en niet bewegingen te doen die zeer doen, lastig wel hihi. Tof dat je zo even echo erbij kreeg! Wat mn vader betreft, ik ben wel erg positief verrast van de ontwikkeling nu. Contact kan wel verbeteren denk ik, ik ben alleen voorzichtig met verwachtingen, nadat hij bv vorig jaar mn diplomauitreiking miste... Maar het idee van opa worden lijkt wel positief te werken, dat hij zelf ook weer actief contact zoekt dus daar ben ik best blij mee. Schoonfam is weer ander verhaal daarentegen... Ben klaar met kamertje behangen jeeeee Dus nu kunnen we van t weekend nog beetje verven en dan meubeltjes in mekaar gaan zetten joepie Vermoed dat ik wel zebra ga worden straks Begin paar rood/paarse vlekjes te zien op mn onderbuik. Maarja het groeit ook wel erg hard... draag echt erg naar voren.
Hoi meiden, Leuk he al die zwangerschapskleding. Nou ik heb ook niet super veel gekocht hoor. 2 jurkjes en 3 broeken. Verder nog 2 shirts en een hemdje dat vond ik wel genoeg. Je blijft alleen steeds hetzelfde aantrekken haha. Hier gaat het goed. Ik heb een enorme buik inmiddels. Kom net terug van de verloskundige en die zegt dat mijn buik/baarmoeder 3 weken voorloopt op de "normale" zwangerschap. Niks om me zorgen om te maken want ik dat is hartstikke normaal. Als het over 3 weken nog steeds zo is dan wel een echo. Want dan hoort het weer niet. We zitten even in een groeispurt. Het is wel grappig als iemand vraag hoever ik ben en ik zeg het dan geloven ze het vaak niet. 0f dan zie je ze zuchten zo van pff nou succes! Haha nou ik maak me er geen zorgen om. Waar ik me wel zorgen om maak is het feit dat ik vorige week bloed heb laten prikken en de vervanger van de huisarts belt om te zeggen dat 6.7 HB veeeeeel te laag is en ik direct aan de ijzer pillen moet. Heel apart is het dan om te horen van de verloskundige net dat 6.7 dus heel erg normaal is. Ik weet het nu niet meer hoor. Heb net mijn eigen huisarts gebeld voor overleg. Die gaat me terugbellen. Kan ik meteen vragen wat ik moet met die afschuwelijke jeuk die nog steeds niet over is. Heb m'n benen helemaal kapot gekrabt. Het ziet er niet uit. Inmiddels zitten mijn armen ook onder de bulten. Alle anti jeuk zalfjes zit menthol in. Dat is in de eerste instantie lekker verkoelend, maar later is het weer onderkoelend en loop ik te klappertanden van de kou. Hoort erbij zeggen ze dan. Tja, na de zwangerschap is het weer over. We gaan het meemaken.... Hebben jullie er wel eens van gehoord of klinkt dit allemaal heel erg raar? Ik weet het namelijk ook niet meer nu. Sorry voor de klaagzang soms moet je even je hart luchten... Liefs Ger
Ger, Zelf gelukkig geen ervaring met die extreme jeuk, maar me schoonzus heeft het inderdaad ook gehad in haar zwangerschap. Bij haar hielp helemaal niks en uiteindelijk heeft ze zelfs een lichte hormoonzalf gehad om t een beetje in bedwang te houden, gelukkig heeft ze die niet lang nodig gehad en is t ook weer over gegaan.. Ik heb vandaag behoorlijk last van de zijkanten van me buik en van me zij.. Moet wel toegeven dat ik behoorlijk druk ben geweest. Ramen van binnen en buiten gewassen en de horren die er nog inzaten er uit gehaald en schoon gemaakt.. Zal daar wel mee te maken hebben dat t nu wat zeer doet, gelukkig kwam de wij weer binnen dus lekker op de bank met een kop thee en tijdschrift! Hebben jullie al bericht gehad dat je de blije doos op mag halen! Ik vraag me af wanneer je die ongeveer mag halen.. Op internet staat bij 5 maanden, maar meiden, dat zijn we nu toch?! Haha..
@Papilio, fijn dat het toch gewoon je banden waren! Natuurlijk kan dat ook heel vervelend en pijnlijk zijn, maar in ieder geval weet je nu wat het is en is het niks engs. Ik heb er ook wel soms last van, maar voornamelijk bij snelle (onverwachte) bewegingen of bijvoorbeeld 's nachts bij omdraaien in bed dan kan er plotseling een enorme steek komen, echt alsof je even met een breinaald geprikt wordt! Gelukkig zakt het ook wel weer snel af. @Hanneke, leuk dat jullie al zo opschieten met het kamertje! Wij hebben dit weekend de kasten uit de babykamer gehaald en naar een andere kamer verhuisd. Nu moet er nog een klein stukje rondom het raam behangen worden en het muurtje waar de commode tegenaan komt krijgt een klein kleurtje. Als dat klaar is kunnen we ook de meubeltjes in elkaar gaan zetten en komt pas het leukste deel! @Ger, wat een raar verhaal van je hb gehalte, kan me voorstellen dat het erg verwarrend is en je nu niet meer weet of het goed is of niet. Ik heb geen idee eigenlijk wat een normale waarde is. Weet dat ik een tijd terug dit soort dingen moest laten checken bij de vk en toen was gelukkig alles goed. Die jeuk lijkt me trouwens ook vreselijk vervelend! Kun je niks anders gebruiken dan dat zalfje? Ik heb dit weekend online wat positiekleding besteld en hoop het vanavond binnen te krijgen, ben benieuwd! Hoop echt dat het goed zit en leuk is, altijd even afwachten. Heb twee jurkjes, een rokje en een witte spijkerbroek besteld. Hoop dat het wat is. Hier sinds een weekje nu opeens erg last van m'n hormonen, om gek van te worden! Normaal ben ik helemaal geen jankebalk, maar op dit moment, pfff! Zelfs toen m'n vriend zij dat hij niet thuis was met eten en nog tot laat moest werken begon ik spontaan te huilen, echt vreselijk! Terwijl dat echt wel vaker voorkomt en ik daar normaal gesproken echt niet mee zit.. Blijkbaar zijn de kleinste dingetjes op dit moment al teveel. Hoop maar dat het tijdelijk is.. Morgen als het goed is weer een yogalesje, ik ben benieuwd!
Hoi meiden, Nou ben door de huisarts verwezen naar de gynaecoloog. Vanmiddag kon ik meteen terecht. Gynaecoloog zei ook dat ik moest stoppen met de medicatie. Ze heeft ook uitgelegd waarom en daar houd ik van! Nu is het tenminste duidelijk. In het ziekenhuis weer bloed laten prikken nu op m'n lever en hoe het zit met m'n gal enzymen. Ben benieuwd. Donderdag een afspraak met de dermatoloog. Hopelijk heeft zij wat tegen de jeuk. Moi, geloof me ik heb echt alles geprobeerd. Allerlei zalfjes met menthol ook menthol poeder en calendula tegen de gevoelige huid. Warm en koud douches je kunt het zo gek niet bedenken. Ach het gaat weer over ik weet het maar ja die jeuk hè? Hahaha. Die hormonen zijn weer vreselijk aan het rommelen. Ik ben niet de hele dag in tranen maar merk juist dat ik een kort lontje heb. Hahaha. Arme omgeving.... Het zal wel weer overgaan. Soms is het gewoon lekker om er even aan toe te geven vind ik! Verliefd, ik heb de mail van de blije doos vorige week binnen gekregen dus ik denk dat het bij jou ook niet zo lang meer zal duren. Ik heb nog geen tijd gehad om het op te halen! Ben zo benieuwd! Ik denk dat ik morgen even ga. Er zit een Prenental op het werk om de hoek dus eigenlijk is het een kleine moeite haha. Liefs Ger
@Ger, goed dat je nu onder controle bent van de gynaecoloog; we mogen er vanuit gaan dat zij het meeste weet wat betreft zwangere vrouwen! Wel verwarrend als je verschillende berichten krijgt van de vk en ha over je HB gehalte..... Vind je het prettig dat nu bent doorverwezen? Wat ik even niet volg is het stuk van je medicijnen; wat gebruikte je en waarvoor? De jeuk? Die groeispurt herken ik trouwens! Vorige week had ik dus erge pijn door mn banden en ik moest s nachts echt eruit om wat te eten. Nu is het beide weer over. Dus ik denk echt een groeispurt. Dan weet ik voor de volgende keer dat het gewoon onschuldig is en rustig aan moet doen. Verder is met mij alles goed nu. Lekker bezig met voorbereidingen voor de baby kamer en schoonouders helpen met verhuizen en straks ook mn schoonzusje en broer! Wel een drukke tijd Wat ik de laatste dagen echt merk is dat mn geheugen minder goed werkt, ik kon soms moeilijk op dingen komen.. irritant zeg! Zijn jullie al bezig met het geboorte kaartje? Ik heb toevallig wat proef exemplaren besteld en we willen ook nog eens bij familycards kijken, er zit een pand hier heel dichtbij. Een ding weet ik zeker, kiezen wordt lastig! Groetjes Papilio
Ger wat erg van die jeuk zeg! Hoop echt voor je dat dermatoloog wat ervoor heeft. Volgens mij is jeuk soms haast nog erger dan pijn... Geboortekaartje moeten we nog eens goed naar kijken! Moeilijk hoor, zoveel opties... Heb onze trouwkaart toendertijd zelf ontworpen. Maar nu weet ik niet goed wat handig is... met foto is wel erg leuk, maar dan moet het wel net lukken na de bevalling een mooie foto te maken en versturen. Vermoed dat mijn hoofd daar dan niet echt naar staat en mn man is iets minder handig met pc dingen Kamertje wordt mooi! Eerste wasje ook vast gedaan, heb echt vanalles gekregen en heb wat beter overzicht als het maar vast gewassen en gestreken is en uitgezocht op maat en dergelijke. Vanochtend glucosetolerantietest gedaan, vies drankje hoor bleh. Maar niet echt naar of misselijk van geweest gelukkig. Hopelijk hoor ik er niks meer van omdat de uitslag goed was
Ja echt heel erg lastig om te kiezen. Met foto lijkt mij ook super leuk, maar zelf er een maken lijkt mij wel een uitdaging en laten doen kost veel geld :S Dus ik denk dat wij dat niet doen. Ben echt benieuwd hoe de kamertjes eruit gaan zien van iedereen!!! Ik hoop dat je uitslag goed is Hanneke!
Ik kreeg medicatie omdat mijn HB te laag was. Daar had ik ijzertabletten en foliumzuur voor en ik had ook nog een pilletje tegen jeuk en allergie. Alle medicatie moest ik stoppen. Beter ook want pillen en ik zijn geen goede combi haha. Verder hoor ik vrijdag of ik echt onder behandeling blijf van de gynaecoloog of dat ik bij de verloskundige blijf. Persoonlijk maakt het me niet uit. Ik houd gewoon van duidelijkheid. Ik vindt dat mijn verloskundige een vrouw is die van wanten weet dus ik heb wel vertrouwen in haar. We hebben het samen wel besproken, zij heeft eerlijk gezegd dat wanneer ze maar ook een beetje twijfel heeft dat ze me meteen doorstuurt naar de gynaecoloog. Dus dat vindt ik wel een prettige gedachte. Spannend hoor geboortekaartjes. Wij zijn er nog lang niet uit. Pfff wat een keuze en er zijn er ook zo ontzettend veel leuk! Leuk Hanneke dat je al zo ver bent met je kamertje! Ik hoop voor je dat uitslag van de glucosetest goed is. Ik ga nu lekker slapen en morgen is de grote dag, dan mag ik EINDELIJK naar de dermatoloog. Liefs Ger
Hoi Hanneke, Tjonge dat was een week van de ziekenhuisbezoekjes zeg! Dermatoloog zei dat ze zeker wist dat het van de galzuren/zouten was. Dus kon ze er niets mee. Heb wel nog zalfjes en dingetjes meegekregen tegen de jeuk maar dat helpt ook niet. Vandaag gynaecoloog aan de telefoon. Uitslag van lab was goed. Dus geen gal zuren/zouten. Dus vroeg ik wat nu? Ja ik moest toch maar terug naar de dermatoloog. (nou vraag ik je!!!!) Ik dermatoloog gebeld, is er pas donderdag. Toen was het genoeg. Ik heb me even als een koninginnetje gedragen met als gevolg dat ik maandag een bel afspraak heb. Dus om een lang verhaal kort te maken, ik heb nog steeds mega jeuk, het breidt steeds verder uit, nu ook in m'n gezicht. Ik zie eruit als een monster en niemand weet wat ie ermee kan. Wel heb ik m'n huisarts gebeld die heeft me een pilletje gegeven dat ik vannacht in ieder geval kan slapen. Ik kan namelijk niet meer. Heb al 3 weken bijna niet geslapen, mijn lichaam is nu echt gesloopt. Hopelijk heb ik binnenkort weer eens gezellig nieuws. Voor nu zit ik er echt helemaal doorheen. Fijn weekend dames. Ik hoop zo dat jullie wel heerlijk aan het genieten zijn van de zwangerschap. Ik hoop dat het gauw maart is want het is niet leuk meer zo. Liefs Ger
Hech dat is balen Ger!!! Ik leef erg met je mee en het liefste zou ik je een magisch zalfje willen geven!!! Stom zeg dat je nu weer tot donderdag moet wachten. Is het echt niet mogelijk om eerder een afspraak te maken of in een ander ziekenhuis? Verder kun je veel info vinden op internet. Dat zal je vast al allemaal gelezen hebben? Wellicht dat homeopathie wat is of acupunctuur? En je kan ook een dieet volgen? Misschien helpt dat? Sterkte meid, en lekker spuien op het forum hoor!
Oh ger wat vreselijk zeg... lekker van het kastje naar de muur zo! Schandalig dat het zo lang duurt allemaal... Ik hoop dat dat pilletje om te slapen wat helpt, kan me voorstellen dat je helemaal kapot bent.
Ger wat balen! Jeuk is erger als pijn, ben ik van overtuigd! Hoop voor je dat je vannacht beetje hebt geslapen? En dat je maandag met die bel afspraak iets opschiet! Heb zelf gister behoorlijk wat bruine afscheiding verloren, meteen zorgen maken natuurlijk,, maar goed ik moet vertrouwen hebben in ons kindje, en er echt iets mee kunnen op dit termijn helaas ook niet. Hopen maar dat het gewoon onschuldig was.. Gelukkig ook wel een geluksmomentje.. Vandaag de kleren gekocht voor mijn trouwdag.. Niks echt bijzonders maar nieuwe kleren zijn altijd leuk toch!? Gewoon simpel jurkje van h&m blauw en en zwart colbertje en mooie nieuwe zwarte laarzen gescoord.. Lange ketting erbij en ik ga de show stelen hoop ik! Haha. Aftellen tot de trouwdag!