*zwaait naar alle dames* Ook hier vormt zich een gezellig clubje helemaal leuk!! Ik had me voorgenomen om pas te beginnen met foliumzuur als ik stopte met de pil. Maar als je idd 4 weken van te voren moet beginnen... dan kan ik beter vanaf 1 december al beginnen met slikken. Hmm ik zie in mijn agenda dat dit een maandag is... lekker makkelijk. Dan doen we dat dus
@mappel: jammer als je moet stoppen met bv geven, ik geef ook nog steeds bv (niet volledig meer) op een of andere miraculeuze wijze kwam mijn cyclus alweer 8 weken na de bevalling op gang terwijl ik 6 mnd volledige bv heb gegeven. Dus voor mij gaat het geen belemmering worden. @ wensmoeder: hier ook al met foliumzuur gestart, dan kan ik eventueel al eerder beginnen mocht ik dat willen 😁
Ik moet wat bekennen ik heb nooit folium zuur geslikt bij al mijn kindjes niet 😓 weet niet if ik het nu ga slikken ga of nee , de tijd zou het leren
Heb bij mijn vorige zwangerschap ook pas vanaf 5 weken foliumzuur geslikt. Het is aan te raden, maar echt niet perse noodzakelijk om er al eerder mee te beginnen. Ben heel benieuwd of maandag mijn NOD is, 2e cyclus na stoppen pil en eerste duurde 43 dagen. Maandag ben ik weer 28 dagen verder. Merk dat ik voor mijn gevoel ondanks het 'zingen' toch al een beetje op het wachtbankje zit. Stom he!
Hoi meiden, Ik was even aan het neuzen naar groepjes waar ik evt mee kan kletsen. Wij hebben besloten in 2015 voor een 2e kindje te gaan. Gezien mijn engelen(on)geduld, zullen we denk ik direct in januari gaan proberen. Ik ben na de geboorte van mijn zoontje niet meer aan de pil gegaan, dus hoef niet te ontpillen gelukkig. Mijn cyclus is wel wat langer dan eerder, tussen de 30 en 34 dagen. Maar ja, dat hoeft geen probleem te zijn. @ Foliumzuur: ik denk ik in half december ga beginnen met foliumzuur om al een goede basis te hebben voor als het raak is. Ik begin dan overigens meteen met Puur Mama pillen van VSM. Die heb de gehele vorige zwangerschap genomen en daarna met borstvoeding ook nog.
Oja, even ter verdere info: Ik ben 33, mijn man 35. We wilden eerst nog langer wachten met een tweede, tot onze zoon rond de 3 was, maar we willen liever dat ons gezin compleet is voor ik 35 ben, vanwege de risico's en ons gevoel daarbij.
Wat leuk om te zien dat er zoveel mensen gaan beginnen in 2015. Ik hoop dat het voor een ieder een voorspoedig en vooral snel uitgebreid jaar word! Upkedupke, jij en ik hebben dezelfde leeftijd. Het is om die reden dat vl en ik weer wilde beginnen. Je weet nooit of het weer snel raak is. De vorige keer duurde een jaar. Wat betreft het gebruik van foliumzuur. Ik slik het inmiddels al. Ik heb er hier eerder een topic over geopend. Ik slik momenteel heel veel vitamines. Je weet maar nooit. Ik voel me beter dan ooit, dus misschien heeft het ook effect op de toekomstige zwangerschap. Hadden ze maar een vit voor mijn ongeduld.....is het al januari?? HAAT aan WACHTEN!
Kun je wellicht niet alvast stoppen met de pil Marieke502? Of verwacht je dat het dan snel raak is? Wij doen het nu gewoon met een condoom. Kan mijn lichaam toch vast wennen aan de natuurlijke gang van zaken wat een gespreksonderwerp eigenlijk hahahaha
Nee, eerder stoppen is geen optie. We hebben het zo besloten en we gaan het volmaken Ook omdat ik ons ken, wij gaan echt niet met condooms aan de slag. Want als we iets niet fijn vinden... misschien de eerste keer, maar de keren erna... vergeet het maar haha. Maar ja, ik 'heb me erbij neergelegd' dat we gaan wachten. Dus tis goed. Maar het zou toch lekker zijn als de tijd wat sneller ging... ik ben al blij dat ik vanaf 1 december met mn foliumzuur ga beginnen.
Nog eventjes meiden, we moeten nog even geduld hebben Eerst mijn verjaardag vieren met familie. Volgend jaar een fris begin.
Je hebt helemaal gelijk wensmoeder en het is ook nog maar eventjes. Voordat we het weten is de Sint in het land, slaat de pakjesavond gekte toe en mogen we de kerstboom van zolder halen. En ergens daar tussenin mag ik stoppen met mn pil laat maar komen die drukke dagen!
ik betrapte me er net op dat ik aan het tellen was hoeveel dagen het nog is tot 1 januari. Vl wil echt niet eerder beginnen dus ik moet me er echt bij neerleggen maar het is zo moeilijk. Het ergste is dat we dan nog moeten beginnen whaaaa hopelijk is het snel 1 januari en dat het dan maar voor ons allen snel raak mag zijn.
Ik hoop het ook voor iedereen! Van de eerste was Ik de eerste ronde zwanger maar nu. .... Heb mijn cyclus Nog niet terug (9.5 maanden) kan dus nog wel even duren. ..
1 maand, 3 weken & 5 dagen tot we beginnen. Fijn he zo een banner. Zo word je er continu op ZP een beetje aan herinnerd. Maar de feestdagen vliegen echt voorbij hoor, deze dagen gaan het hardste. Ik zou het erger vinden 2 maanden te moeten wachten op Januari Februari, die maanden zijn zo lang naar mij gevoel.
Nog eventjes geduld maar mocht het eerder gebeuren tja het zij zo maar vanaf jan gaan we er echt voor 😍 zwanger zijn zelf is niet mijn ding maar de uitkomst is prachtig en daar doen we het voor die 9 maanden afzien 😆
Oh Mappel dat is ergens ook wel een beetje mijn angst! Stel dat het nu wel heel lang gaat duren? Dan zou het precies andersom zijn. Vorige keer er vanuit gegaan dat het een jaar kon duren en was de 1e ronde raak. Nu gaan we er eigenlijk wel van uit dat het gelijk raak zal zijn als we starten, maar als het dan lang gaat duren vraagt het wel een verandering in mindset. @Marieke, herkenbaar. Wij zijn ook niet van de condooms. 1e paar keken braaf gedaan maar dat is inmiddels al weg. Wel ben ik blij toch al met de pil gestopt te zijn. Heb het gevoel dat mijn cyclus dit keer toch wat meer de weg kwijt is met ontpillen dan de vorige keer. Eerste ronde was 43, hele benieuwd wat het deze ronde is! Haha Monique, wat maken we onszelf toch altijd gek he? Ik zit me ook al te bedenken wanneer ik zal gaan testen als ik maandag niet ongesteld wordt. Terwijl ik niet eens weet hoe lang mijn cyclus dit keer gaat zijn. Maar toch.... de spanning
@Mappel; wat balen dat je al zo lang moet wachten?! Is er nog niets gekomen of is het gewoon heel onregelmatig? @Wensmoeder; ik kijk ook eigenlijk wel heel erg uit naar de feestdagen. Dat is altijd een goede afleiding, hoewel mijn schoonzusje zwanger is (erg frustrerend) en er natuurlijk allerlei leuke schattige cadeautjes worden gegeven. Maar ach, bij ons weet niemand dat we er mee bezig zijn en doordat ik ook op zoek ga naar een schattig cadeautje voor ze kan ik mooi mezelf nog eens lekker maken. En verder.....weer een dag verder @Thea23; heb jij veel last van je zwangerschap? En zo ja, wat voel je dan, ben je met name misselijk??