Laatste 10 weken afteltopic november 2014

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Babbel81, 25 aug 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Hij wilde het vanavond alvast maken, zodat ik morgen niet in de keuken hoef te staan haha. :p
    Morgen staat het gewoon op een laag vuurtje...
     
  2. Indiigo

    Indiigo Actief lid

    3 jan 2014
    414
    24
    18
    Bij mij was mijn bloeddruk in de week voordat ik bevallen ben wel hoger dan tijdens de rest van mijn zwangerschap, maar of dat er wat mee te maken had...
     
  3. mutsie87

    mutsie87 Lid

    22 mei 2014
    82
    0
    6
    NULL
    NULL
    Voor mij hopen dat hogere bloeddruk geen teken is van aanstaande bevalling want deze is hele zwangerschap al goed en vsndaag zelfs iets lager dan normaal haha
     
  4. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Ik zou het niet weten van de bloeddruk. Bij mij is de bloeddruk de ene week weer hoger dan de andere keer maar wel altijd mooi rond 120/80. Dus dat zal t vast niet zijn. :)

    Vanavond is bij het zeuren van de onderbuik en rug begonnen. Zouden dat ook voorweeen kunnen zijn? Of is dat al iets van het verwijden van de baarmoedermond? Ik lees zoveel dingen, maar kan er geen knoop aan vastbinden.
    Het houdt steeds wat aan, daarna ebt t weer weg en daarna komt t weer. Ook zet de kleine zich steeds af heb ik t gevoel, dan zie en voel ik de billetjes en rug helemaal omhoog komen en aan de andere kant voel ik ook wat bewegen.

    Ik moet t maar afwachten... begin wel zenuwachtig te worden hoor! :p
     
  5. Cindy29

    Cindy29 Fanatiek lid

    13 okt 2013
    1.601
    1.098
    113
    Na 2.5uur zh ben ik eindelijk weer thuis.
    ctg, bloed en urine... alles was prima. Zelfs mijn bloeddruk was opeens weer 130/80

    Ze begrijpen zelf niet hoe dat steeds kan, mocht dus weer gewoon naar huis.
    ben nu wel weer overgenomen door de gyn, en daar blijf ik nu ook.
    vrijdag weer een afspraak dus benieuwd wat ze dan zeggen
     
  6. twis88

    twis88 Bekend lid

    4 nov 2011
    592
    12
    18
    Hij is er! Na 3 persweeen is onze zoon Jochem geboren. Hij weegt 3920 gram en is 52cm lang.
     
  7. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    27 jan 2011
    2.211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Twis van harte gefeliciteerd met de geboorte van Jochem!
    En wouw! 3 persweeën? Super zeg! Ik hoop dat de rest van de bevalling ook zo goed is gegaan.
     
  8. Wesp

    Wesp Lid

    26 jan 2014
    80
    0
    0
    Gefelciteerd twis!

    Hier zojuist de vliezen gebroken, gelukkig goed van kleur dus nu lekker nog wat proberen te slapen. Spannendddd
     
  9. L2711

    L2711 Actief lid

    6 jul 2014
    112
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd twiss en succes wesp!!
     
  10. Loontje1

    Loontje1 Bekend lid

    5 mei 2014
    894
    2
    18
    oncologie verpleegkundige
    @Twiss, gefeliciteerd, geniet van jullie mannetje!

    @Wesp, succes!
     
  11. lynnetjee

    lynnetjee Bekend lid

    30 jan 2014
    647
    0
    16
    verzorgende ig
    limburg

    Hallo, ik was even aan het lezen bij jullie omdat ik eigenlijk 20 december was uitgerekend maar in november ben bevallen.

    Wat ik lees aan jouw symptomen zou ik toch even goed opletten, zodra je het niet vertrouwd weer bellen. Bij mij is wazig zien en hoofdpijn en een riem gevoel om de boven buik dat kwam en ging begonnen. Het enige wat 2 weken geleden te zien was waren de verhoogde lever waarde en daardoor een ziekenhuis opnamen. Maar hoe langer het duurde Hoe hoger die werden en het bleek hellp syndroom te zijn. Ik wil je niet bang maken! Maar zou zeker nog eens vragen of ze je bloed doen controleren morgen of overmorgen ( met spoed is binnen 1 uur de uitslag bekend) het kan zijn dat je bloed nog goed is maar dat dit langzaam aan het stijgen is.
    Sorry wil je niet bang maken maar het kwam me zo bekend voor!
    Succes
     
  12. blijven hopen

    blijven hopen Actief lid

    2 mrt 2014
    462
    0
    16
    NULL
    NULL
    Twiss gefeliciteerd!

    Wesp succes!
     
  13. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Twis proficiat met Jochem!! Drie persweeen wauw! Wat is je geheim? :)

    Wesp, spannend!!! Ben benieuwd of je nog kon slapen....? Haha ik zou geen oog meer dichtdoen. Bij mij begonnen dan ook beide keren binnen t uur de weeën na breken vliezen, maar überhaupt van de spanning... Gaaf hoor! Straks ben je een mamawesp :D
     
  14. mutsie87

    mutsie87 Lid

    22 mei 2014
    82
    0
    6
    NULL
    NULL
    Twis gefeliciteerd en geniet ervan.

    Wesp succes!
     
  15. Esmyralda

    Esmyralda Bekend lid

    23 okt 2013
    673
    0
    0
    Twiss gefeliciteerd!!
    Wesp heel veel succes!!

    Lynetjee, ik heb hetzelfde als cindy alleen is bij mij daadwerkelijk zwangerschaps vergiftiging geconstateerd. En ook ik zit gewoon thuis momenteel. De waardes waren zodanig laag dat er nog geen urgente actie nodig is. Wel moet ik twee x per week naar het zh voor controle en wordt dus goed in de gaten gehouden. Ik ben zeker dat dat bij Cindy niet anders is!
     
  16. Aurin

    Aurin VIP lid

    10 okt 2008
    8.337
    0
    36
    pedagogisch medewerker kinderopvang & Kraamverzorg
    naast denhaag
    Twis, gefeliciteerd!! Flinkerd!!

    Wesp, kunnen slapen? Hopelijk begint t snel

    Cindy hoe is t nu?
     
  17. mik81

    mik81 Niet meer actief


    Gefeliciteerd met Jochem :D!
     
  18. mik81

    mik81 Niet meer actief

    Succes Wesp!
     
  19. josjo

    josjo Fanatiek lid

    6 nov 2008
    2.757
    156
    63
    Arnhem
    Lyneetje, ik begrijp best je opmerking maar ik neem aan dat de artsen na alle onderzoeken wel n verstandige beslissing hebben kunnen nemen. Niet 1 geval is hetzelfde dus ik hoop ook niet dat Cindy hier ongerust van wordt, dat lijkt me niet goed en niet fijn voor haar nu (voor niemand in deze fase). Ik snap dat je het goed bedoelt hoor, maar voor Cindy hier n hart onder de riem. Je bent in goede handen meis en zodra er iets verandert, zullen ze heus goede actie ondernemen..
     
  20. Momo82

    Momo82 Actief lid

    13 jun 2012
    159
    0
    0
    NULL
    NULL
    Twis gefeliciteerd! Wat fijn dat het toch geen keizersnede is geworden! Zijn jullie al thuis? Geniet van je gezinnetje.

    Wesp, wat spannend! Hopelijk laten de weeen en de bevalling niet meer te lang op zich wachten.

    Lalaatje, nog bedankt voor je hart onder de riem gisteren. Ik las het uiteindelijk pas gisteravond maar deed me goed. Avond is goed verlopen en vl heeft goed geholpen. Om half 11 op een gegeven moment vrij duidelijk gemaakt dat de koek op was en ze naar huis mochten! Nu douchen, opstaan, dochter naar school en op de bank!!
     

Deel Deze Pagina