Hoi dames, Ben begonnen met ovulatie testen en ik was benieuwd naar test rijtjes om te "vergelijken" Ben nl benieuwd of ze met de dag op lopen of dat dit erg kan schommelen.. Vandaag cd 8 begonnen en vond hem voor cd 8 al best duidelijk! Nog lang niet positief maar wel goed te zien.. Gebruik de dipsticks van zw&k Dus kom maar op met jullie rijtjes
Ik heb geen rijtje voor je,maar het is ook bij iedereen anders.Bij de 1 loopt het op,en de ander heeft een knaller uit het niets.Of hij loopt op en af enz tot je een knaller hebt.Geen pijl op te trekken dus
Haha das jammer ben echt nog een groentje op dit gebied dus ik dacht meteen huh zo vroeg al wat te zien
Heb ze ook niet meer op mijn iPad staan haha maar gewoon even elke dag zelfde tijd doen. Zie je morgen bv weer een dikke streep je daarna loopt ie af. Zou ik toch nog doortesten zelf maar ook klussen haha
Ik heb dezelfde testen als jij gebruikt,en had hier de hele cyclus duidelijke strepen mee,pas als ze bijna even donker werden deed ik er twee per dag,om hem niet te missen,en bij een knaller(donkerder dan controlestreep) deed ik ter controle een cb digi,en zo vond ik hem altijd.
Bedankt!! Temperaturen doe ik ook maar bem bang dat dat niet betrouwbaar is voor mij gezien ik soms 7 uur per nacht slaap soms 9 etc en de ene nacht hoef ik er niet uit andere nacht wel 3x ofzo en dat zie je dan gelijk in mijn temperatuur Omdat ik niks merk van een eitje ( slijm , steken oid ) nu maar aan de ovulatie testen... Ben erg benieuwd
Bij deze mijn rijtje. heb ze deze ronde ook voor het eerst (en denk eenmalig) gebruikt i.v.m. ontregelde cyclus na MA, heb nu ook weer een normale cyclus kwam ik achter 5e van rechts is de knaller. succes! inderdaad wat de andere zeggen als ie donkerder wordt 2x per dag gaan doen.
Ik heb niet echt een rijtje ofzo, maar mijn testje van vandaag.. dag 20 en nog steeds geen ei gehad, al wel drie dagen dit soort duidelijk aanwezige lichte testjes
Vervelend.. wat heeft je cyclus hiervoor gedaan? Overigens had ik ook elke dag wel een streepje (al zie je dat niet op de foto hier, slechte kwaliteit )
Ben pas gestopt met de pil Daar ligt het aan.. vind het alsnog wel gek hoor.. Heb echt rare verschijnselen als slijmverlies (al zeker drie dagen), last van mn borsten, hoofdpijn en ben ook echt moe... Misschien ergens tussendoor toch mn ei gemist ofzo.. zou het echt niet weten
Is dit je 2e cyclus na de pil dan bedoel je? Dat kan hoor, ik had ook allerlei rare kwaaltjes na het stoppen met de pil en na m'n mk. Je hormonen moeten soms nog even hun balans vinden. Als ik jou was zou ik dus gewoon nog even doortesten, zo te zien gebruik je de goedkope dipsticks en dan weet je het in ieder geval zeker
Mijn rijtje. Vandaag pas positief en erg duidelijk positief ook In het begin werd ie al wat donkerder, maar toen ie weer lichter werd maar gestopt met 2x per dag testen.
Hallo! Ook ik heb deze maand voor het eerst ovulatietesten gebruikt.. verhelderend vind ik. Deze zijn ook van zwangerenkids. Denk dat ik morgen nog 1 doe, maar verwacht dat hij dan nog lichter is.
Wow pmk die van jou zijn altijd wel duidelijk geweest Leuk om al die verschillen te zien. . Zal vanavond een foto plaatsen van mijn 1e testje van vandaag. Loezz jij hebt ook overduidelijk je ei gevonden
Ik heb de hele cyclus door een licht streepje staan. Ook heb ik last van dat af en toe mijn LH omhoog gaat, maar nog niet gaat pieken (zoals je op de 30e ziet). Je ziet duidelijk verschil tussen een positieve en negatieve bij mij gelukkig Hopelijk heb je er wat aan!
Dit is mijn rijtje van deze maand. De laatste dipstick was positief, heb met dezelfde urine een cb digi gedaan en die gaf dus een smiley. Toen ben ik maar meteen gestopt met testen.
Haha nee 15 oktober had ik mijn laatste pil geslikt en toen kreeg ik de 19e mijn onttrekkingsbloeding en voila.. Wachtende op mijn eerst eisprong (als ik die tussendoor niet gemist heb) en eerste menstruatie.
Hier mijn rijtje! Op de eerste zie je mijn rijtje tot en met gisteren en de tweede foto is die van vandaag, die moest er nog onder geplakt. Had vandaag een knaller. Ik gebruik deze ronde ook voor het eerst ovulatietesten. Succes meid!
Mooi rijtje zeg! Ik zal zo een foto uploaden als ik die van vandaag heb gedaan heb ik ze gelijk onder elkaar