Heb dit jaar voor sint 135 euro uitgegeven voor 2 kids. Ik zorg dat ze evenveel pakjes krijgen, niet perse gelijk bedrag. Ze krijgen ook nog een kado van opa en oma, oma, opa, 4x ooms/tantes en 2x mijn vriendinnen.Voor kerst was ik 35 euro kwijt voor 3 en 140 euro voor disney on ice kaarten
Geen idee nog, hij zit in een fase dat het 1 nog te moeilijk is en het ander te baby-achtig. Denk zelf iets van kleurpotloden. We geven wel praktische dingen als een pyjama en kleding. Sint houden we wel klein dit jaar, kerst wordt al iets groter. In totaal denk ik rond de 30 euro. We hebben alleen nog de pyjama
Jemig wat een bedragen zie ik hier voorbij komen Vroeger kregen we een tol en een blokkendoos en daar moesten we het mee doen Onze zoon is nog te jong om er iets van te snappen, maar voor hem en onze hond halen we gewoon een kleinigheidje.
Ik schrik hier ook wel van de bedragen moet ik zeggen. Zou ergens dan toch bang worden dat mijn kinderen teveel gaan wennen om "alles" zomaar te krijgen. Buiten dat kunnen we het ook gewoonweg niet veroorloven. Ik denk met Sint ongeveer 20 euro per kind en met kerst en verjaardag krijgen ze iets meer.
Hier rond de 75,-. Met kerst een kleinigheidje,sint groot. 2jan ook jarig en dan krijgt hij dit jr een fiets a 100,- maar had hij iets van 50,- gevraagd was het 50,-. verder ook sint op werk,oma,opa&oma. Met kerst gaat hij mee in de loodjes. Kortom idioot veel in korte tijd. koop wel speelgoed op de groei,hij moet er een jr mee vooruit kunnen.
Wij hebben voor zo'n 100 euro gekocht. We hebben 1 kind dus denk dat hij extra verwend wordt wellicht als het in de toekomst 2 kinderen worden dan geven we waarschijnlijk minder uit per kind. Hij krijgt: Pawpatrol (2x) 12 euro (schoen) V tech dinos (2x) 32 euro Ganzenbord 8 euro Rescuebot robot 22 euro Lego cars doos 19 euro
Idd wat een bedragen. Hier met sinterklaas voor 25 euro dingen gekocht en toen we het aan het inpakken waren hebben hadden we nog zoiets van zullen we maar een aantal dingen voor kerst bewaren? Ze kijken er toch nauwelijks naar om als ze niet kunnen kiezen uit zo'n grote berg.met kerst krijgen ze wat van de opa's en oma's, en dan dus de dingen die we apart hebben gelegd erbij van ons. Verjaardagen hebben we hier trouwens 80 Euro max maar dat bedrag was eigenlijk alleen zo hoog omdat ze een loopfiets heeft gekregen. Piama's etc vallen hier trouwens niet onder kado's maar onder nieuwe kleren nodig.
Wij komen uit tussen de 30 en 35 euro per kind inclusief schoencadeautjes. Opa en oma geven iets van 15 euro. In totaal krijgen ze per kind 3 of 4 cadeautjes en wat lekkers uit de zak.
Hier krijgen ze ieder jaar met sint een pyama van iets dat ze geweldig vinden en meestal zijn dat pyama's die duurder zijn dan de pyama's die ze zomaar krijgen
Hier geen sint, omdat de kleine nog in de buik zit. volend jaar doen we wel aan sint, van de zegels van de appie. Een paar jaar geleden hebben we bij kennissen in Engeland kerst gevierd..... nou dan vallen de bedragen hier nog wel mee hoor. daar hadden ze drie kinderen die elk voor zo'n 1500 pond kregen, is ong 1800 euro.... daar ben ik echt van geschrokken..... per kind 1800 euro!!!!
Hier ook. Ik vind dat prima cadeau's om de zak mee op te vullen. Er staat hier al zo'n enorme berg speelgoed die we het hele jaar door aanvullen, dat ik echt niet zou weten wat hij nog meer moet hebben. Hij is veel te jong voor veel dingen. Dan wacht ik liever tot zijn verjaardag. Bovendien, het is wel een retestoere pyjama Laten jullie de grootouders trouwens zelf een cadeau en budget bepalen, of sturen jullie hier wel een beetje in? Vind het zo lastig om iets te bepalen wat een ander zou moeten kopen Echt fan is hij momenteel nergens van.
Geen idee eerlijk gezegd maar wij kopen hier vaak speelgoed die beide kids kunnen gebruiken, daar kopen we het ook op. Meestal een gezelschap spel voor het hele gezin, veel lego en playmobiel en toevallig krijgen ze dit jaar allebei een vis hahahaha heb op een weggeefhoek een hele mooie vissenkom kunnen krijgen en dan mogen ze na de Sinterklaas samen een eigen vis uitzoeken. Zeuren ze al zo lang om dus ik weet zeker dat dat HET kado is van de avond dus andere dure kado's doen er dan toch niet meer toe
Maar hoe kun je dan een berg cadeau's hebben voor 25 euro?? Begrijp mij niet verkeerd ik vind een berg ook niet nodig, hier 4/5 pakjes per kind van ons maar voor 25 euro kun je toch geen berg hebben?