Gefeliciteerd susanna! Ik heb hier ook leuke foto (vind ik zelf): In het echt is test streepje donkerder gekleurd. Dinsdag is mijn NOD. Ik ben echt zo gelukkig 😊
Gefeliciteerd dames!!😊 Hier geen bloed meer gespot maar wel krampen dus denk toch echt dat we nog ronde verder moeten proberen. Zo raar na al die klachten. Maar goed, nog geen echt bloed dus ik hou nig even moed
Dank je ☺ Ga er dinsdag (NOD) nog eentje doen. Gewoon voor de zekerheid. Dan doe ik de clearblue die de weken aan geeft. Bij mn dochter had ik ook voor NOD getest, maar dat was direct een knaller van een test. Moest nu toch wel volle minuut wachten en streepje is dunner. Wacht nog even dinsdag af en dan is het helemaal echt!
Gefeliciteerd voor de zwangeren! Ik ben volgens mij gewoon ongesteld geworden Snap er niets van, altijd een superregelmatige cyclus van 26 of 27 dagen, heel soms eens 28 en nu ineens 22? Stom lijf, bah
Nou mijn test is afgelopen. Nu een tuurstreep. Test van gisteren ziet er nu knallend uit. Maar net niet, alleen te zien bij goed turen ... kan nooit goed zijn. Klachten zijn ook veel minder op de hoofdpijn na. Ik geloofde er te enthousiast in. Moiele super zeg !! Gefeliciteerd meid Susannec wat een mooie knaller !! Juffie, misschien innestelingsbloed ? Dogs, balen meid
Idd, misschien kan ook innesteling bloed? Ik heb even menstruatie pijn als kramp. Ik ben nog niet flink ongi maar alleen heel beetje afscheiding druppels. Dus twijfel ongi komt of niet
Test van gister en van net. Die van net is een mini tuur streep. Denk dat jullie die geen eens kunnen zien zo.. die bovenste was zo duidelijk .. daarom geloofde ik er wel in dit keer.
Juffie.. wij lopen toch tegelijk ? 12e is mn NOD. Heb je nog getest ? Dogs, vervelend he Moiele, ik vind m super duidelijk meid !! Gefeliciteerd met de zwangerschap !!
He dogs en bo wat vervelend! Omdat ik gister druppel bloed verloor dacht ik dat ik te vroeg ongesteld ging worden, dus vanochtend niet getest. Vandaag even afwachten dus...
Wie heeft ook op 14 e nod en wanneer testen?? Voor alle zwangeren gefeliciteerd! Voor de ongestelden jammer volgende ronde vast beter!!
Idd, beter afwachten! Ik doe ook afwachten tot bloed is weer over en na mijn nod. Misschien kan proberen om opnieuw test doen.
Meiden met een positieve test, gefeliciteerd! Super 😃! seirebeure, Ik ben ook de 14e. Dinsdag ga ik testen, 11 dpo. Voel nul komma nul! Wanneer ga jij testen?