Jeetje Susanne, dat is ook echt wel heel erg heftig zeg Kan me voorstellen dat het moeilijk genieten zal zijn als je opnieuw in verwachting bent. Ik zal dat ook wel hebben, al zal er bij mij al een heel stuk spanning wegvallen zodra ik weet dat het op de goede plek zit. Ik temp ook niet, gebruik ook geen ovu-testen. Dat moest er nog eens bijkomen haha, dan verander ik helemaal in een of ander obsessieve heks Ben er nu al teveel mee bezig naar mijn zin. Vind het vooral op het werk lastig om er niet aan te denken Heb een kantoorbaan en hoe druk ik het ook heb, achter mijn bureau dwalen mijn gedachten heel snel af naar zwanger worden en ik voel ook ieder steekje en kriebeltje. Ik ga eens lezen over die tarwekiemolie, baat het niet dan schaadt het niet Al hoop ik dat het helemaal niet meer nodig is. En voor jou hoop ik dat het helpt en dat jij ook de komende 9 maanden niet meer ongesteld hoeft te worden, dat hebben we wel verdiend dacht ik zo
Hoi leonie, wat een lief berichtje! Hoop voor iedereen een snelle positieve test... Dat het goed zit en mag blijven zitten Hier ook erg mee bezig, gaat geen uurtje voorbij zonder erover na te denken.... Ik doe wel aan ovulatietesten omdat ik een onregelmatige cyclus en zo weet wanneer de ovulatie is..... Tempen mee gestopt, geeft al rust..... Wanneer kan jij testen?
Hai allemaal, Ik lees nu al enkele weken wat van de onderwerpen mee, sommige zou ik liefst van begin tot einde doorlezen, maar daar is geen beginnen aan Zelf zijn we nu ruim een jaar bezig, en lopen zoals in 'handtekening' te lezen ook al een tijdje rond in het ziekenhuis. Wegens vermoedens is mijn vriend naar HA gegaan, die gelukkig al gelijk mee ging in onze vraag / angst (waren pas een half jaar bezig natuurlijk), en mijn vriend doorverwees naar uroloog. Daar bloedonderzoek gehad (uitslag prima), maar uit spermaonderzoek bleek dat hij minder zwemmers heeft (hij sprak over 9 miljoen, maar ik weet nu niet meer of dat nou heel veel minder is, of wel redelijk...dus als iemand daar antwoord op weet....?), en ze zijn ook wat trager. Uit echo bleek dat hij een spatader had op zijn linkerteelbal. Deze hebben ze via embolisatie geprobeerd te dichten, helaas is deze behandeling in 90% van de gevallen voldoende..echter in zijn geval niet. Er volgde een operatie, deze heeft nu net een kleine maand geleden plaats gevonden. En dit traject alleen heeft 5 maanden geduurd... Ik ben zelf inmiddels ook naar de HA geweest, en heb 13 november samen met mijn vriend een afspraak bij de gynaecoloog om ook mijn cyclus en vruchtbaarheid te gaan bekijken... Mijn vriend kan het aardig wegduwen, ik kon het ook altijd wel 'negeren', maar de laatste tijd gaat me dat steeds moeilijker af. Ik ben het wachten gewoon...beu, denk ik. Het rekenen, temperaturen, uittellen, zoeken naar kalenders, apps, ovulatietesten...wil nu gewoon graag dat het kleintje komt... Misschien deze keer, het zou kunnen in theorie...
Susanne, ik heb een heel regelmatige cyclus en altijd duidelijk vruchtbaar slijm, dus daarom gebruik ik geen ovulatietesten. Ik kan 12 november testen, maar wil pas testen als ik ten minste 1 dag over tijd ben. Pffff Jertedan, beu is wel een mooi woord ervoor. Niet gek dat je het beu bent, als je eenmaal besloten hebt het te gaan proberen is iedere maand er 1 teveel. Ik weet niet of 9 miljoen slecht is, geen verstand van. Hopelijk heeft de operatie van je vriend nu nut gehad en is het bij jullie ook snel raak.
Het weekend is bijna om.... Hoe is het met iedereen? Heeft er iemand al getest? Hier nog geen ovulatie..... Nog even afwachten
Zou ik mogen mee kletsen? Ik zit inmiddels chronisch op het wachtbankje.. Pff. Inmiddels al twee jaar verder, wel twee keer zwanger geweest maar helaas twee keer een miskraam. (De laatste eindigde alsnog in een curretage) Deze maand hadden we een 'pauze' maand, omdat ik het even beu was. Maar nu pff... Ik werd twee dagen geleden wakker met gevoelige borsten.. Eisprong had ik deze maand heel vroeg, zou een cyclus van 24 dagen worden. Zou dan morgen ongesteld moeten worden, maar ga langer wachten met testen. Ga eind van de week pas testen.
Spannend Sterre! Ik hoop dat het stiekem toch raak is in je 'pauze' Ik verloor zaterdag ineens een beetje bloed. Omdat ik altijd regelmatig was had ik echt even hoop op een innestelingsbloeding ofzo. Maar helaas, ik ben gewoon keihard ongesteld geworden Cyclus van 22 dagen, 4 dagen te vroeg... Heb gisteren wel even heel hard zitten brullen en voel me nu nog steeds een beetje sip. Af en toe vliegt het me echt naar de keel, dan ben ik ineens zo bang dat het nooit meer gaat lukken
Meiden! Fijn dat jullie hIer lekker door kletsen. Ik denk dat ik morgen of overmorgen mijn ei heb, alleen, partner zit in buitenland.. vrees dus dat dit een nutteloze ronde is.. hebben gisteren nog wel geklust. Hij is donderdag pas terug. Afwachten maar weer... Grr
Heeey goedenavond meiden! Ook ik zit op een grooooote wachtbank. Althans zo voelt dat... man o man! As vrijdag mijn NOD. Heb natuurlijk weer allerlei kwaaltjes en zelfs al 2 testen gedaan (gister en vandaag). Natuurlijk (nog) hartstikke negatief. Erg pijnlijke borsten, steekjes en krampjes in mijn onderbuik en steekjes in mn liezen, vooral rechts. Mja... dat heb ik na mijn weten elke keer de laatste week van mn cyclus. Moeilijk hoor!!!
Alsof je mijn verhaal verteld. Ik heb dan helaas al 3 miskramen gehad en nog nooit een curettage maar ook precies 2 jaar geleden begonnen met het proberen zwanger te worden. Wat frustrerend he... elke keer weer! Ik hoop voor je dat je een dikke vette positieve test in handen hebt deze week en dat het dit keer een plakker is!!
NOD is morgen...al wel getest, maar helaas spierwit...en begin de eerste lichte krampen ook al te voelen, dus ben bang dat het weer niet raak is...Helaas :'-( Hoop voor jullie dat hij wel positief zal zijn, *duim*!!
Zaterdag was het al nod voor mij....tot dit keer keurige cyclussen gehad en nu op dag 31....geen spoor bloed...negatieve testen grrrr en dag 31
Mag ik komen meekletsen? Ik heb vandaag mijn NOD als ik er weer vanuit mag gaan dat mijn cyclus weer op 23 dagen zal blijven hangen. Heb wel een late eisprong, dag 17/18 en hele korte cyclus. Ik slik deze ronde naast VSM puur mama ook tarwekiemolie. De afgelopen maanden kon ik de klok erop gelijk zetten en werd ik altijd in de nacht van dag 23 op 24 ongesteld. Vandaag is dag 24 en er is nog niks te bekennen @Degoe1982, wat spannend zeg!!!
Hoi, tarwekiemolie verkort of verlengd ce cyclus. Bij jou verlengd die hem denk om een langere LF te hebben voor goede innesteling. Ik slik ook sinds dit cyclus tarwekiemolie, ik moet nog mijn ovulatie afwachten. Dus wachten...wachten....wachten! Ik ben benieuwd bij wie het dit keer raak is!
Het blijft wachten... en wachten en wachten.... Ik haat inmiddels dat woord, maar goed. Moet positief blijven Ga nu mijn vruchtbare periode weer in dus er staat me weer heel wat te doen, en een hele rare vraag... Maar ik ben bang dat het sperma niet in mijn baarmoedermond komt maar er voor blijft.... ik weet het, rare ideeen, maar bij mij loopt het er altijd weer uit.... Excuses voor de genante details :-D
23 dagen is heel kort ja, zeker met laat ei en dan nog het moeten innestelen.. normaal is het ei 14 dagen voor nod, dacht ik? Jac hoe gaat het? Hoe voel je je?
Voor jou ook! Duim duim! Ik heb de assistente van de huisarts gebeld en ik moest afwachten tot volgende week. Als ik dan geen positieve test heb of ongesteld ben kunnen ze bloed onderzoeken. Tis gewoon raar al die tijd keurige cyclussen en nu dag 31 met negatieve testen en geen spoor van ongi
Voor jou ook! Duim duim! Ik heb de assistente van de huisarts gebeld en ik moest afwachten tot volgende week. Als ik dan geen positieve test heb of ongesteld ben kunnen ze bloed onderzoeken. Tis gewoon raar al die tijd keurige cyclussen en nu dag 31 met negatieve testen en geen spoor van ongi
Hej dames, weer een tijdje geleden dat ik hier wat schreef.. Ben al dagen ongeduldig aan het wachten op mijn ongi Maar het wil maar niet komen, ben al een paar dagen overtijd en dacht mss zwanger te zijn maar de test is negatief.. Dus ik denk een lange cyclus te hebben deze keer jammer genoeg!