Leuk he mamajadebo hier worden de bewegingen ook zo duidelijk. mooie buik hoor! Super Roin! fijn dat je normaal kan bevallen. Ik heb morgen weer een controle bij de vk. Ik hoop dat de baby gedraaid is. 2 weken terug lag ze in stuit.
Hier ook weer controle gehad.. met mn meisje gaat het goed, ze is alleen weer terug in dr stuit positie gaan liggen. De gyn heeft ook mijn vruchtwater gemeten en ik heb "ruim" vruchtwater. De nummer 1 reden hiervan is zw.suiker, maar dat is getest en heb ik niet. Nu krijg ik a.s. dinsdag een extra echo om te kijken of ze wel goed drinkt en slikt... Dus weer spannend!!
ja echt balen he! Hopelijk drinkt je baby gewoon goed. Gaan ze bij jou ook een draaipoging doen mocht je baby nog in stuit liggen? Ik ben benieuwd ook naar mijn echo maandag. hopelijk draait ze nog ff van t weekend
Hallo dames, 2 weken terug een echo gehad om te controleren of de placenta niet meer voor de uitgang lag. Gelukkig bleek dat allemaal in orde te zijn. Maar toen ze het kindje ging meten bleek er een kleine groei achterstand te zijn. Dit was bij mijn vorige zwangerschap ook zo. Lange benen en een kleine hoofdje..... Ik maakte me er eigenlijk op dat moment niet zo zorgen over. Maar ja toch wou ze een vervolg afspraak maken voor een groei echo om het goed in de gaten te kunnen houden. vandaag de hele ochtend de kleine niet gevoeld, zal wel door mijn onbewuste spanning zijn. Vandaag controle gehad en een groei echo. Gelukkig was ons kindje goed gegroeid in 2 weken tijd. En onderweg naar huis was de kleine weer lekker druk en aanwezig dus dat is positief.
Morning!! Jeetje, ik ben nog zooo moe! Lig alweer een paar uur te draaien om niets. Frummeltje is erg druk aanwezig, van de ene kant is dat fijn, maar van de andere kant zou ik nog een uurtje slaap ook wel erg kunnen waarderen. Hier hebben we een druk weekje achter de rug. Dinsdag naar Lindsey Stirling geweest in 013. Dit was wel echt te gek, maar een aanslag op mn lijf. Gelukkig is er een stoel voor me geregeld waardoor ik lekker tussendoor kon gaan zitten. Woensdag hebben we weer controle gehad. Omdat de vk niet duidelijk ons frummeltje dr rug kon voelen, snel een extra echo om te spieken. Maar alles was prima! Ze ligt netjes met dr billen naar boven en met dr hoofdje in mn bekken. Gisteren een bellypaint gehad, al voor het kaartje....zijn heel blij met het resultaat! Vandaag nog even naar kantoor, officieel is mn verlof begonnen, maar met een eigen zaak van mn manntje is dat toch ff wat lastiger....paar taakjes blijf ik doen, maar ik ga nu ook proberen meer mn rust te pakken hoor. Ik merk dat ik het nodig heb. Tammie en T84 hopelijk liggen jullie frummeltjes straks gewoon goed om. Tot 37w ongeveer kunnen ze nog draaien he. X
Ze kunnen Nog draaien tot ze indalen hè? Bij mij is het indalen al begonnen. Geen idee hoe lang dat duurt hoor Ik heb ook zin in verlof maar moet nog 2 weken. Heb ook nog zat af te ronden en over te dragen hoor! Zeker spannend T84. Misschien lukt als juist wel weer normaal bij de volgende meting... Ik hoop ook voor je dat ze nog even draait Tammie Onzeker: fijn dat het goed was! Volgens mij kunnen ze het gewoon ook niet altijd even goed zien hoor. Ik heb over2,5 week de laatste liggings-echo. Wat kruipt en vliegt de tijd tegelijk.
Goedemorgen Hier ook erg moe... Vannacht zoon ziek geworden dus veel gespuugd. Dus snel opgeruimd en wasmachine aangezet. Daarna nog 2x eruit geweest voor mijn ventje. Hij ligt nu nog ff te slapen. Daarna natuurlijk klaar wakker... was pas half 4. Daarna begon kleine natuurlijk ook lekker te trappelen. Zo dochter naar school en vanmiddag haar eerste zwemles. Spannend hihi. Verder dus maar rustig ochtendje. Maandag groei echo ben benieuwd! Ze is hier wel al stukje ingedaald dus als.goed is draait ze niet meer..maar ja mijn zoon lag ook 'vast' week later met de echo was hij weer omhoog gegaan met zijn hoofdje...
beterschap mamajadebo! je hebt het er maar druk mee.. hier lag baby vorige week met hoofdje rechts boven mijn bekken dus nog niet echt indalen. Moet er sinds een paar week wel snachts uit om te plassen, wisselt wel steeds dus zal misschien nog ''kussen aan het opschudden'' zijn daarbinnen en kijken wat fijnste ligt? Gelukkig wel steeds beentje omhoog volgende week bevallingplan bespreken, las ergens dat je bij badbevalling een schepnetje in huis moet hebben, voor evt. drijvende bruine vriendjes... hahaaa ik lag helemaal dubbel, zie ze het er al uit vissen (had het de vorige x op bed wel dus eigenlijk nog best realistisch maar toch)
Och ik ben daar nu al angstig voor, dat dat gebeuren gaat idd.. zou ik vreselijk vinden.. Bruine drijvende vriendjes De vk leek het ook stug dat mopje hier nog zou gaan draaien omdat ze al aan het indalen is. Maar het kàn nog wel zei ze..
hey ladies, hier al 3dgn mega pijn in mn liezen...merk echt dat friemel aan het zakken is, pfff. plas me ook ineens een ongeluk, (hele zwangerschap geen last van gehad) volgende week nog 3 dgn werken en dan lekker verlof, heb er ZOveel zin in hahaha. lekker even quality time met mn meisje nog en dan begint het echte werk hihi. zo leuk, mn kleine meisje vraagt steeds wanneer komt mijn zusje nou mama, hoe heet mijn zusje...dame is er van overtuigd dat het een meisje wordt
Roin, ik was daar ook heel bang voor. Maar als je ligt te bevallen kan het je echt niets meer schelen, tenminste, zo heb ik het ervaren Hier druk bezig met de kamer van t. Wil hem over twee weken zeker naar zijn nieuwe kamer doen. Ik doe veel te veel, vandaag alle balken staan schuren en afsoppen en plafond afgesopt. Toen het bed en twee matrassen naar andere kant van de kamer gesleept. Muts die ik ben, maar wil zo graag door.
Hey dames Hebben jullie ook meer last van afscheiding Ik heb de laatste dagen echt veel last van en ook van die draderige Ben bang dat ik mijn slijmprop aan het verliezen ben ofzo?
Ik heb dit ook sinds n week of 2. Soms idd dik, maar ook af en toe heel dun, bijna waterig. Las op internet dat dit geen kwaad kan, en erbij hoort. Als er bloed bij zit, dan kan het je slijmprop zijn. Maar goed, dat is wat ik gelezen heb. Als je er over twijfelt, zou ik t even aan de vk vragen!
Kan van slijmprop zijn... maar deze groeit ook weer aan Hier ook wat meer afscheiding en slijm. Morgen weer echo. Ben benieuwd naar de groei van me kleine meisje.
hoi meiden ben ik ook weer eens hahah. hier gaat alles zn gangetje al tel ik wel de dagen af voor mn verlof nu... maar dat komt eigenlijk meer door mn nieuwe chef die er een grote chaos van maakt.... officieel zou ik vanaf volgende week vrijdag met verlof mogen maar ik wil graag tot 36 weken door werken. nog effies zullen we maar zeggen. ml is bezig met schuren en schilderen van de hoogslaper voor oudste zoon. die zag hij bij ikea en had echt zoiets van woow mam die wil ik! tis een twee persoons whahahha. heb hem via mp gekocht voor 70 euro. net plintjes gehaald om kamertje van miniman af te maken. moet nog een plank opgehangen worden dan is het klaar. in mn verlof de kleertjes enzo wassen. kan haast niet geloven dat we er al bijna zijn meiden!
Hier is de kamer van zoonlief al even klaar. Ook de babykamer is helemaal af. Vandaag de laatste wasjes gedraaid. Ook alle knuffeltjes en boxkleden enzo zijn nu schoon. Heerlijk! In de aankomende week ga ik alvast de tas klaarzetten voor het ziekenhuis en een tas voor zoonlief voor als de bevalling begint. Ik verwacht later dan uitgerekend te bevallen, maar je weet t nooit. Verder wil ik vast cupcakes bakken en decoreren voor de kraamvisite. Bij zoonlief had ik er 80 gemaakt en ingevroren. Ben benieuwd hoe ver ik nu kom! Ik had er ook wat meegenomen voor het ziekenhuispersoneel. Vonden ze fantastisch.
Wat leuk CiZmo! Hier van de week de tas ook maar klaar zetten voor geval dat. Voor de rest is alles gewassen :-D. Komende week ook maar even aan de slag met de traktatie voor zoon en dochter als kleine geboren is. Woensdag komen de klossen ook en die gaan er vrijdag onder. Komt dan toch wel erg dichtbij hihi
Dames, is iemand bekend met indalen? Hier af en toe scherpe steken in liezen, maar ook een onwijs drukkend gevoel...