Oh ja dan zeker doen is voor hun ook leuk om iets speciaals te mogen. Misschien zelf de bloemetjes laten uitzoeken
Hier een vrij kleine bruiloft gehad, maar wel een bruidsboeket Mijn broer is het boeket voor mij gaan bestellen en uitzoeken (werkt in de bloemen), had van tevoren alleen aangegeven welke bloemen ik mooi en lelijk vind Tijdens de ceremonie lag deze op een mooi tafeltje aan de zijkant, maar wel in het zicht (staat dus ook op foto's enzo). Ook staat deze op veel officiële foto's. Verder geen corsages of bloemstukken ofzo Ik kan je eventueel wel een bedrijf aan raden (werkt door het hele land), namelijk bloemen service nederland. Zeer creatief zijn ze en ik vind ze heel klantvriendelijk. Zij doen ook gehele styling geloof ik.
Ik had wel een boeket maar een kleintje zonder blad. Een mooi klein rond boeket met gerbera's . Je kunt overwegen een polscorsage te doen als je niets te kaal vind.
Persoonlijk vind ik het er wel bijhoren. Plus dat ik het een fijn idee vind om iets vast te houden, anders weet ik niet waar ik mijn armen kwijt moet. Je hebt natuurlijk veel verschillen in bruidsboeketten. Een klassieke druppelvorm die inderdaad wel "aanwezig"is of een bundeltje calla's, die minder afleiden en een stukkie goedkoper zijn.
nee hoor, waarom zou het erbij horen? het is toch jou mooiste dag... ik had zelf wel een boeket, pioenrozen, maar heel simpel, alleen pioenrozen met steel en om de steel kant van mijn jurk. wij hadden geen corsages bv, zoo ouderwets, hihi en we hadden geen gastenboek, maar een hoge vaas met allemaal witte takken erin en vintage kaartjes erbij waar mensen hun wens op konden schrijven en die in de takken hangen. zo hadden we ook geen saaie koffie en broodje na een een of ander stom iets om weg te geven op het eind. maar een snoepbuffet op het eind, konden mensen snoepjes scheppen in zakjes met daarop 'love is sweet'. en we hadden voor overdag met de gasten ringsteken met paard en aanspan. we hebben heel veel leuke reacties gehad op al die orginele ideeen.
Ik twijfel ook nog steeds hier over. Wij trouwen ook volgend jaar. In eerste instantie wou ik niet maar later dacht ik het is wel leuk voor de foto's. Dus ben er nog steeds niet over uit als ik het wel doe wordt heb sowieso een klein boeketje. Je moet doen waar jij je prettig bij voelt en zo'n boeket heb je niet de hele tijd in de hand hoor Corsage doen we niet en een bloemstuk voor op de auto is al klaar en heeft nog geen 15 euro gekost maar er komen nog wuppies bij op en die kosten 15 p.st. Onze hele bruiloft is niet standaard en dat vind ik juist wel leuk. Lekker anders dan anderen. Maak de meeste dingen ook zelf zoals het bloemstuk voor op de auto, de bedankjes, ringendoosje/kistje, enz. Veel succes met de voorbereidingen.
Wij hadden dan weer geen bloemgeval voor op de auto, ik had wel een boeket. Vond m erg onhandig want je 'moest' m altijd meenemen. Ergens neerleggen was bij bepaalde situaties geen optie bij ons. En dan wordt zo'n ding wel een blok aan je been vond ik. Maar he das persoonlijk!
Ik ken trouwens ook mensen die een boeket hadden van bijvoorbeeld broches of gehaakte bloemen, zo zijn er vast nog wel minder standaard boeketten.
Geen idee of het hoort.. Ik had wel 1, maar ik wilde bijv. perse geen mooie trouwauto, ik heb niks met auto's en vond dat zo'n poespas
Ik vind van wel.. Wij hadden corsages. Een auto stuk en mijn boeket. . Ik was helemaal verliefd haha. Mijn boeket paste bij mijn jurk en de bloemen waren allemaal op elkaar afgestemd. Dus het was 1 geheel.. Ik vond het schitterend... maar als jij het niet mooi vind moet je het niet doen
Mijn zusje had een boeket gemaakt van broches, echt supermooi! En makkelijk t bewaren. Als ik ooit nog eens zou trouwen zou ik daarvoor kiezen. Kun je ook nog overwegen. Zoiets, alleen was het hare paars:
Meid: Dat vind ik dan wel weer een goed idee, een simpel boeketje met om de steel kant van je jurk! Mijn jurk zal ook zeker kant bevatten dus ik denk dat ik dat idee van je ga stelen (Áls er dan toch een boeketje komt ) Leuke ideeën ook! Onze bruiloft zal ook geen standaard bruiloft zijn (en ook een beetje een vintage sfeertje), idd ook ander soort gastboek, ander soort feestafsluiting etc. Máárrr.. Wel met traditionele elementen Haha dus twijfel qua boeket Silverwings: Haha tja die auto boeit me ook echt helemaal niets! Toevallig heeft mijn vader een leuke auto (Jaguar F type) en die nemen we dus als trouwauto (gratis en voor niets ). Anders was het denk ik ook gewoon iets simpels. Ik viel bijna flauw toen ik even totaal onwetend eens een prijs opvroeg voor een echte sportauto (vind vriend leuk) 2600 voor 1 dag!!!!!!!! DAAG! Cathelijne: Wauw! Héél gaaf!! Het is trouwens niet dat ik bloemen niet mooi vind hoor! In tegenstelling, vind het er prachtig uit zien. Maar twijfel gewoon even aan het nut van een bruidsboeket
Leuk!! Zoiets alleen dan witte/crème bloemen en dan met het kant om de steel wat Meid heeft gedaan, dát lijkt me wel wat!
Het is maar net wat je zelf wilt. Ik had een boeketje met pioenrozen en nog wat, waarvan ik nu even de naam vergeten ben. Ik ben niet zo van de tradities, maar ik hou van bloemen, vooral pioenrozen. Wij hadden het bruidsboeket en de corsages gewoon bij mijn ouders laten bezorgen, die hadden ze ook betaald. Mijn schoonmoeder vertikte het de foto's na te bestellen waar mijn man op stond die naar het huis van mijn ouders ging, omdat hij het bruidsboeket niet bij zich had en dat wel zo hoorde . Zucht.
Vind het er wel bij horen, wat moet je anders met je handen doen. Hoeft niet specifiek bloemen te zijn natuurlijk en je kan het zo duur maken als je zelf wil.
Hoezo met je handen? Als je normaal een feest, receptie, bespreking, gesprek etc. hebt dan heb je toch ook geen boeket vast?
Het is een gebruik,geen wet. Ik vind dat zonder prima kan,al had ik er zelf wel eentje. vind het wel mooi op de foto's etc.
Jaaah, dat hoort er echt bij. En een goed gemaakt boeket voegt juist wat toe aan de jurk. Afgezien van het feit dat ik heel erg van bloemen houd, vond ik het ook heel fijn om wat in mijn handen te hebben bij het maken van groepsfoto's enzo. Je hoeft niet na te denken over je pose door dat boeket en ik vind het heel koninklijk staan. Alleen s avonds is het echt overbodig, maar tegen die tijd mag je ermee gaan gooien