Je kunt zo naar RTL mailen dat je foto zonder toestemming gejat is. Ook al staat het op het net, de eigenaar van de foto blijft auteursrechten houden.
Ik vind het wel best ik heb hier ook wer van geleerd dat ik die foto's niet meer op dit forum deel. Nu gun ik haar verder de aandacht niet meer dus kom maar weer op met de speculaties.
Wauw val nu pas in. Een soap over een soap. Wat een ongelofelijke klote streek om dit zo te doen, bah.
Zomaar een foto van een forum plukken, kopiëren en doorsturen naar de media. Eén woord : Achterbaks. Ontopic : Thijs de sixpack heeft een zus. Zij komt een rol spelen in de serie en krijgt als het goed is een relatie met Noud. He he die eindelijk ook eens aan de vrouw jeej! Wordt toch wel weer wennen aan die nieuwe gezichten. Gaaby blaaser, de meesten kennen haar wel van Spangas. Gaby Blaaser nieuw gezicht in GTST - AD.nl
Wil even aan de mensen die achter mij staan vermelden dat mijn schoonzus er om kon lachen en eigenlijk het best grappig is dat haar vader deze foto gemaakt heeft en totaal niet doorhad wie die personen moesten wezen maar nu zijn foto totaal alle sociale media en media haalt omdat de rest van Nederland hun wel kent.
Ben wel blij dat het mij niet in de ellende heeft gebracht blijft een wijze les en nu over tot de orde van de dag. Nogmaals thanks voor de support!
Spoilers 17 t/m 21 november Maandag 17 november Ludo schuift de schuld van een mislukt plan af op Vincent. Aysen confronteert Maxime met een mailtje van Lucas. Sjors wil ingrijpen in een conflict tussen Bing en Tim. Tijdens een familieruzie maakt Janine een opmerkelijke keuze. Dinsdag 18 november Annas flirt met Thijs lijkt te werken. Wiet baalt hiervan en bedenkt een brutale manier om de aandacht naar zich toe te trekken. Rikki heeft het moeilijk met haar therapie en wil dat alles weer gewoon is. Sjors laat zich niet beïnvloeden door Tims botte gedrag. Woensdag 19 november Janine stuurt Ludo naar bed als het slecht gaat met zijn hersenschudding. Precies op dat moment komt er een hoopgevende aanwijzing binnen over Lucas. Laura brengt Bianca op een zakelijk interessant idee. Als Anna moe maar voldaan op het werk verschijnt, is Wiet jaloers. Donderdag 20 november Janine begeeft zich bewust in een gevaarlijke situatie. Het frustreert Vincent enorm dat Ludo hem buitensluit wat betreft Lucas en dus onderneemt hij zelf iets. Tot Bings verbazing blijkt Tims unplugged-avond in Boks een groot succes. Dit komt vooral door het optreden van Rikki. Vrijdag 21 november Ludo ontdekt wie hem het leven zuur maakt. Bianca baalt dat Anton geen vertrouwen heeft in haar zakelijke plan. Aysen confronteert Ludo met haar nieuwste ontdekking. Vincent heeft een sollicitatiegesprek, maar zijn verleden werkt tegen hem. Hij krijgt hulp uit onverwachte hoek. 24/11 Janine is ongerust wanneer ze niets van Ludo hoort terwijl ze weet dat hij bezig is met een riskante actie. Wiet en Anna spelen een verleidelijk spel. Aysen krijgt een bruikbare tip over de ontvoerder en gaat op onderzoek uit. Dinsdag 25-11-14 Janine krijgt te horen wie er verantwoordelijk is voor Lucas ontvoering. Wiet voelt zich voor het blok gezet wanneer Anna naar haar gevoelens vraagt. Bianca is zo vol van haar overnameplannen dat ze niet doorheeft dat ze een dure fout maakt. Maxime krijgt de schrik van haar leven. Woensdag 26-11-14 Wanneer Noud een meisje helpt en haar in de ogen kijkt, is het meteen raak. Wanneer Tim zijn liefdesverdriet in de boksschool van zich afslaat, is hij gemakkelijk uit te dagen. Maxime is bang dat zij en Vincent gevaar lopen. Thijs is blij met de komst van zijn zusje, maar minder blij met haar vriend. Donderdag 27-11-14 Wiet wordt onrustig na een voorstel van Anna en is bang dat Rikki haar zal veroordelen. Bing laat zich overhalen tot een heftige weddenschap. Bianca schrikt als ze haar bankrekening ziet. Sjoerd vindt dat ze Anton hier beter niet over kan inlichten.
Dan moet je geen fotos op een openbaar forum plaatsen wat kweetniet hoeveel tienduizenden leden telt... Als zij het niet had gedaan was het wel iemand anders geweest. Hoe kom je eigenlijk aan die foto? Die zal toch ook al ergens op het internet gecirculeerd hebben?
Zo af en toe kom ik hier ff spoilers lezen, maar dit keer was het wel heel spannend. Maar ben benieuwd of t echt nick is.
Sorry maar je had kunnen verwachten dat zo'n foto doorgestuurd gaat worden he. niet zozeer naar boulevard maar als hij eenmaal op Facebook kwam was het vanzelf wel in de media gekomen. Anyhow, dus toch Nick?!
Ik moet de laatste drie afleveringen nog terug kijken, ben erg nieuwsgierig. Eindelijk weer een spannend verhaal! Al ben ik wel heel blij dat ik niet meer dagelijks tegen Nina aan hoef te kijken....
Dat nick terug komt dat staat vast maar kan mij niet voorstellen dat hij Nina en Lucas wat aan zou willen doen?
Nee, maar hij doet hen ook niets aan. Althans. Wel mentaal, maar niet fysiek. Lucas is gewoon ontvoerd en verder niet echt? En dat Nina viel, was haar eigen schuld
Echter was de bedoeling dat de ontvoerder Nina dood zou schieten. Nadat zij zelf gevallen was meende hij dat ze wel dood moest zijn dat vertelde hij ook aan zijn "baas".