Wat zijn jullie kwijt aan boodschappen?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lovess, 16 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Bij kruidvat hebben ze 1x in de zoveel tijd een aanbieding van olvarit. Volgens mij 10 potjes voor de prijs van 8, maar uitgerekend was het in ieder geval goedkoper als 10 potjes van het goedkoopste merk. Scheelt toch weer als er elke dag 2 potjes doorheen gaan.
     
  2. MamaVanAnne

    MamaVanAnne Fanatiek lid

    21 jul 2013
    1.164
    0
    36
    NULL
    NULL
    350 euro ongeveer, soms minder, nooit meer.
    Ik pin begin van de maand het bedrag en dat gaat in mijn huishoudportemonnee. Zo zie ik wat ik nog heb.
    Ik doe da luiers 1+1 en koop dat 16 pak en kan dan tot de volgende aanbieding.
    Hier geen flesvoeding meer en eet met de pot mee. Enige is nog pap s morgens wat ik speciaal voor haar haal.
    Doe bijna al mijn boodschappen bij de Lidl. Wij eten geen grote hoeveelheden vlees, maar wel verse groente en fruit.
    Mijn man heeft een gewoonte om elke dag energydrink te drinken, maar daarin hebben we gewoon afgesproken 1 per dag.
     
  3. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Wauw bedankt voor de tip!! Zal de folder eens in de gaten houden dan.:D
     
  4. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Hier 3 persoonshuishouden en geven 300-350 per maand uit.
    Veel supermarkten uitgeprobeerd maar raar maar waar, bij de ah toch de beste resultaten. Betere aanbiedingen dan bijv. Jumbo.

    Onze tips:
    1x per week alles halen behalve groente. Die haal ik dan halverwege vers bij. Dit betekend dus dat je een weekmenu moet maken. Ga ervoor zitten, pak de aanbiedingen erbij en stel het zo samen.

    In de winkel waar je normaal a-merken gebruikt, probeer eens een b-merk. Is het niks ben ik ook niet moeilijk maar soms/meestal is een b merk net zo goed. Let op dat winkels de duurste producten op ooghoogte houden. Kijk eens omhoog of ga door de knieen. Ze hopen dat je haast hebt of geen zin om te bukken zodat je alleen maar de duurste merken pakt.

    Ik ben wel een zemel wat betreft brood. Dat lusten we alleen van de bakker. Maar hier is bij klok op dinsdag het 3e brood gratis. Met 3 broden doen wij een hele week makkelijk. AH heeft ook 3broden voor €2 maar dat moet je lusten. Haha wij zijn verwend.

    Luiers/doekjes inderdaad in grote aantallen.

    Je kunt op internet zat recepten vinden van goedkope maar gezonde menu's.

    Is er iets in de aanbieding? Denk dan twee keer na. Koop je het omdat het in de aanbieding is? Had je het echt nodig? Niet kopen is goedkoper dan wel kopen omdat het in de aanbieding is ;)

    Succes!
     
  5. Mienemuisje

    Mienemuisje Fanatiek lid

    17 feb 2013
    1.161
    0
    0
    Ik lees even mee :)
    Mijn vriend klaagt vooral over de pamper en de billendoekjes waar ik niet zo zuinig mee doe :D
     
  6. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Eerder zo'n 80-100 euro per week, met 2 dochters en 2 stiefkinderen die hier om het weekend en de helft van de vakanties zijn.
    Op dit moment zo'n 75 euro per week max, maar ook weken dat we het met 50 redden.

    Belangrijkste tip om te kunnen gaan bezuinigen: ga een kasboekje bij houden en noteer dus wat je waaraan uitgeeft. Inzicht in je uitgavenpatroon is de belangrijkste sleutel om te kunnen bezuinigen :)
     
  7. Liza28

    Liza28 Fanatiek lid

    24 apr 2012
    1.229
    1
    0
    Marketing & Communicatie
    Brabant
    Wij zijn met z'n drietjes.. Heb het even terug gekeken vanaf vandaag tot een maand terug.. Bij de supermarkt zijn we afgelopen maand €436,73 kwijt geweest.. Daarnaast bij de drogist nog €128,90.
    Daar zit dan wel alles in.. Dus ook shampoo, luiers, make-up etc.
    Een hoop geld he.. Maar moet ook eerlijk zeggen dat ik niet heel prijsbewust ben.. Koop van alles (of in ieder geval veel) A-merken en ga niet stad en land af voor aanbiedingen.. Daarbij eten we biefstuk als we daar zin in hebben.. Dus weet 100% zeker dat het voordeliger kan.. Maar ach, we zijn tevreden zoals het gaat..
    Misschien wel een uitdaging om het komende maand eens met minder te proberen ;)
     
  8. YoungMama

    YoungMama Bekend lid

    20 jul 2012
    583
    0
    0
    50 euro per week. Toen zoontje nog flesjes had kwam dat er nog wel boven op.
    Wat bij ons scheelt is dat we alleen maar water/koffie/thee drinken.
     
  9. nathalie2012

    nathalie2012 Fanatiek lid

    5 okt 2012
    1.581
    0
    0
    Ik zit echt met verbazing te lezen dat sommigen maar 50 euro per week kwijt zijn :$ kopen jullie dan bij de goedkope winkels zoals aldi en lidl of ook bij de gewone supermarkt?

    Ik pin elke week 100 euro en dat gaat eigenlijk altijd op. Wij zijn met 2 volwassenen en een dreumes van 1,5 jaar. Ik ga het maar weer eens goed bijhouden. Moet zeggen dat die 100 euro per week inclusief schoonmaakmiddelen, wasmiddelen, luiers en verzorgingsartikelen is. Ik koop eigenlijk zo veel mogelijk in de aanbieding: luiers, vlees, groente, etc. Dus dan zou je soms over moeten houden maar dat lijkt toch niet zo te zijn. Moet zeggen dat we nu wel een aardige voorraadkast hebben. Maar het gaat aan de andere kant ook wel weer hard.

    Vanaf nu weer een schriftje om het bij te houden. Ben wel benieuwd waar we kunnen besparen. Ik probeer juist meer biologisch en gezonder eten te kopen dus ik ben bang dat we juist meer kwijt zijn ipv minder in de toekomst... ;)
     
  10. nathalie2012

    nathalie2012 Fanatiek lid

    5 okt 2012
    1.581
    0
    0
    Ik ga ook (bijna) dagelijks boodschappen doen, is meteen een wandeling voor mij. Anders kom ik veel te weinig buiten. Maar misschien kan ik minder vaak boodschappen gaan doen en dan ipv die wandeling een wandeling maken in het bos ofzo. En door het dagelijks boodschappen doen ben ik een hoop tijd kwijt.

    Ik moet ook zeggen dat ik een gevoelige huid heb en astma dus dat ik voornamelijk parfumvrije producten gebruik. Zowel verzorgingsproducten als wasmiddel. Dat is wel duurder dan de producten met parfum. Maar ook daar is prijsvoordeel in te behalen al blijf je duurder uit :(

    Ik wil dus gezonder gaan eten, eventueel biologisch maar vooral minder troep. Dus zelf dingen maken ipv kant en klaar kopen. Wij eten nu regelmatig kant en klare aardappelproducten uit de diepvries, kant en klare pasta wat je moet aanlengen met water en doen hier extra vlees en groente bij. Pot zoetzure saus, potgroente. Moet wel zeggen dat manlief niet de makkelijkste is met eten dus bepaalde groente eten wij nooit.
     
  11. Lovess

    Lovess Actief lid

    28 apr 2013
    223
    0
    16
    NULL
    NULL
    Super bedankt voor de tips! Ik heb een kasboekje gekocht ga ik gelijk mee beginnen.

    Meteen de eerste keer dat ik de bon vraag aan de cassiere, zie ik dat de bruine bonen 2keer zijn aangeslagen!! Toch weer 1€!! Misschien voor jullie ook een tip? Bonnen checken :D
     
  12. nathalie2012

    nathalie2012 Fanatiek lid

    5 okt 2012
    1.581
    0
    0
    Bonnen checken is inderdaad een goede! Laatst een keer iets van groente meegenomen, hadden ze kattenbakkorrels aangeslagen! Plu-code lijkt erop. Kreeg mooi een paar euro terug.

    Afgeprijsde artikelen meenemen is ook een idee. Is het bijna aan de datum maar nog prima te gebruiken.

    Ik heb vanmorgen 70 euro gepind. Net boodschappen gedaan, was alweer ruim 20 euro kwijt! Nu zit daar ook wel wat voorraad bij.
     
  13. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Ik ga meestal altijd naar de Lidl, maar ook wel eens naar de AH of Plus. Afhankelijk of ik nog ergens anders naar toe moet wat er in de buurt ligt.
    Als ik niet naar de Lidl ga neem ik veel Basic of ok€ producten dus echt het goedkoopste merk. Daarnaast sla ik luiers in bij Lidl als ze in de aanbieding zijn, dan is het €5 per pak. Ook voeding gebruik ik eigen merk van kruidvat of eigen merk van de supermarkt.

    Ik had ook altijd een overvolle voorraad kast en een overvolle vriezer. De kunst is om deze juist niet altijd super vol te hebben maar ook geregeld er iets van te gebruiken, daaro doen wij minimaal 1dag diepvries.

    Ook 1x per week boodschappen helpt hier enorm. Zo kom je niet in de verleiding en groente gaat echt wel een paar dagen mee. Ik plan de vriezer dag meestal aan het einde van mijn week. En ook heb ik altijd, broccoli, doperwtjes etc als groente in de diepvries liggen. Maar heb zeker wel voor 4 dagen verse groente bij de boodschappen.
    Brood gaat ook de vriezer in dus ik hoef ook niet extra op pad voor vers brood.
     
  14. tompoes

    tompoes Bekend lid

    12 okt 2014
    979
    0
    0
    Centrum
    Wij eten weinig vlees, dat scheelt. Wij hadden een kilo sperziebonen voor 95 cent. Daar maken we een gerecht van en stoppen het in porties in de vriezer. Idem met stampotten en macaroni/spaghetti.
    De lidl is niet perse goedkoper. Wij gingen naar e Aldi met het idee: ooo die is toch goedkoop. We kwamen naar buiten met een halve plastic tas voor 33 euro :$
    10 roomboterbolletjes voor € 3,29 !!!!!! :$ :$ bij Jumbo zijn de Goudeerlijk bolletjes per 10 € 2,29. Dat scheelt 1 euro. Voor tosi sneetjes haal ik het eigen merk Jumbo brood, dat gaat toch op in 1 dag. Zonde als ik daar 2 euro per heel uitgeef.
    Wij roken niet en drinken niet. Op verjaardagen worden er 4 flesjs bier gehaald ipv een krat want 1 drinkt er maar bier.
    Als we dan geen geld uitgeven aan dat soort dingen houden we budget over voor bijv een stukje brie of lekkere kaas.
     
  15. Senna84

    Senna84 Actief lid

    11 jan 2012
    443
    0
    0
    ik vind het knap hoe sommigen van jullie het doen! Ik snap het zelf niet zo goed, vraag me dan echt af wat jullie eten haha.

    Wij gaan altijd naar de lidl in duitsland en de ah in nederland. Maar ben gemiddeld per week 150 euro kwijt, dit is dan inclusief alles (tanken, verzorgingsproducten voor ons en kids, fv, luiers, brokken etc.) Alleen afhalen zit hier dan niet bij, dit doen we dan 1 keer per week.

    Ondanks dat ik een weekmenu maak en 1 x per week ga ben ik het gewoon kwijt. Soms 100 euro per week maar meestal toch 150.
     
  16. Senna84

    Senna84 Actief lid

    11 jan 2012
    443
    0
    0
    hier zit overigens niet het voer voor 1 van onze honden bij die we van de dierenarts halen, das nog eens 43 euro per 2 weken.....
     
  17. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Ja maar tanken zit er hier ook niet bij hoor :) Daar krijg ik een vergoeding voor van mn werk en verder rijd ik niet. Dus dat zit niet in mijn weekbudget, net zoals de reiskosten niet als inkomen wordt gerekend.
     
  18. Brightness2013

    Brightness2013 Niet meer actief

    Lidl en aldi zijn niet eens goedkope winkels :) Hier boodschappen bij de Dirk. Sommige dingen (tonijn, zuivel) van Lidl.
     
  19. Sarax

    Sarax Bekend lid

    19 jan 2014
    928
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Net naar kruidvat geweest. Luiers 2+1 gratis, is 22,50, nu 15 euro voor 3 pakken. Een doosje vol met pamper doekjes, 1+1 gratis is normaal 50 euro nu 25. Heb ik toch weer ruim 30 euro bespaard. Dit houd in dat we wel heel goedkoop eten deze week. Een beetje uit de kast en diepvries.
    M'n man maakt een hele schaal lasagne en de helft vriezen we in voor als hij late dienst heeft. Kipfilet halen we meestal een zak bij Lidl. Dan kan je er meerdere maaltijden mee maken.
    Wij gaan meestal wel naar een paar winkels maar halen vaak de vaste boodschappen als ze niet in de aanbieding zijn gewoon bij hoogvliet omdat die dichtbij zit en goedkoop is.
     
  20. Tessy1985

    Tessy1985 Actief lid

    6 apr 2013
    398
    0
    16
    vlakbij Rotterdam
    Wij zitten ook op de €75 per week ongeveer.
    Inclusief luiers etc.

    Nog 1 tip, meld je aan bij lekker in het leven. Krijg je een keer per zoveel maanden een heel bonnenboekje met korting op producten. Zaten afgelopen keer ook heel veel gratis producten bij zoals tandpasta, afwasblokjes etc. Scheelt toch weer :)
     

Deel Deze Pagina