16 t/m 31 juli 2015 mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Chantalhoo, Nov 10, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28
    @ MaBad & Gember
    het voelt inderdaad iets meer 'echt ' nu ik het op een schermpje gezien heb haha, wel super spannend.
    maar was gelijk super blij toen de gyn zei dat er idd een zwangerschap te zien is :D
     
  2. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28
    hoihoi.
    gister avond mijn ouders verteld en mijn schoon ouders verteld van de zwangerschap.

    mijn ouders vinden het in 1 woord: vreselijk. ze vinden mij te jong, ze vinden het nog niet slim, hun willen nog geen kleinkind.. je kan wel raden wat ze verder gezegt hebben.. ik ben ontzettend verdrietig door hun reactie ze zijn zo bot en zo hard. en de hormonen werken ook niet echt mee...
    hoe gaan jullie om met reacties uit de omgeving? of misschien de reacties van jullie vorige zwangerschappen?
    ik heb de hele nacht wakker gelegen en gepiekerd...

    gelukkig vinden mijn schoon ouders het wel heel leuk en hun zijn ook bereid te helpen met oppassen etc etc.

    ik ben er gewoon wat van in de war..

    en de hormonen. hoe gaan jullie daar mee om? ik hou al vanaf gister avond niks binnen en durf eigenlijk niet te eten omdat ik bang ben om weer over te geven,...
     
  3. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female

    Jeetje wat naar! Hoe oud ben je? Ik kan me voorstellen dat het een hele teleurstelling is!
     
  4. Mikjez

    Mikjez Bekend lid

    Mar 22, 2011
    651
    0
    0
    ZH, Nedeland
    @griselda: wat ontzettend vervelend zeg! Ik was met mijn eerste zwangerschap ook 22 en 23 toen ik beviel. Ik was van tevoren heel bang hoe mijn ouders zouden reageren.. Toen ik er net achterkwam heb ik w gelijk mijn moeder gebeld en die was heel erg blij voor me, dat was een grote opluchting.
    Ik zou eens apart met je ouders praten en vooral degene waar je het meest mee hebt. Vertel wat het met je doet als ze zo reageren en hoe het was toen ze zwanger waren van jou. Ik kan best begrijpen dat je even schrikt als ouders zijnde in deze huidige maatschappij waar de leeftijd eerder tegen de 30 zit. Maar je blijft hun dochter en hebt juist hun steun nodig!
    Succes! En haal vooral energie uit de blijdschap van je schoonouders!
     
  5. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28
    ik ben 22. ben 23 als ik ga bevallen.
     
  6. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28
    ja erg lastig. ben er echt wel van in de war. met mijn moeder heb ik niet zoveel. ze toont al heel lang geen interesse in mij dit komt mede door dat mijn moeder psychisch nogal wat in de knoop zit.
    ik had juist altijd een hele goede band met mijn vader... en mijn vader en zijn vriendin reageerde zo heftig. en waar ik vooral zo boos om ben is dat de vriendin van mijn vader mij zo probeerd te zeggen wat ik moet doen als: haal het maar weg dat is beter
    en : als ik wist wat het krijgen van kinderen in hield was ik hier nooit aan begonnen.

    gewoon geen leuke reactie. dat zorgde er ook voor dat ik vreselijk nerveus was om het aan schoon ouders te vertellen. ik kwam daar juist weer blij en vrolijk weg. helaas gister avond nog whats appjes gekregen van mijn vader die ook weer erg bot waren en daar ging mijn vrolijke bui.. met als gevolg dat ik de hele nacht wakker gelegen heb..
    ik laat het eerst wel even rustig. ik hoop dat ze nog bij trekken.
     
  7. Chantalhoo

    Nov 10, 2014
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Met hoeveel weken hebben jullie een echo ?
    En wie is al misselijk ... ik ben zo bang dat ik dat ook weer word
     
  8. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Vind het qua leeftijd nog wel meevallen! Ik zou ook even 1 op 1 met ze gaan praten en uitleggen hoe jij erin staat en wat het met je doet..
     
  9. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Ik heb goede en slechte momenten! Gister ochtend was voor mij echt even een diepte punt en heb even gehuild van ellende. Wel met een glimlach zodra ik aan de kleine dacht ;)
     
  10. Gember

    Gember Niet meer actief

    Griselda, wat ontzettend naar en verdrietig hoe je ouders reageerden. Ik kan me voorstellen dat je daardoor even helemaal van de kaart bent. Zelf vind ik 22 wel meevallen. Het is niet alsof je een tienermoeder van 16 bent die nog haar middelbare school hoeft af te maken. Iedere vrouw is anders en is vroeger of later klaar voor het moederschap. Ik denk dat als je zelf sterk staat en ervan overtuigd bent dat jij en je partner dit aankunnen, dat uiteindelijk afstraalt op je ouders. Maar het kan ook best zo zijn dat ze het pas echt accepteren als de baby er eenmaal is. Meestal zijn ze dan zo dol op het kindje dat ze helemaal bijtrekken. Ik hoop voor jou dat het eerder gebeurt dan na de bevalling, want dat duurt natuurlijk nog erg lang. Heel veel sterkte meid en een dikke knuffel!
     
  11. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28

    ik had gisteren een inwendige echo. ben 5 weken en 6 dagen ongeveer. heb over 2 weken weer een echo.

    en ja ik ben al misselijk, moe, duizelig, buikpijn. geen idee wat er tegen helpt. ik hoop dat het gauw over is maar ben bang dat hoe hoger de hcg hoe erger het word?

    heb jij al last van kwaaltjes?
     
  12. Gember

    Gember Niet meer actief

    Iez, fijn dat je vanzelf de goede keus maakt met eten! Avocado inderdaad jammie! Heb je dit weleens geprobeerd: in het kuiltje van een helft wat sojasaus doen en dan de avocado uitlepelen? Superlekkere snack! Die stamppot is echt heerlijk, ook met zongedroogde tomaatjes en/of walnoten erbij. Mmm... Gelukkig niet misselijk vandaag, dus vanavond ga ik weer goed koken. Dit keer misschien geroosterde aubergine en linzensalade. :) Eet smakelijk!
    Inderdaad verwarrend met die weken! ;)
     
  13. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28

    dankjewel!
    ik dacht zelf ook al op die manier: ik ben geen 16 meer. ik ben klaar met school en ik heb een vaste baan. mijn vriend is ook klaar met school en heeft ook een vaste baan. we hebben een huis gekocht. de verwachting is dat we hier met 2 maandjes ongeveer in kunnen.
    het is dus niet zo dat we niks hebben. we hebben vind ik toch een redelijke basis om het kindje ook te onderhouden.
    ik hoop ook dat mijn ouders gauw bij trekken! ik vind dit maar niks zo.

    x
     
  14. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Even testen of mijn 'gestolen' handtekening het doet ;)
     
  15. Natalie1

    Natalie1 Lid

    Nov 20, 2014
    51
    74
    18
    Ook ik nu ongeveer 5 weken zwanger, ivm onregelmatige cyclus ongeveer 27 juli uitgerekend.
    9 dec naar de verloskundige voor echo en intake. Spannend!
    Ik ben 25 jaar en het is ons eerste kindje.
     
  16. Griselda

    Griselda Actief lid

    Nov 19, 2014
    159
    67
    28
    Gefeliciteerd, geniet van je zwangerschap! :D
     
  17. MissRedDragon

    MissRedDragon Fanatiek lid

    Sep 5, 2014
    1,010
    0
    36
    interieurverzorgster
    In de achterhoek
    @Mikjez: bedankt. Het ging gisteren niet van harte het werk. Was heel snel vermoeid met traplopen en heb er een half uur langer over gedaan.

    @iez: Helaas kan ik niet gewoon naar huis gaan als mijn werk niet klaar is. Ben schoonmaakster op een kantoorpand 's avonds en had gisteren ook al gehoord dat er heel veel personeel ziek is op dit moment en invallers schaars. Ze hebben mij ook al diverse keren gevraagd of ik vandaag niet toch nog wat uurtjes extra wil werken.

    @Gember: Gelukkig heb ik geen koorts. Gisteravond en vannacht wel heel veel pijn gehad, moeite met slikken enz. dus maar even een paracetamol ingenomen. Ik wil het liever niet maar de pijn in mijn keel was zo erg dat ik nauwelijks durfde te slikken.

    @Griselda: wat naar van je ouders. Mijn ouders hadden liever al veel eerder opa en oma willen zijn maar helaas had ik geen stabiele relatie en nu wel. Ik ben nu 31 en 32 als ik zou bevallen, maar stiekem had ik het ook wel eerder gewild. Maar Nu heb ik gelukkig wel een stabiele relatie, ben getrouwd en zelfs mijn schoonmoeder is blij voor ons terwijl ze zelf vind dat ze nog te jong is om oma te worden. Maar ze was zelf vroeg moeder dus kon ze eigenlijk wel bedenken dat ze dus ook vroeg oma zou worden. En die vriendin van je vader is niet goed wijs om dat zo te zeggen. Het is toch jullie keuze en niet de hare. Ik zou van haar niets aantrekken als ik jou was.

    @Chantalhoo: Met mijn gesprek ben ik 8 weken, en daarna moet ik denk ik nog een afspraak maken voor een echo. Dat zal denk ik dan met 12 weken zijn. En ben af en toe misselijk, uber pijnlijke borsten het is net alsof ze ontploffen, vermoeid en stemmingswisselingen.

    @alle dames die binnenkort een echo hebben spannende tijden :D

    @alle nieuwe dames Welkom!

    @hier: Nog steeds alles dicht zitten in mijn hoofd, zere keel en
    nergens zin in. Gelukkig heb ik geen koorts en kan ik nu weer enigszins slikken. Ik ga nu om de 2 uur met zoutoplossing gorgelen op de hoop dat het wat beter word. Verder ga ik vandaag gewoon nog weer aan het werk want ook aan invallers is het schaars en het bedrijf waar ik schoonmaak wil liever geen onbekenden over de vloer ivm er heel veel informatie enzo open en bloot ligt. En ze zijn heel erg blij met mij als schoonmaakster, zo blij dat ik zelfs naar hun personeels feesten mag komen en krijg ieder jaar een kerstpakket van hun. En ondanks ik toch wel wat gestudeerd heb maar nooit werk in heb kunnen vinden vind ik het werken daar leuk en er zijn gewoon hele leuke mensen daar op kantoor. Vanavond gaan we het de oma van mijn man vertellen en aan zijn beste kammeraad. Ben heel erg benieuwd hoe oma er op reageert dat overgrootmoeder word. Morgen mijn schoonvader vertellen en die zal heel erg blij worden dat hij opa word :D
     
  18. Mikjez

    Mikjez Bekend lid

    Mar 22, 2011
    651
    0
    0
    ZH, Nedeland
    Hier begint de vergeetachtigheid al flinke vormen aan te nemen! Ik ging weg met de kleine, zijn beker vergeten, portemonnee vergeten, jas vergeten, moest drie keer terug naar binnen lopen :S
    Voor de rest pijnlijke borsten en soms wat stemmingswisselingen.

    Ik kan niet wachten tot het 1 december is! Wil zo graag weten of alles goed is! :) Ik ben wel lekker vrolijk als ik bedenk dat ik weer zo'n hummel krijg!

    Hebben jullie een voorkeur voor meisje of jongen? Ik heb nu al een jongen en wilde eigenlijk heel graag een meisje. Nu maakt me eigenlijk helemaal niks uit, ook niet als het nog een jongen wordt. Gek he?
     
  19. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Mij maakt het eigenlijk niks uit wat het word, omdat het de eerste is! Wel hoop ik later niet alleen maar kinderen van hetzelfde geslacht te hebben ;)

    Toch is een meisje hier wel makkelijker, want op zonder staan al 8 giga dozen vol met meiden kleding! (van mijn zusjes van 2 en 6..)
     
  20. Meisje@12345

    Meisje@12345 Fanatiek lid

    Aug 19, 2014
    2,423
    271
    83
    Ik ben ook 24 als ik ga bevallen prima toch.
    Heb een eigen huis een baan goede lange relatie.
    Je weet zelf wanneer je er klaar voor bent of je nu 20 pf 30 bent.
    Ik vind het heel erg dat je ouders zo reageren zou lekker gaan genieten!!
     

Share This Page