Als je eindelijk weer eens een x hier bent en j weet dat iemand net n miskraam heeft gehad en niets liever wilt dan een tweede (en tel daar roos geschiedenis bij op) kun je naar mijn mening dat kleine beetje tijd die hebt/neemt beter gebruiken voor n peptalk / er naar vragen dan alleen een regel voor de vorm een update over jezelf/je dochter Daarnaast heeft krul ook een heel onzekere moeilijke periode doorgemaakt dus ja wat mij betreft heb ik nie zo veel zin in 1 richtingsverkeer
Ik heb geen zin om hier ruzie oid over te krijgen zo op internet. Ik snap jullie reactie maar hopelijk willen jullie ook begrijpen dat mijn situatie niet minder vervelend is en ik niet in staat was om alles te lezen en daardoor juist te reageren. Ik dacht dan laat ik iig wat horen maar blijkbaar wordt dat niet gewaardeerd of althans denk ik daar anders over.
Ik vond t op n gegeven moment nogal lastig te vinden om begrip te tonen voor n situatie waarvan je niks met ons over deelt en waarbij ik echt werkelijk van alles in m'n hoofd heb gehaald.. We hebben hier zoveel met elkaar gedeeld maar t kon ook niet beknopt via n pbtje want openbaar zou j herkend worden zei je Wat betreft j reactie aan roos is t absoluut nie nodig om eerst alles bij te lezen Mijn app zou genoeg moeten zeggen plus wat j al wist van afgelopen tijd en voor dl.. Dus ja ik ben van mening dat k niks verkeerds heb gezegd Wens j heel veel geluk en sterkte met alles wat er speelt en of op je pad komt maar heb nie veel behoefte verder te reageren
Poe, lastige situatie zo meiden.... Enerzijds heb ik ook wel een beetje het gevoel van dtje, op het moment dat je dan komt kijken zou een korte opmerking aan iedereen wel leuk/fijn zijn. Snap dat je niet alles leest en op alles reageert maar alleen reageren op het aller belangrijkste zou moeten lukken, lijkt mij, hoe druk iemand ook is. Maar tuurlijk blijf ik het leuk vinden als je hier weer komt schrijven, ook al is t in mindere mate, maar wel gewoon samen lekker sparren en horen hoe alles gaat. Je situatie thuis is lastig, dat geloof ik ook zeker. Heb ook wel het gevoel van dtje, kan je niet iets loslaten erover, of via pb, zodat we een beetje weten wat er nou speelt, zodat we je kunnen steunen?! Kortom, leuk en fijn als je hier langs blijft komen, hoor graag hoe het met je is! Maar hoop wel dat je ergens de energie kan vinden om wel ietsje meer te schrijven, ook over dl en jezelf natuurlijk.
Zwaait naar dtje Lekkere dag gehad? Hopelijk weer hoofdpijn vrij? Krul hoe was t Sint feest? Lins, hoe gaat het daar?
Kon me ook bijna nie voorstellen dat ik de enige was met dit gevoel.. Bedoel we hebben zo veel gedeeld en dit kon j nie delen met ons En tuurlijk hoef j ook niks te delen wat j niet wilt delen maar als j x op x er wel over begint als soort van excuus maar vervolgens geen woord er over los laat is t gwn heel lastig om iemand te steunen en begrip te hebben.. Want begrip is er als j gwn weg een beetje weer wat er speelt Lins heeft bijv een drukke periode achter de rug en nog wel denk ik en we weten waarom dan is daar alle begrip voor, al zou ze maar n korte update doen over haar zelf en haar gezin en wat minder aan ons Maar nu in een vd moeilijkste perioden van twee van onze "leden".. Had ik helemaal niks gezegd of maar echt maar minimaal want m'n hoofd zou er dan nie naar staan of de tijd ontbreekt..
Ja voor alsnog gaat t goed Geen klachten en lenzen bevallen ook top Zijn niet naar de intocht geweest maar bij hun ronde door de stad half in gesprongen en mee gelopen en heel dicht bij Sint en piet geweest met als gevolg leuke foto's en bakje vol snoepgoed Zl vond t geweldig de kleine wat minder haha die ging gelijk brullen Daarna met ml naar de bios geweest Dumb And dumber 2 geniaal echt Daarna buiten gegeten, kids gehaald en die sliepen snel dus nu onderuit met n bakkie thee Hoe gaat t met jou roos Om doorgezet gister Heb je er veel last van (lichamelijk) en hoe voel je je er bij Wat zei ml, hebben jullie er over gepraat?
Fijn d!! Nu je proefset lenzen toch? Leuk naar Sint geweest! Ahhhh zl2 vond het dus nog eng? Zl1 niet? Ook niet de pieten? Hoe vindt hij de pepernoten, lekker? Wat een lekkere dag verder, leuk naar de film! Leuke film dus? Eens aan ml vragen om te downloaden! Zal later of morgen nog verder reageren, we gaan nu een film kijken!! Finne avond!
Klopt maar heb ze wel al besteld want ze bevallen goed en zijn een van de betere merken dus kan me nie voorstellen dat t ineens nie gaat Gelukkig krijg ik nog wat van Cz terug dus wel te doen Ja j moet ntl wel van hun humor houden Maar ik vond t erg leuk! Een is niet te overtreffen dat wel, maar gwn leuk! Lekker ongestoord lachen! Hij pikte vnml de Tum Tums en schuimpjes eruit oh Lekker gesmikkeld Veel plz met ml n de film Hier serie op Netflix
Klopt maar heb ze wel al besteld want ze bevallen goed en zijn een van de betere merken dus kan me nie voorstellen dat t ineens nie gaat Gelukkig krijg ik nog wat van Cz terug dus wel te doen Ja j moet ntl wel van hun humor houden Maar ik vond t erg leuk! Een is niet te overtreffen dat wel, maar gwn leuk! Lekker ongestoord lachen! Hij pikte vnml de Tum Tums en schuimpjes eruit oh Lekker gesmikkeld zal paar foto's plaatsen Veel plz met ml n de film! Fijne avond! Hier serie op Netflix
Vrijdagmiddag idd ongi geworden. Heb de eerste dag altijd best behoorlijk wat buikpijn, moet dan wel PCM en ibuprofen slikken maar vndg (dag 3) nergens meer last van. Ml en ik kunnen er gelukkig goed over praten, kan sowieso alles goed met hem bespreken, heel fijn! Hij is het wachten ook steeds meer zat, en vindt het lastig om mij verdrietig re zien. Ik merk ook dat ik meer spanningsklachten weer krijg, afgelopen mnd gewoon niet ontspannen geweest. Merk dat ik het nu wel weer even los kan laten gelukkig. Ook heerlijk weekend samen, zo genieten met z'n 3en! Richting m'n nod is het weer kut!
@Roosje: heb je een fijne aaf gehad met ml? Leuke film gekeken? Volgende week voor jullie sinterklaas op het werk van ml. Hier vond ik het gisteren erg tegenvallen. Echt heel erg jammer. Toch een stukje voor gereden. Vorig jaar werden er in leeftijdsgroepjes allemaal spelletjes gedaan, hindernisbanen enz. Daar was dl toen te klein voor maar nu was het goed geweest. Maar nu hadden ze weer iets anders bedacht. In groepjes op leeftijd werden er dansjes en toneelstukjes ingestudeerd voor de sint. Nou...zie je t voor je een toneelstuk met 1 en 2 jarigen? In die groep zat dl. De ouders moesten het maar doen want de kinderen bleven natuurlijk niet rustig op hun plekje op het podium staan. Geef ze eens ongelijk. Dus dat vond ik al een dikke flop. Verder werden de optredens in een theaterzaal gedaan voor de sint waar de kleintjes met hun groep dus bovenin moesten gaan zitten. Ik ben beneden gaan zitten zodat dl dr gang kon gaan. Ze kunnen toch zeker geen uur op hun stoel blijven zitten en kijken naar al die optredens van de rest? Waar ze vorig jaar met een klein groepje om Sint heen mochten zitten en bij hem op schoot enz moest het nu staand allemaal snel snel en kregen ze de cadeaus. Wat ook nog eens een cadeau was wat ze helaas al heeft. Ik vond het een domper...leuk voor zesjarigen misschien, maar niet voor deze leeftijd nu. Dus volgend jaar slaan we het maar over. Het scheelt denk ik ook wel dat het wordt georganiseerd door studenten van het ROC. Voor hun opleiding moeten ze dan een activiteitenochtend/ middag organiseren en zo halen ze die opdracht binnen op deze manier. Denk dat dat wel anders is dan dat volwassenen het bedenken en organiseren. Woensdagmiddag mogen we nog een keer, nu bij mijn moeder op het werk. Hoop dat dit wat leuker gaat worden @Dtje: fijn dat het stukken beter met je gaat meis. Werd tijd! En die film lijkt me ook zo leuk. Als het goed is gaan ml en ik vrijdagavond met zn tweetjes maar hij wil Intersellar ook graag zien. Maar die duurt 180 min had ik gelezen. Nog maar ff over nadenken. Hier straks maar eens wat buitenlucht opsnuiven en naar de eendjes en hertjes met dl. Zou het liefst hele dagen in mijn bed blijven liggen maar daar ga ik me toch ook niet beter van voelen Fijne dag nog meiden!
Welke serie heb je gekeken d?? Wij kijken momenteel homeland en THE blacklist samen. Fijn dat je nog wat terug krijgt voor je lenzen! Ah hij vindt t snoepgoed dus lekker?? Eet hij dat ook allemaal al? Hier geef ik dl nog niet hele erge harde dingen, ze kauwt nog steeds niet altijd goed en slikt te snel dingen door (erg gulzig) waardoor ze zich regelmatig verslikt. Speculaasjes geef ik wel maar pepernoten durf ik nog niet echt vooral door de ronde vorm... En dl heeft nog steeds niet heel veel tanden en kiezen... Vndg nog leuke dingen in de planning?? O ja, mezelf een topcadeau gegeven: een iPhone 6!!!!!!! Echt super mooie telef
fijn meis dat je er zo goed over kunt praten en dat hij ook open is over zijn gevoelens. Zo zijn ze niet allemaal. Dit kan toch voor spanningen zorgen in je relatie, goed om je dus wel bewust te zijn van elkaars gevoelens. Kan ook niet iedereen. Ml en ik zijn erg verschillend en hebben veel meer moeite om zulke dingen te bespreken. Fijn dat de pijn weg is en je nu weer even kunt genieten. Op naar de volgende ronde. Blijf positief want het kan nog steeds! Maar idd die wachtweken zijn afschuwelijk... Knuffel!
waauww gaafff! Dat heb je goed gedaan, dat heb je wel verdiend!! Ik was ook huiverig voor de pepernoten maar ik moest me niet aanstellen van ml Ze vond ze heerlijk en ze hield ze goed in dr knuistje en sabbelde er eerst op en beet er kleine stukjes vanaf voor ze de rest in dr mond deed. Ging goed. Tumtummetjes is ze dol op, krijgt ze ook altijd bij de supermarkt. Hier kan ze wel goed kauwen dus krijgt eigenlijk alles. Ze is zelf ook wel voorzichtig en eet zo een tumtummetje bijv ook in drie stukjes Vraag me niet hoe maar ze doet t haha
Wij net langs de herten en zwijnen geweest, heerlijk gefietst! Het is wel lekker buiten krul! Wat jammer dat t tegenviel.... Klinkt idd ook niet handig voor die jonge kids zeg.... Alsof ze idd zolang blijven zitten en het optreden al snappen... Ook jammer van het cadeau! Wij hebben bon gekregen en kopen het cadeau zelf, schrijven zelf stukje over dl. Das wel heel leuk, zo krijg je leuke stukjes en dus een leuk cadeau. Sint komt altijd groots aan met meerdere ambulances en vaak nog politie of brandweer erbij. Wel gaaf! Duurt ook niet te lang. Afwisselend bij Sint en tussendoor liedjes en dansjes of een spelletje. Simpel maar leuk!