Van onze knul in ronde 3, En nu in ronde 1. Oftewel heel erg gezegend, ik weet dat het niet voor iedereen zomaar even is weggelegd..
Moest het even uitrekenen, want weet het niet precies. Maar uitgaande van 13 cyclussen per jaar... Het heeft 11 jaar en 4 maanden geduurd, kom ik dus op ronde 147... Uiteindelijk nu zwanger met behulp van IVF
De 2e ronde maar wel 7 maanden in totaal. Eerste ronde Clomid daarna sloeg Clomid niet aan, steeds afbreken , hogere dosis. En dat een half jaar door en toen puregon en pregnyl een ronde en RAAK!
Ik heb 7e ronde gestemd.. De eerste keer was het gelijk in ronde 1 raak. Maar die eindigde in een missed abortion.. Na mijn curettage duurde het 7 maanden (In totaal maar 4 keer ongesteld geweest.. Zwaar onregelmatig), dus ik houd het op 7 maanden!
Oudste dochter 1e ronde Jongste dochter 4e ronde Nu voor onze derde bezig, vroege miskraam 1e ronde, ben benieuwd hoe het dit keer zal gaan lopen
Ronde 4. Maar dit was de eerste ronde dat ik weer een wat kortere cyclus (31 dagen) had na pilgebruik. Voordat ik aan de pil ging zat mijn cyclus ook rond de 31 dagen.
Van zoon was ik gelijk in ronde 1 zwanger deze zwangerschap heeft veel langer op zich laten wachten, de wens was er sinds september 2011. 2x een vroege miskraam en een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gingen deze zwangerschap voor.
Beide keren in de eerste ronde al. Heel fijn Helemaal omdat je zo vak hoort dat het ook anders kan...