De oempaloempas gaan op roze! Deel 4.

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Rylie, Aug 2, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Ja weet je als je ziek bent is in het zk hangen niet lekker :( ze moet nu eerst eens goed beter worden...

    Nou bouwjaar waarom meid... Lekker niksen en alleen maar knuffelen met je meisje ;) genieten van deze dag hoor
     
  2. Parelbloesem

    Parelbloesem Niet meer actief

    Ika, leuk autootje heb je gekocht :)

    Rylie, vervelend van je cyclus :( Wanneer hebben ze je Spiraal verwijderd? Kan zijn dat je daarom wat bloeding had?

    Mamsie, wat goed van E :) En leuke vooruitzichten die feestjes

    Lies, wat goed dat aan een handje lopen, ook al zo'n snelle ;)

    Eda, wat een aparte situatie met scholen. Hoe komt dat dan?
    Bij jullie moeten ze met 3 jaar naar school toch?
    En wat spannend om der weer voor te gaan.

    Jolina, je meiden hebben wel pech iedere keer he. Kleine lieve schatjes, gelukkig hebben ze een goede oplettende papa en vooral mama.

    Bouwjaar, aaah vervelend dat je er zo veel moeite mee hebt nu. Maar gaat helemaal goed komen ;) Snap wel dat je gevoel hebt de bijna niet meer te zien straks.

    Dido, hoe gaat het nu met kleine V?

    Zo moest weer ff terug lezen. Maar heb laatste dagen veel offertes moeten maken. Natuurlijk niet erg maar daardoor weer minder tijd.
    Hier gaat het goed. Alleen hoop ik dat ze toch wel weer de nachten door gaat slapen. Ze sliep netjes door tot de 8 maanden en sindsdien komt ze weer iedere nacht "gaap" ;) Op zich niet zo erg omdat ik niet werk, maar ze word der zelf beetje lastig van en dat is niet fijn.
     
  3. Eda

    Eda Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    1,566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    @parel: heb gisterenavond eens mailtje gestuurd naar secretariaat van basisschool hier dicht in de buurt om te vragen of het effectief zal nodig zijn om te kamperen en zo (want soms moet dat echt)
    heb van de morgen al antwoord gekregen: idd vanaf maart/april 15 inschrijven en ze zou kunnen starten aan 2,5 jaar, dus vanaf mei 2016.
    Gelukkig zei ze dat er bij hen niet moet gekampeerd worden, gewoon na nieuwjaar informeren wanneer de inschrijvingen van start gaan om er dan vroeg bij te zijn...
    zal weer een hoop geregel zijn, dan zoeken achter naschoolse opvang, want de woensdag is school om 11U15 gedaan en er is maar toezicht op speelplaats tot 12u10... het wordt de werkende ouders toch echt niet gemakkelijk gemaakt hé. Zelfs al werk je maar een halve dag de woensdag, kun je toch heel moeilijk om 12u10 aan de schoolpoort staan...

    @jo: als het niet van belang is ivm poliepen idd eerst wat aansterken vooraleer in zkh rondhangen hé...
     
  4. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    @Parel, sterkte met de nachten... hopelijk is het gewoon een fase. Hier was inslapen rond die periode een probleem. Maar kwam omdat ze vanalles leerde en 4 tanden tegelijk kreeg.

    @Jo, sterkte met je meisje. Momenteel heerst er ook een hele nare hoest. En dan zijn de kindjes een paar dagen weer beter, zijn ze daarna weer ziek. Echt een kwakkelgriep :(

    @Dido, fijn dat alles goed is met V.

    @Bouwjaar, leuke foto's op fb met al dat speelgoed :D

    @MP, de spanning stijgt ;)

    @Eda, is de naschoolse in BE niet aan school verbonden? Hier zijn we sinds een aantal jaar verplicht als school om dit ook aan te bieden, tegen betaling uiteraard. Maar het is een lastig iets. School is nu eenmaal heel wat anders dan kinderopvang.

    Hier gaat het stappen met de dag beter. Ze loopt nu veel meer dan dat ze kruipt. Binnenkort maar eens om schoenen gaan. De winkel raadde aan te wachten totdat ze minimaal twee weken losloopt en bij vallen niet meer verder gaat met kruipen.
     
  5. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Parel Altijd fijn als het druk is ;) en hey offertes maken is ook werken he!

    Ika die van jou heeft geen geduld hahaha... En precies wa jij zegt, eerst was ze beter, nou ja iets beter ... En nu jeetje wat is ze ziek. Dat zwemmen heeft ook geen goed gedaan. Deze week gaat ze even niet ...
    Schoenen moet je altijd op letten dat ze zool flexibel is;)

    Eda nee daarom ben ik niet gegaan ;) en jeetje voor de deur slapen om op school te komen?!

    Dido hoe is het met V?


    Nou hier is het dus even spannend, zie club ..l de meeste weten het al
     
  6. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Hihi Jo, ja ze heeft de smaak te pakken gekregen.
    En idd een flexibele zool. Daarom gaan we ook naar een speciale zaak. Even goed laten meten en adviseren. Is dé zaak voor kinderschoenen in de regio. Is er zo druk dat je beter tijdens schooltijd kunt komen haha.
     
  7. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Hahahaah :) ja die eerste schoentjes zijn belangrijk ;)

    J heeft vaker zijn handen los als hij loop van tafel naar bank enz.. Hij loopt dat ook langs de bank en in de hoek loopt hij het laatste stukje los :D en trots da hij is :D
     
  8. Ikapika

    Ikapika VIP lid

    Oct 21, 2012
    5,073
    0
    0
    omgeving Haarlem
    Ah knapperd! Dat gaat vast niet lang duren :)

    Volgende week weer naar het cb, althans papa. Ik ben benieuwd. Ze krijgt dan ook de BMR.

    En we zijn van de fles af! Ze drinkt nu alleen nog maar uit een beker of rietjesbeker.
     
  9. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Super! Hier laat ik hem wel eens uit een beker drinken maar hij ademt het in de gekkerd hahahaha... Dus dat werk nog niet zo. De tuitbeker gaat goed.

    Ja hij is ook totaal niet bang en begint al snel te lopen voordat je m eigenlijk goed vast hebt...

    Volgende week voor J naar het cb om te wegen. Dinsdag middagje zk voor A. Die week ook nog de tweede prik van de griepprik, en de week erna met S naar het zk....;)
     
  10. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    Nov 22, 2011
    5,967
    5
    38
    E heeft sinds vorige week schoenen maar die heeft ze alleen buiten aan. Iedere dag T halen van school op de fiets. Ze wil dan niet meer op de arm maar wil staan en lopen dus schoentjes gekocht. Inderdaad ook laten aanmeten en met flexibele zool
     
  11. Eda

    Eda Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    1,566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    ika: ja school voorziet opvang, maar dus niet woensdagnamiddag, lekker handig hé...

    hier loopt N. totaal nog niet los hoor, zie ze niet direct lopen, maar ja, alles op zijn tijd zeker!

    slaapwel iedereen!
     
  12. Dido82

    Dido82 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,990
    75
    48
    Female
    Pijnacker
    ML en ik liggen allebei ziek op bed. 39 graden koorts...gelukkig komen m'n ouders voor V. Ik moest vandaag eigenlijk naar een belangrijk symposium voor m'n werk, daarom kwamen ze oppassen. Maar ga dat echt niet trekken...onderwerp komt vanavond ook op NOS 8 uur journaal. Balen dat ik er niet bij kan zijn.
    V was gister ook niet helemaal lekker. Met zetpil gelukkig alsnog goed geslapen.
     
  13. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    Nov 22, 2011
    5,967
    5
    38
    Beterschap Dido!

    Mp05, 40 weken dansje!
     
  14. Bouwjaar1979

    Bouwjaar1979 VIP lid

    Apr 20, 2011
    8,087
    2
    36
    onderzoek in de gezondheidszorg
    Noord-Holland
    Dat deed F de eerste keer ook, maar als je ff dagelijks blijft oefenen gaat het wsl heel snel stuk beter. F lekt bijna niet meer. Nu nog "ff" leren zelf vasthouden en t doseren zodat ze niet alles in haar nek gaat gooien ;)

     
  15. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Jeetje dido beterschap, er heerst echt iets op dit moment!

    Hahahaah ja leuk he bouwjaar dat oefenen:p
     
  16. Eda

    Eda Fanatiek lid

    Jan 18, 2013
    1,566
    0
    0
    Dierenarts
    België
    @dido: zal wel van dat zijn dan dat V. moest spugen hé... veel beterschap in elk geval!
     
  17. Rylie

    Rylie VIP lid

    Jun 14, 2010
    5,759
    491
    83
    Female
    Patissier
    Noord Brabant
    Dido! Heel veel beterschap!!

    Eda. Alles kindjes doen het in hun eigen tempo he. Komt vanzelf wel.

    MP. Kleintje mag komen hoor. Spannende tijd gaan jullie tegemoet. Nog even lekker genieten van je buik!

    Hier. Bezoek gehad en foto's in L haar boek geplakt. ( we doen het lekker old skool hahahha ;)) R had een M&Mdag. Die staat dadelijk weer op de stoep met een doos vol chocolade.
    Overleg gehad met de dokter over de ongi zet niet door. Moet morgen een test doen ( kan zo niet zwanger zijn) En als dat niet zo is nog een maandje afwachten. Kan zijn dat ik nu door de pil geen slijmvlies opbouw.
     
  18. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    Nov 22, 2011
    5,967
    5
    38
    Rylie, irritant zeg, dat het niet door zet! (geen eitjes gezocht met R? :D)

    Dido, beetje opgeknapt? Er heerst echt vanalles..... Jammer dat je je werkdag heb gemist.

    Losje, hoe is het met jou meid?

    Mgbk, denk aan je!

    Jo, al een beetje aan het idee gewend?
     
  19. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Nee we bevatten het beiden nog niet zo, er gaat nu een hoop door ons hoofd, maar dat zijn praktische dingen.
     
  20. MamsieM

    MamsieM VIP lid

    Nov 22, 2011
    5,967
    5
    38
    Ja logisch, 4 heeft nu eenmaal wat praktische gevolgen he
     

Share This Page