Weinig Boodschappengeld: Wat eten? Deel 4

Discussie in 'De lounge' gestart door Saar22, 3 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.116
    1.801
    113
    Kraamverzorgende
    @Slowcooker; Ik vind het onwijs handig en makkelijk. Ik heb de mijne al een paar jaar. Ik maak er van alles is, soep, roti, stoofperen, appelmoes, stoofvleesgerechten en veel recepten van Pinterest. De slowcooker is echt superzuinig in gebruik en ik vind het vooral heel makkelijk dat je er niet constant bij hoeft te blijven zoals met dingen op het vuur.

    @Kleintje; Ah zonde dat je deeg niet zo lekker ging vandaag, volgende keer maar weer voor 2 broden doen.

    @Kruiden; de meeste dingen die Islah opnoemt heb ik ook maar het verschilt natuurlijk van persoon tot persoon of het ook vaak gebruikt wordt.
     
  2. minon

    minon Niet meer actief

    Klopt ook niet zo opgelet als anders. Alle kinders mee omdat man moest werken en dochter die wilde voor geen meter luisteren dus wilde zo snel mogelijk weer weg. Kruidnoten zijn bijv. voor 5dec als we sinterklaas hier vieren. Nutella: andere pasta vinden we allemaal echt niet lekker. Had vorige week ook al een pot maar nu in de aanbieding. Doe meet als een maand met een pot.
     
  3. minon

    minon Niet meer actief

    #2763 minon, 26 nov 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 26 nov 2014
    Rest van de reacties: chronisch tijdgebrek. Ik heb echt 5 uur extra nodig in een dag. Ik kan niet meer naar die en die winkel voor de aanbiedingen. Enige tijd dat ik van huis kan is als mn man thuis is. We hebben ook een zaak waar ik nu door uitbreiding iedere dag minimaal een uur voor aan werk ben achter de pc. Etc etc etc.
    Maar als dat betekend dat je hier dan geen lijstjes mag posten ofzo ook prima.
     
  4. Islah

    Islah Niet meer actief

    Dat zegt toch niemand..?
     
  5. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ter aanvulling: verse kruiden als koriander en peterselie mogen hier ook niet ontbreken. En bieslook voor in de salade.
     
  6. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    #2766 Ons Kleintje, 26 nov 2014
    Laatst bewerkt door een moderator: 26 nov 2014
    Foto's van mijn brood
     

    Bijgevoegde bestanden:

  7. Islah

    Islah Niet meer actief

    Dat linkerbrood lijkt wel een champignon :p:) waarin heb je ze gebakken?
     
  8. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Wat hebben jullie veel gekletst in die paar uurtjes :$

    Kruiden en specerijen: ik heb volgens mij alles wel :) gedroogd, vers in de tuin/vensterbank en ingevroren. In combinatie met stamper en vijzel mijn grootste keukenvrienden!

    Lappie: welkom hier! Ik vind eigenlijk 100 euro per week wel redelijk coor gezin van 4. Of anders 400 per maand, dan zit je net onder de 100 per week.

    Elena: indrukwekkende lijst weer! Zo knap dat je langs zoveel winkels gaat! Lijkt mij ook wel wat als ik mijn rijbewijs gehaald heb :)

    De rest: ik ben t alweer kwijt, sorry :)
     
  9. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    ik nog even een foto erbij gemaakt, het zijn de siliconen cakevormen van de action 1,99 per stuk. Ik heb eerst een tijd zonder die vormen gebakken, maar nu worden ze wat hoger en wat minder verschil in grootte van de plakjes.
     
  10. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.116
    1.801
    113
    Kraamverzorgende
    @Nijntje; Lekker je lijstjes blijven posten, vind ik leuk juist!

    @Kleintje; Ziet er goed uit!
     
  11. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Dat begrijp ik wel, maar ik vroeg af wat dan de reden is dat je een lijstje post, ik dacht dat je wilde laten zien wat je uitgaf en om feedback vroeg. Ik weet niet zo goed hoe ik anders lijstjes moet opvatten. Daarnaast had ik via mijn tel gereageerd en over het hoofd gezien dat jij de nijntje met 3 kleine kids was, ipv de andere nijntje.
     
  12. Eefje00

    Eefje00 Fanatiek lid

    27 okt 2014
    1.562
    667
    113
    Wil me ook eens wagen aan zelf brood bakken. Wij halen het van die bakker. Brood is 2.40 per stuk en drie voor 5.50.
    Dan is zelfgemaakt natuurlijk veel voordeliger.
     
  13. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    Grrrr balen...
     

    Bijgevoegde bestanden:

  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ik vraag nooit de kassabon (papierbesparend) dus post nooit lijstjes ;) Ik weet enkel het eindbedrag.
     
  15. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Oei... Zijn ze wel nog lekker van smaak? Mijn speculaas was afgelopen maandag ook zo groot geworden. Dat wist ik ook niet. Zoonlief zei nog van bolletjes op de bakplaat te leggen maar ik maakte ze wat platter... Tja, ik ga volgende keer naar mijn zoon moeten luisteren ;) (hij heeft al speculaas gebakken met mijn zus).
     
  16. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.116
    1.801
    113
    Kraamverzorgende
    Maar dan kan je toch ook niet zien of de winkel een fout maakt of niet?
     
  17. Ons Kleintje

    Ons Kleintje Niet meer actief

    haha nee helemaal zwart aan de onderkant. het was koekjesdeeg, ze horen wit te zijn. Stinken hier joh.. Ik was ondertussen aan het fotos maken van mijn brood, aan het appen met mijn vriendin en meekletsen met dit topic, ondertussen de apotheek aan de deur.. multitasking he? :p
    Het waren kerstmannetjes en kerstbomen, door de kinderen uit het deeg geprikt.
    Morgen maar een nieuwe poging, wel zonde dit.
     
  18. Lappie

    Lappie VIP lid

    27 aug 2012
    5.599
    1
    0
    Oh wat zien die broden er lekker uit!
    Als je er twee tegelijk maakt, hoelang kun je die dan bewaren? (geen ruimte in vriezer)
    En kost het veel tijd? Wat is het recept? En kan het met een gewone mixer? Wij hebben geen keukenmachine.

    Deze maand dus 500 euro uitgegeven, voor volgende maand 450 gepland en wil voor januari dan naar de 400 gaan. En dan zien we wel wat nog haalbaar is...

    Ik heb nu ook in mijn koelkast en kastjes gekeken en de menu's samengesteld voor t/m zaterdag: geen boodschappen nodig verder (alleen dat brood dus haha).
     
  19. Lappie

    Lappie VIP lid

    27 aug 2012
    5.599
    1
    0
    Dit is het menu:


    Weekmenu

    woensdag:
    brood met zelfgemaakte tonijnsalade
    komkommersalade
    kinderen: broccoli, aardappelen en gehakt

    donderdag:
    prei ovenschotel
    kinderen: broccoli en wortels, aardappelen en gehakt

    vrijdag:
    doppertjes, aardappelen en gehaktbal
    kinderen: hetzelfde

    zaterdag:
    witte bonen in tomatensaus, aardappelen en schnitzel
    kinderen: brood

    Oh de kinderen eten soms iets anders. De oudste kan niet overal tegen en de jongste eet nog net niet met alles mee. Dus voor hun kook ik dan vaak samen.
    Voor bovenstaand menu heb ik dus al alles in huis, echt 'restjes' opmaken dus.
    Wat dus inhoud dat ik deze maand al op 450 zit haha. :)
     
  20. Missmadeliefje

    Missmadeliefje Bekend lid

    4 mrt 2014
    589
    3
    18
    NULL
    Welke app gebruik jij hiervoor?
     

Deel Deze Pagina