Het grote "Ben ik misschien zwanger" topic.....

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Jolina, 20 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mar18

    Mar18 Bekend lid

    30 jun 2014
    538
    207
    43
    Hoe doe je dat?
    Heb de test weg gedaan, gaan rustig afwachten en over paar dagen weer testen.
    Op de foto zie ik ook geen tuur;)
     
  2. Knorretje24

    1 jul 2012
    91
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    Mag ik heel even mijn “ei” kwijt hier…?
    Zondag 23 nov was mijn NOD. Week ervoor allerlei klachten gehad als in maart dit jaar. Toen was ik zwanger maar is het helaas een miskraam geworden bij de 9 weken.
    Ik voelde me grieperig, behoorlijk emotioneel en had een paar dagen verhoging. Bij mij gingen de alarmbelletjes langzaam rinkelen en ik begon eigenlijk steeds meer het gevoel te krijgen dat ik zwanger zou zijn.

    Ik heb al sinds de miskraam een cyclus van stipt 25 dagen. Nog nooit in mijn leven later ongesteld geworden of wat dan ook.

    Zaterdag de 22e een test gedaan, helaas negatief. Maar goed, we houden hoop…
    Zondag, negatief. Wel positieve ovulatietest gehad.
    Maandag, negatief. Dinsdag, negatief.
    Sinds vanmorgen wat bruin slijmverlies verloren… Dus weer getest, negatief.

    Huisarts had ik gisteren al gebeld, ik moest het nog even een paar dagen aankijken.. pff!
    Temperatuur zakt niet, blijft schommelen tussen de 37,8 en de 38,6. Normaal zit ik rond de 36,8.
    Nog steeds misselijk in de auto tijdens het rijden, geen honger en als ik wat gegeten heb zoals noodles ben ik super misselijk! Een vol gevoel in m’n buik, vaker plassen en steken in m’n lies.
    Gevoelige/gespannen borsten heb ik niet, maar dat had ik ook niet in maart bij mijn zwangerschap.

    Wat denken jullie? Tips?
    Alvast super bedankt!
     
  3. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    @marisje in het neg zetten? Bij fotoaanpassen.nl
    @knorretje moeilijk meid, je zou dan toch eens een positief testje moeten krijgen ...
     
  4. Sienemien

    Sienemien Lid

    22 aug 2014
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal

    Ik zit ook nog steeds in ronde 1 (pilstop oktober) en op dag 40 ondertussen.
    Nu had ik eergisteren toen ik uit mijn auto stapte (daarna ook nog) een heel trekkend gevoel van uit mijn navel naar mijn schaamstreek.
    Gisteren en vandaag kreeg ik daar ook nog eens steken onderin mijn vagina bij.
    Iemand die weet wat dat is?
     
  5. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Misschien je ei? Klinkt wel zo...
     
  6. dnlm86

    dnlm86 Lid

    26 nov 2014
    34
    0
    0
    hoi allemaal
    ik ben nieuw hier en in afwachting of het gelukt is...het is de eerste keer dat we het proberen!
    ik ben al heel lang van alle anticonceptie af omdat ik nergens meer echt prettig op reageerde. Dus geen onbeschermde sex in de vruchtbare periode ;) Mijn cyclus is nog altijd beetje wisselend maar op een paar dagen. Van de laatste maanden waren het twee keer 31 dagen en daarvoor 34 en dat 2 keer. dus zijn we nu van 33 dagen uitgegaan. volgens mijn appje stond mijn ei gepland voor afgelopen zaterdag. We hebben 2 keer geklust zeg maar, op de ochtend en ook nog eens s'nachts nadat we uit waren geweest, uurtje of 3 was het. Nu zijn we natuurlijk heel zenuwachtig en benieuwd of het gelukt is!
    Het is de allereerste keer dat we het proberen. Ik ben benieuwd wat jullie ervaringen zijn en bij wie het in 1 keer raak was?
    Ik heb al wel zo'n vroege test gekocht, volgens mij kan ik doe vanaf volgende week donderdag proberen. Ik zelf heb niet het idee dat er iets gelukt is maar mijn man wel.
    Het enige wat ik wel heb...is erg gevoelige tepels en dat sinds het weekend. Normaal heb ik dat pas paar dagen voor mn ongesteld worden. Oh en ik heb erg last van mn darmen maar dat kan gewoon toeval zijn natuurlijk want volgens mij merk ik voorlopig sowieso niets. Maar manlief is er van overtuigd en heeft een voorgevoel haha.
     
  7. febe

    febe Niet meer actief

    vanaf wanneer kreeg je symptomen?
    moet je ook vaker naar wc
     
  8. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Eigenlijk pas sinds deze week. Het eerste wat me opviel is dat ik opeens weer erg goed kon ruiken....
    Warme gloed ook al begin deze week.

    En moet idd wel iets vaker plassen.

    @dn spannende tijd breekt er aan nu:D hier altijd vlot zwanger geraakt, kan zeker;)
     
  9. dnlm86

    dnlm86 Lid

    26 nov 2014
    34
    0
    0
    Wat is jullie ervaring met zo'n vroege test? Is dat wat of misschien zonde van je geld?
     
  10. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Hier test ik een paar dagen voor nod met de kruidvat test ;)... Lekker goedkoop en gevoelig
     
  11. febe

    febe Niet meer actief

    Ik testte al positief met kruidvat op 4 dagen voor nod. Zou dan ook weer voor de kruidvattesten gaan.
     
  12. dnlm86

    dnlm86 Lid

    26 nov 2014
    34
    0
    0
    Ok duidelijk, dan ga ik daar ook een test halen!
    Ben heel benieuwd
     
  13. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Pak wel die blauwe doos, daar zitten er 2 in ... Voor 5 euro ;) niet die kruistesten pakken die zijn niks.
     
  14. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Birgit had jij nog getest?
     
  15. dnlm86

    dnlm86 Lid

    26 nov 2014
    34
    0
    0
    ok thanks die gaan we ff halen!

    ik kan er niks aan doen maar ik heb nog altijd zo'n negatief gevoel.
    Ik denk namelijk aangezien we al zo lang zonder iets bezig zijn, dan had het toch al lang een keertje raak moeten zijn? Want we hebben heust wel eens in het begin van de vruchtbare en een x op de dag na t ei geklust en toch nooit ben ik zwanger geraakt.
    ik ben al zo 1,5 jaar zonder...
    Of vinden jullie net als mijn man, dat een gekke gedachte van mij?
    Hij zegt, dit is de eerste keer echt in de meest vruchtbare tijd en dat het echt wel gelukt zou moeten zijn.
    Ik heb gewoon zo'n vreemd, naar voorgevoel dat het bij ons niet zo maar zal lukken :)
     
  16. Minous91

    Minous91 Actief lid

    22 nov 2014
    118
    0
    0
    NULL
    NULL
    Je kan natuurlijk altijd langs de huisarts gaan en je verhaal vertellen en een verwijzing vragen? Dan kunnen ze misschien een keer je eierstokken bekijken... Ik had steken steeds rechts onderin, bleek uiteindelijk mijn eierstok te zijn. Na controle duidelijk dat ik PCOS heb. Hoeft bij jou natuurlijk niks te zijn... Zou me niet meteen druk maken als dit jullie eerste maand is dat je het echt probeert zeg maar:) Misschien temperaturen?? Of gewoon om de dag seks hebben:D zit je volgens mij altijd goed haha. Succes! Ben benieuwd naar je test:)
     
  17. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Kijk eens wat er gebeurt als je gerichter sex gaat hebben ;) en probeer de week van je ei om de dag sex te hebben..

    Zwanger raken is echt geluk hebben al lijkt het soms makkelijk te gaan hihi...

    Hier merk ik bv als de sex wat pijnlijk is ik juist rond mijn ei zit... Aan je afscheiding kun je ook merken of je ei in de buurt is...
    Zo zijn er allemaal trucjes. Of ga ovulatie testen gebruiken ;)


    En hey misschien is het helemaal niet meer nodig :D
     
  18. Minous91

    Minous91 Actief lid

    22 nov 2014
    118
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aaah lief!! Gefeliciteerd allebei!!:):);)
     
  19. Jolina

    Jolina Niet meer actief

    Thx:D
     
  20. dnlm86

    dnlm86 Lid

    26 nov 2014
    34
    0
    0
    Dat zal ik de volgende ronde (indien nodig) wel eens gaan proberen! En inderdaad anders strap ik maar eens gewoon bij de huisarts binnen om het te laten controleren.

    Is mijn gedachte heel gek?? Zou je niet een keertje verwachten dat het dan "per ongeluk" had moeten gebeuren? Ik heb ook wel een lange syclus of valt dat mee? 31 of 34 dagen de afgelopen 5 maanden.
    Ovulatie testen ken ik niet, ik ga eens zoeken op het forum.

    Jolina jij ook nog gefeliciteerd natuurlijk!!
     

Deel Deze Pagina