16-31 mei 2015 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Boris10, Sep 9, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. demie

    demie Bekend lid

    May 17, 2014
    931
    0
    16
    Dat klinkt ook super interessant Hyper!
     
  2. Toekie1985

    Toekie1985 Bekend lid

    May 15, 2014
    881
    0
    0
    Verpleeghuis
    Musselkanaal
    wauw hyper dat klinkt als een hele piet, die functie van jou! klinkt inderdaad reuze interesting hihi. hoe kom je wel in die branche verzeild? ik zou nooit op het idee komen om dat te gaan doen. sterker nog: ik iwst niet eens dat het bestond haha.
    maar top dat je het leuk vind, en afwisseling in je werk is altijd fijn.
     
  3. MoJo1986

    MoJo1986 Bekend lid

    Sep 2, 2014
    559
    22
    18
    NULL
    NULL
    Ik heb maandag op mijn werk gesprek met mijn leidinggevende over hoe en wat rondom de zwangerschap en het verlof.
    Wel al Eem beetje bij de planning aangegeven dat late diensten vermoeiend zijn en laat/vroeg nu slopend is, daar zou ze rekening mee houden!

    Zojuist belde ook de verloskundige, de combinatietest was super!! Kans minder dan 1:5000 op een kindje met een chromosoomafwijking, lager kon niet!
    Nu aftellen naar maandag, hopelijk kunnen we dan het geslacht zien! Gaan hiervoor naar België, schijnbaar veel betere apparatuur!
     
  4. demie

    demie Bekend lid

    May 17, 2014
    931
    0
    16
    Fijn mojo!
    Als ik het zo lees op internet zijn zo in belgie inderdaad met veel dingen al verder dan bij ons.
    Helaas is het voor ons zoo ver rijden.
     
  5. mona2015

    mona2015 Lid

    Oct 6, 2014
    50
    0
    0
    Wooo de tijd vliegt!!! En ik heb veel gemist hier!!! Ik doe alsnog even mijn 14 weken dansje! :D

    Het gaat gelukkig iets beter met mij, voel me niet meer zo snel licht in mijn hoofd, heb alleen nog wel last van flitsen in mn ogen, maar dat is gewoon een teken dat ik even rustig aan moet doen en iets moet eten. Ik zorg er nu voor dat ik altijd iets te eten bij heb. Dat gaat prima! Afgelopen dinsdag op controle geweest bij VK, mijn vragen zijn beantwoord en ik heb het hartje weer mogen horen. Blijft fantastisch!

    Ik heb de afg week vooral veel last van mijn stuitje, ik heb zittend beroep, en ik kan echt niet meer te lang zitten. Dus heb ik tegen mijn collega's gezegd als ze iets willen drinken dan ga ik het wel even halen. hihi anders houd ik t niet uit!
    Ik heb ook last van bandenpijn, maar vooral op de momenten wanneer ik een zware tas draag (boodschappen moeten ook een keer gedaan worden) of als ik me verkeerd beweeg.
    Op dit moment huil ik werkelijk om alles, het maakt niet uit waarover... Ik had bv mn vriendinnen al een paar weken niet gezien, en ik zag ze afg zaterdag weer en ik begon gelijk hard te janken toen ik ze zag... ;) ze vonden het wel heel lief en aandoenlijk en gaven me een dikke knuffel hihi!

    Volgens mij heb ik een soort van plopje in mijn buik gevoeld, maar twijfel of het baby is of mijn darmen. Dat vond ik apart! :)

    wij zetten de kerstboom op 7 december. Nog klein anderhalf weekje dan zien we het geslacht al als het goed is, dan ben ik bijna 16 weken... SPANNEND!!

    Hoe gaat het met Bianca?

    shart@ vervelend dat je de diagnose BI hebt gekregen, doe maar rustig aan!

    voor iedereen alvast: allemaal nog een fijn sinterklaasfeest! :p

    24 dec heb ik controle bij VK
     
  6. MoJo1986

    MoJo1986 Bekend lid

    Sep 2, 2014
    559
    22
    18
    NULL
    NULL
    Gelukkig voel je je wat beter Mona!
    Ik heb juist de afgelopen paar dagen een paar keer gehad dat ik heel licht in mijn hoofd werd, alsof ik flauw ging vallen. Word dan (schijnbaar) helemaal wit/grauw, duizelig, warm, gevoel dat ik moet spugen en slap op de been. Als ik dan even ga zitten trekt het heel langzaam weg!
    Verder heb ik afgelopen week ook ineens een plopje gevoeld, zo gek! Maar twijfel ook of het mijn darmen waren of ons ukkie!
    Kan niet wachten tot ik hem/ haar voel!!
    Wij gaan naar Lommel, dat is voor ons nog geen half uurtje rijden, dus heel goed te doen!
     
  7. Toekie1985

    Toekie1985 Bekend lid

    May 15, 2014
    881
    0
    0
    Verpleeghuis
    Musselkanaal
    mojo die klachten had ik vorige week op mn werk, was 'smorgens vroeg. toen heeft mn collega mn bloeddruk ff opgemeten en de onderdruk was erg laag. volgens mn vk kwam dit inderdaad daardoor. dus misschien is dit ook bij jou het geval. voelt net fijn he? ik heb het gelukkig maar 2x gehad en toen niet weer. moet maar zo denken: beter te laag dan te hoog.

    volgende controle vk: 15 dec. controle + echo
     
  8. Ingrid79

    Ingrid79 Bekend lid

    Aug 30, 2014
    709
    0
    0
    Ben om 12.00 uur gebeld door t ZH voor de uitslag van m'n urinetest, ik heb een sterk verhoogd aantal witte bloedlichaampjes en bloedcellen in mijn urine. Of ik wilde komen voor een kweek. Ik ben toen eerst wat gaan eten en toen naar het ZH gereden, onderweg werd ik gebeld waarom ik er nog niet was er was haast bij!! Ohh maar dat was niet gezegd(?!) toen "midden"urine afgegeven en korte uitleg gekregen (het kan een flinke blaasontsteking/nierbekkenontsteking if nierstenen zijn) en daarna naar huis gegaan. Ben ik net weer gebeld; ik moet om 16.15 weer komen voor extra uitleg waar ik allemaal op moet letten de komende week (kweek duurt een week) krijg hier de zenuwen van bah!! Maak me zorgen als het ZH zo reageert..
     
  9. Lizzthrasher22

    Lizzthrasher22 Fanatiek lid

    Oct 23, 2014
    1,474
    2
    38
    Samsoko: oh leuk, had ik niet verwacht van een jongen maar wel heel lief natuurlijk! Ik ben de laatste dagen ook weer ineens heel misselijk. Nu ook gigantische honger maar kan gewoon niks eten. Wel weer een kilo afgevallen, dus in totaal al dik 3 kilo kwijt...

    Ik heb de kerstboom al staan, ik ben dan ook echt gek op kerst haha, vorig jaar begon ik ook al vroeg en dat beviel me wel :D Als we kindjes hebben vieren we natuurlijk wel gewoon sinterklaas, dus dan zal de boom nog even moeten wachten. :)

    Jeetje Ingrid, wat eng!! :( Hoop voor je dat het goed afloopt!!

    Mojo wij gaan ook naar Lommel zaterdag! Ik heb geluk dat ik er maar een klein uurtje vanaf woon, wilde er al zo graag eens naartoe. Schijnt inderdaad dat ze hele goeie apparatuur heeft. Bij 99% van de mensen kunnen ze met 100% zekerheid zeggen wat het geslacht is zei ze :)

    Heb gisteravond weer wat gevoeld, maar ik heb nog niks gevoeld van die plopjes waar iedereen het over heeft. Ik voelde een soort veeg, en lijkt me niet dat dat mijn darmen waren, haha. :)
     
  10. demie

    demie Bekend lid

    May 17, 2014
    931
    0
    16
    Ah Ingrid. Inderdaad schrikken als het ziekenhuis zo reageert.
    Heb je er iets voor gekregen?
     
  11. Ingrid79

    Ingrid79 Bekend lid

    Aug 30, 2014
    709
    0
    0
    Nee dat doen ze niet zolang ze niet weten wat het is..
    Ik zit nu in de wachtkamer in t ZH te wachten.

    Stik van de zenuwen.. Bah
     
  12. AnnevandePol

    AnnevandePol Bekend lid

    Jul 13, 2014
    806
    229
    43
    Female
    Haarlem
    Bah, wat vervelend! Hopelijk komen ze je zo vertellen wat het is.
     
  13. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Jeetje ingrid sterkte met afwachten. Hopelijk valt het mee.

    Bij ons nog geen kerstboom want heb twee dames in de ban van sinterklaas. Dus zodra klaas weer weg is komt de kerstboom.
    Vind kerst altijd erg gezellig dus van mij mag het snel zo zijn!

    Zelf was ik eergisteren ook ineens heel licht in mn hoofd en zag ik echt de kamer even draaien.
    Gelukkig was het snel voorbij. Vanmorgen ook even helemaal eng toen ik op de metro stond te wachten.
    Eenmaal zittend in de metro ging het wel weer maar bah bah wat voelt dat naar.
     
  14. Ingrid79

    Ingrid79 Bekend lid

    Aug 30, 2014
    709
    0
    0
    Ze kunnen nog niets zeggen. Moet echt afwachten tot donderdag. Ze hebben wel een inwendig onderzoek gedaan om cystes e.a. Vervelende dingen uit te sluiten. Mocht ik koorts/koude rillingen/braken/diarree/ergere buikpijn o.i.d. Krijgen dan moet ik meteen komen..
    Voor nu rustig aan doen, gelukkig gaat het goed met ons kleintje 😊 dat is nu het belangrijkste!!
     
  15. demie

    demie Bekend lid

    May 17, 2014
    931
    0
    16
    Had je al pijn dan? Of hoe kwamen ze er bij om je urine te testen?

    Gelukkig houden ze het in de gaten en heerlijk dat alles goed gaat met je kleintje.
     
  16. baby90

    baby90 Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    4,032
    316
    83
    Female
    Gelderland.
    Oh Ingrid wat schrikken. Wel super fijn dat alles goed is met jullie kleintje. Nu duimen dat het niets ernstigs is.. naar dat je moet wachten tot donderdag!!

    Hier wil ik graag wil kerstboom opzetten maar ik ben 5 december jarig en we hebben een kleine woonkamer en een hele grote boom haha.

    Hebben jullie ook last van diarree soms? Net ineens super buikpijn en diarree. Vandaag eerder gehad. Mm, had misschien geen pittige kaas moeten eten haha.

    Nog ongeveer 1,5 uur wachten en dan mogen we ons kleintje weer zien, jeeeej:D hoop dat alles helemaal goed is!!
     
  17. MoJo1986

    MoJo1986 Bekend lid

    Sep 2, 2014
    559
    22
    18
    NULL
    NULL
    Oohh baby, veel plezier met je echo dadelijk!!
    En Ingrid, inderdaad even schrikken dan zeg!! Maar gelukkig is alles goed met jullie kleintje!!
     
  18. Ingrid79

    Ingrid79 Bekend lid

    Aug 30, 2014
    709
    0
    0

    Ja ik had al last van mijn buik maar dacht aan mijn banden en dat dacht de gyn eerst ook, voor de zekerheid deed ze toch n urinetest en daar kreeg ik vanmorgen de uitslag van..
     
  19. Lizzthrasher22

    Lizzthrasher22 Fanatiek lid

    Oct 23, 2014
    1,474
    2
    38
    Nou Ingrid heel veel sterkte!! Gelukkig is alles goed met jullie beebje! :)

    Baby90, succeeess!! En heel veel plezier straks! :D Laat je wel weten wat het wordt? :D
     
  20. kers87

    kers87 Bekend lid

    Sep 4, 2012
    678
    0
    0
    Zo Ingrid, kan me voorstellen dat je daar even knap zenuwachtig van word! Nou hopen dat je geen klachten krijgt en het gewoon met een sisser afloopt!

    Baby veel plezier zo meteen!

    Even me 14 weken dansje ;)
     

Share This Page