Goede vraag. Ben ook heel benieuwd. Heb mijn konijnen nog nooit betrapt op loops zijn. Mijn katten ook niet, maar het enige vrouwtje dat ik heb is geholpen.
Hoe zit dat nu met een dirigent en een orkest? Ik heb altijd het idee dat een dirigent maar wat met een stokje wappert. Kan een orkest niet zonder dirigent? Ze hebben toch de noten in een boekje voor hun neus? En het ritme van dat 'gewapper' is toch ook niet altijd het ritme van de muziek????? Een hoop domme vragen dus
Nee, als de wc/wc-bril echt vies is, ga ik gewoon niet. Als het (redelijk) schoon is, gebruik ik het toilet gewoon. Ik let wel wat meer op hoe ik ga zitten, dat wel, maar verder weet ik dat de meeste telefoons smeriger zijn dan de meeste wc's, en ik heb geen smetvrees
Katten worden krols, als je beesje niet geholpen is eet je precies anneer die vruchtbaar is... PFFF. Konijnen worden continu gedekt door een mannetje. Zodra het mannetje erop springt is het vrouwetje weer vruchtbaar en is ze vaak ook weer wanger. Daar komt de uitdrukking wippen als konijnen ook vandaan.
Geen domme vraag, maar kijk voor de grap maar is het programma Maestro. Daaruit blijkt dat een dirigent wel degelijk nut heeft. Als hij te langzaam zwabbert met zijn stokje gaat het hele orkest te langzaam spelen, hihi.
Wat bij zoogdieren als afwijkend wordt beschouwd en hermafrodiet wordt genoemd is bij slakken juist de gangbare norm wat betreft de voortplanting; een slak heeft zowel mannelijke als vrouwelijke geslachtsorganen. Slechts enkele soorten kunnen zichzelf bevruchten, maar dit heeft als nadeel dat er geen uitwisseling van genen plaatsvindt. Bij veel soorten is de paring wederzijds, beide dieren worden bevrucht. Na de paring worden de eitjes afgezet, meestal in de bodem of verstopt onder bladeren of stenen. De eitjes van slakken zijn slechts enkele millimeters in doorsnede, en meestal doorzichtig. Slakken die in zee leven, hebben een larve-stadium, dat veligerlarve wordt genoemd. De larven maken onderdeel uit van het zoöplankton. Landslakken lijken als ze uit het ei kruipen vaak al een beetje op de ouders. Net als schildpadden zeg maar, die leggen de eieren ook in de grond
Aan de nabestaanden is de keuze gelaten of ze de delen van de lichamen al willen voor de begrafenis, of dat ze het lichaam zo compleet mogelijk willen hebben en willen wachten... De nabestaanden hebben divers hierop gereageerd, bij de ene familie hebben ze delen begraven en worden nu aangevuld, bij andere families wachten ze op een zo compleet mogelijk lichaam. Als er delen van eht lichaam al begraven is ordt de rest bijgezet. De laatste stoffelijke resten zitten in zulke grote kisten omdat er veel lichaamsdelen in zitten. In de een-na-laatste stoet (ik meen 5 kisten) zaten meer dan 1000 ichaamsdelen.
Waarom zien walnoten uit de winkel er altijd zo topgaaf uit? Ik heb verschillende notenkrakers en het is een vreselijk karwei met kleine stukje tot gevolg!
Jep, op de rand. Met als gevolg walnoot in gruzelementen en met een schilmesje de stukjes eruit peuteren. Zoon van 5 was zo clever om de walnoot 1x op de grond te gooien en dan te halveren, maar dan nog krijg ik nooit goed de mooie halve noot eruit!
Hoe zien vitamine eruit??? En nog een genante vraag. Maar ik vraag het me wel af. Hoe het voelt voor een man om een penis te hebben? Dat moet toch in de weg zitten ofzo lijkt mij? Maar ja hier zitten overwegend veel vrouwen. Dus ik denk dat niemand hier een antwoord heeft hahahah
Haha nee op zijn billen. Maar ze kunnen hun benen ook niet over elkaar doen bijv. Dat ik weet. Ik heb het weleens aan mannen gevraagd haha. Maar ja dan krijg je zo'n ik wuif het weg antwoord.
Heel veel vragen zijn gewoon letterlijk te googlen: Hoe zien vitamines eruit? - Willem Wever - NCRV Ik heb alleen de eerste en laatste pagina gelezen en zie er niks doms tussen staan. Alleen dingen die sommige mensen dan niet weten, maar dat wil niet zeggen dat het dom is.