(domme) vragen die je anders nooit durft te stellen

Discussie in 'De lounge' gestart door MaMa, 26 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    2 jul 2014
    1.298
    4
    38
    Geen idee. Maar het klinkt wel erg vies!
     
  2. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    oe ja nog een vraag:

    waarom mag je spinazie niet her-opwarmen?
     
  3. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Haha jaaa, snap het ook niet.
     
  4. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.123
    1.826
    113
    Dan komt er een gifytige stof vrij bij spinazi
     
  5. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Misschien is je laatste vraag indirect wel het antwoord op je eerste vraag.
     
  6. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.231
    6.092
    113
    Mijn meningen..:)
     
  7. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    1) Omdat daar nu eenmaal afspraken over zijn gemaakt :) En dat je dat doet als land, komt natuurlijk op andere manieren ook wel weer terug :)

    2) Omdat als ze dat zouden doen, zou er niets meer te winnen zijn en zouden ze enkel een goed doel zijn. En dan zouden er heel erg veel minder mensen meedoen, zoniet geen enkele, want je geeft geld aan de loterij omdat je wilt winnen. Maar als je het geld hard nodig hebt, kun je beter niet meedoen en dat geld in eigen zak houden ;)

    3) Dat is nou eenmaal de menselijke aard.

    4) Omdat we denken dat er er gelukkig(er) van worden, omdat een ander het heeft, omdat we het handig vinden: nouja, alle redenen die je zelf ook hebt om iets te willen...
     
  8. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    1 okt 2007
    18.389
    1.292
    113
    Flevoland
    duidelijk :D
     
  9. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Mars heeft een atmosfeer maar van een andere samensetlling dan die van de aarde, en daarom kleurt de lucht dus anders.

    Mars is een zandwoestijn. Dat komt omdat al het water lang geleden verdampt is, en het beetje water wat er is zit opgesloten in ijs op de polen (of maar op 1 pool, dat weet ik niet zeker). Het water is verdampt doordat de atmosfeer te ijl is, en doordat de atmosfeer te ijl is is er ook geen sprake van broeikaseffect, daradoor wordt de temperatuur nooit hoger en blijft het ijs bestaan. Dus zolang de tamosfeer zoijl blijft als hij is zal de lucht rood blijven en zal mars een zandwoestijn blijven.

    Over je laatste vraag is er geen consensus. Het ligt aan de definitie van leven. Maar leven zoals wij dat kennen is inderdaad niet mogelijk als er geen lucht is, maar dat komt omdat ons leven ontwikkeld is voor een omgeving specifiek als die van ons, dus met lucht en water. Maar het zou zo maar kunnen zijn dat er microben of bacterien of levensvormen gebaseerd op bijvoorbeeld siliconen leven op andere planeten waar wij geen leven verwachten. Maar dat verwachten we niet omdat het zo anders zal zijn als leven dat wij kennen dat we het misschien niet eens als leven zullen herkennen of definieren.
     
  10. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Dat mag tegenwoordig wel weer. Ze zeiden altijd dat bij het opwarmen van spinazie nitriet gemaakt werd en dat is een giftige stof. Maar dat is na nieuw onderzoek herroepen.
     
  11. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Ik weet niet of het helpt om het per se op een tampon te doen, maar het zal wel helpen met het inbrengen. Yoghurt schijnt te helpen. Het maakt de zuurgraad van je vagina hoger waardoor de bacterien niet kunnen overleven. Hetzelfde met dat als je een ooronsteking hebt je soms ook zure druppels van de huisarts voorgeschreven krijgt (water met azijn). Moet je wel zure yoghurt gebruiken, geen vanille yoghurt :D
     
  12. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.231
    6.092
    113

    Of stracciatella yoghurt :p
     
  13. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Whahahahaha
     
  14. Beatissimam

    Beatissimam Fanatiek lid

    23 sep 2013
    4.559
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee dus.
    Als je spinazie verwarmt, wordt de van nature in spinazie aanwezige nitraat omgezet in nitriet door bacterieën. Als je spinazie eenmaal hebt verwarmd, moet je het snel terugkoelen en in de koelkast bewaren tussen 4 en 7 graden. Dan kan je het nog 2 dagen bewaren en dan mag je het nog eenmaal verwarmen.

    Vroeger had men niet de mogelijkheid om spinazie snel terug te koelen.

    Vis moet je trouwens vermijden bij het eten van spinazie, behalve zalm.
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Haha gele vla ofzo ;). Aahh thanks, zo klinkt het inderdaad logisch!
     
  16. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Mijn vraag over die dirigent kwam eigenlijk naar aanleiding van dat programma Maestro! Ik zat het te kijken toen Lucille Werner zo de mist in ging en sommige orkestleden stopten en begonnen te lachen en of nee te schudden. Ik wist dus wel dat die dirigent er niet voor niks stond, maar hoe of wat verder... :(
    Bedankt voor de antwoorden :)
     
  17. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    6 mrt 2011
    4.672
    591
    113
    Groningen
    Trouwens...yoghurt op je tampon.... yuk ben ik de enige die dat echt teeeee smerig lijkt? :D
     
  18. gitta

    gitta Fanatiek lid

    22 okt 2013
    2.625
    427
    83
    Nou ja, zoals de dirigent het stuk interpreteert, eerder. De tempi zijn vrij ruime aanduidingen en hoe hard nu precies forte en fortissimo is, is ook een kwestie van interpretatie. Aangezien de meeste muziekstukken die worden uitgevoerd van componisten zijn die geen mogelijkheid hadden een opname van hun stuk te maken, blijft het een westie van gokken hoe de componist het in zijn hoofd had.

    Wel grappig om te zien trouwens dat Carlo Boszhard, die op mij inderdaad niet overkomt als iemand met een gebrek aan zelfvertrouwen, helemaal geen moeite heeft zo'n orkest + koor zijn wil op te leggen :D
     
  19. Juul75

    Juul75 VIP lid

    8 apr 2010
    12.091
    7.843
    113
    Dit advies is ook herroepen. Na veel meer onderzoeken is gebleken dat dat niet schadelijk is. Het oorspronkelijke advies was gebaseerd op een paar onderzoeken en toen hebben ze voor het veiligste advies gekozen, maar het blijkt nu geen kwaad te kunnen.
     
  20. vreeswijk

    vreeswijk Actief lid

    26 mrt 2009
    228
    2
    18
    Bedankt! Duidelijk!
     

Deel Deze Pagina