Ik wel dus open er een topic over. Hoe gaat het nu met Romy de dochter van Ilona? Nog altijd denk ik daar nog aan.. Zijn er nog complicaties door de apparatuur? En zo was er een topic geopend door een vrouw die weg wilde bij haar man en dat ze opgenomen was ook hier hoor/zie je niets meer van. Vraag jij je ook af hoe het nu gaat met deze personen of anderen. Waar je niets meer over leest (of gewoon over heen hebt gelezen.)
Ik ben benieuwd naar degene met de topic dat haar man thuis kon gaan werken of mogelijk ontslagen worden.. Het punt was dat ze dan een werkplek moest worden gecreëerd en zij had liever een keuken of zoiets.. Afijn. Ze had het liever niet..
Of die ene man die hier zo leuk kon schrijven is hij nog gebleven of is hij inderdaad weg? Dat die vrouw wel niet zwanger van hem Kom maar op met antwoorden hihi
Ja! Ik moest daarnet ook toevallig aan Romy denken. Volgens mij is het nu twee jaar geleden dat ze zo vreselijk ziek in het ziekenhuis lag? Of is het alweer drie jaar? Weet iemand hoe het met haar gaat? Ik zie Ilona hier ook nooit meer schrijven......
Haha Din0, bedoel je Fabian?? Dat vraag ik me ook elke dag af Of het nu waar was of niet, ik vond het hilarisch.
Er is hier wel is iemand geweest die een heel verhaal had verzonnen over een ziek/overleden kindje . Ik vraag me echt af hoe het daar mee gaat . Of ze inmiddels verder is gegaan met deze praktijken of dat ze inmiddels in therapie is geweest . Ik kan me niet helemaal meer herinneren hoe dat verhaal ging eigenlijk . En de foto's van het kindje geplukt van internet bleek ook een verhaal achter te zitten .
@eenkadootje dat was Monique1985 volgens mij. Ik ben benieuwd naar Katja77 ze heeft hier jaren geleden een topic geopend over de naam van haar pup, die bleek namelijk hetzelfde te zijn als die van het dochtertje van een vriendin (moest nog geboren worden). Ben erg benieuwd hoe de vriendschap nu is.
2 jaar terug was er een topic van iemand die 10 bier per dag dronk, met de vraag of dat normaal was... Vraag me af of ze nog hulp gezocht heeft, of gestopt is.
Ja dat vraag ik me ook af! En met de mama van Luke die zwanger was van een tweeling maar ik geloof dat er eentje die overleden is Thijs* heette? Weet het niet zeker..ik geloof dat het ook ecd was.
Jeejtje wat gaat de tijd snel.. ben dan ook erg benieuwd of er mensen antwoorden hebben. Of hun zelf natuurlijk
Volgens mij is die overgestapt naar het dragen en voeden forum Voelde zich hier niet meer zo op haar plek.
Jel is niet meer actief hier volgens mij. Ze heeft toen nog een gezond dochtertje gekregen maar daarna weet ik het ook niet.