ik vind het ook fijn om van je te horen. Klinkt wel goed zoals iedereen het beste met jullie kindjes voor heeft!
Jeetje, wat bijzonder dat er nog vaak aan Romy word gedacht. De maand december staat weer voor de deur, 3 jaar geleden dat we in een hel terecht kwamen. Ik heb hier inderdaad al een poosje niets meer geschreven over Romy, vooral omdat we het soms zelf ook allemaal niet meer weten....de emotionele achtbaan gaat maar door. Romy zit inmiddels alweer in groep 2 van een reguliere basisschool, maar is redelijk vaak afwezig...daardoor doet ze veel thuis. Ze heeft door de Ecmo en beademing een lichte hersenbeschadiging opgelopen waardoor ze wat moeizamer loopt. Haar longen zijn heel zwaar beschadigt, daardoor heeft ze veel problemen met haar conditie en hebben we ook zuurstof thuis voor wanneer dit nodig is. Inmiddels weten we dat Romy een groot probleem in haar afweer en beenmerg heeft, en weten we niet hoe de toekomst eruit gaat zien. We genieten van elke dag, en zijn dankbaar dat dit bijzondere meisje nog in ons midden is ! Afgelopen week hebben we vanuit Nijmegen weer vervelend nieuws gehad, en zo leven we eigenlijk al een beetje 3 jaar.....tussen hoop en vrees
Nooit door gehad ! Ging dit topic lezen en dacht ook oa aan jou, hoe het nu met je zou gaan nadat we paar keer in hetzelfde NOD-topic hebben gezeten en we volgens mij ook even tegelijk zwanger waren in mrt/april, maar jij kort na je mk je account had gedeactiveerd. Hoop zo dat je snel weer zwanger mag zijn nu je bij de gyn loopt!
Jeetje wat heftig allemaal!! Wel fijn iets te lezen, ik weet dat ook nog heel goed. Vond het heel heftig om te lezen, net als vele anderen hier denk ik Toevallig had ik het er ook mijn vriend een week of twee geleden nog over, die vroeg er ook naar. Heel veel sterkte in ieder geval!!
ik ben hier maar sinds december dus heel veel van de namen en verhalen die word verteld ken ik niet, maar heb net die van jou heleentje en die van jou Ilona gelezen, en wow ben er stil van, ik wil jullie alle kracht en geluk toewensen, !!
Zogelukkig is qua naam nóg gelukkiger geworden, ze is nu de allergelukkigste moeder. Ilona en Heleentje, fijn om even van jullie te horen. Heleentje, goed dat het er allemaal voor de toekomst beter uitziet en dat je zonder nare gevolgen vrij bent van je ex. Ilona, ook alweer twee miskramen, zie ik. Loodzwaar moet jullie leven zijn, heel erg veel succes.
Sterkte Ilona en Heleentje. Ik ben benieuwd hoe het met Adorable (??)gaat. Ze woonde toentertijd in Belgie en was samen met een Turkse man waar ze twee jongens mee had. Ze wilde toen weg bij hem, maar hij mocht het niet weten, geloof ik iig. Tijd geleden dat ik het had gelezen. Zogelukkig had ik er ook zo uitgepikt.
Oh ja. Er postte hier een lid die bevriend was met Elke Wevers die, helaas nog steeds vermist is. Via t nieuws hoor je daar niks meer over. Was benieuwd of er nog enig doorbraak is geweest.
Ilona en heleentje, fijn om van jullie te horen en veel sterkte allebei. Ik had al gezien dat Cygnet2 een ban heeft maar daar kan ik me dus echt helemaal niets bij voorstellen.