het gaat gelukkig ietsje beter maar echt veel eten kan ik nog niet vedragen. ik drink wel veel ivm dat het kindje ook vocht nodig heeft. inderdaad mijn weerstand is momenteel niet zo hoog . ben veel moe, gespannen, maar bijna heel het dorp hier heeft griep ( wonen in een een dorp met reformatorisch geloof ) en daar komt momenteel ook veel vandaan.het verspreid zich best snel helaas. ( mijn moeder is vandaag aan het behangen in ons nieuwe huis oeps. maarja anders kan mijn man de rest van de week niet verder. dus voor 1xtje op zondag. ( en de kerk staat rechtover) schaam ..
Wij hebben trouwens net pas onze FB aankondiging gedaan. 3 schoenen, die van ons en een kleine met daarin een winterpeen. Als tekst erbij: vol verwachting klopt ons hart... Morgen weer lekker werken! Jullie ook?
De kamers zijn behangen! Mira's kamer is al zo goed als klaar, alleen nog wat aankleden!!! Ben er zo blij mee <3. Als straks begin Januari de babykamer er ook is kan ik de jongenskamer ook helemaal afmaken, nog even geduld dus Zal morgen wat foto's plaatsen, nu snel mijn bedje in .
Heb net een mail gestuurd naar echo bureau of we misschien toch morgen kunnen komen voor geslachtsbepaling! Ben zó benieuwd 😊
Haha sprankelkind, zijn reformatorische mensen dan extra besmettelijk ofzo? Haha. Omdat je dat er zo bij noemt. Zazou wat leuk!!! Bloemm, oohh ben heel erg benieuwd!
hihi nee dat niet persee maar die verspreiden het makkelijker er is hier ook een epedemie geweest met mazelen. en dan is het soms niet zo heel fijn
Hopen dat je je snel weer beter voelt Sprakelkind! Ik heb al sinds het begin van de zwangerschap heel nare dromen. Vannacht ook weer: we gingen voor controle en toen was er iets mis met ons kindje. Niet zo lekker geslapen dus.
Erg he! Ik heb er ook altijd veel last van in de zwangerschappen. Van die levensechte dromen. Vannacht ook om 4.00 wakker vanwege het dromen
@ smaaltje, ik ga voor zwanger en fit maar dan alleen voor het fit gedeelte. Elke woensdag ochtend een uurtje in de apparaten hangen en oefeningen voor bekken enzo. Yoga lijkt mij ook leuk maar dat is op maandag avond en dan zit ik op school.
Dalijk een echo!! Gister mail gestuurd of ze vanochtend nog een plekje had en we hebben geluk!! Ben benieuwd! Mijn gevoel zegt nog steeds een meisje maar als ik naar het lijstje hier kijk... Zou ik er zomaar naast kunnen zitten!
En Mira's behang! Zal als de kamers helemaal af zijn een foto maken. Moet het nog leuk gaan aankleden en wil een lief! dekbedovertek voor Mira. Bij de jongens hangt nu ook een lief! lamp met dezelfde sterren als het gordijn. Wordt echt zo leuk!
Ziet er gaaf uit Bloemmm. Wij zijn gisteren bij de ikea geweest opzoek naar nieuwe meubels voor de oudste 2. We hebben gelukkig nog alles voor de babykamer. Daar moeten alleen de muren opnieuw geverfd worden omdat de middelste overal getekend heeft. Misschien ook meer jongen/meisje tintje eraan, is nu zo neutraal.