Wat wil je kwijt deel 4

Discussie in 'De lounge' gestart door Marnat, 26 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. charliebradbury

    charliebradbury Bekend lid

    14 okt 2013
    986
    54
    28
    Klopt!
    Zo leuk, ze laten hem alles zien, en vertellen hem alles is echt grappig!
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Idd :) Zoonlief heeft er geen meer denk ik, alleszins nog geen op logement gehad dit schooljaar. Meisje start in februari, dan zal Jules (dat is onze klaspop) nog wel eens komen logeren.

    Houden jullie ook een schrift bij met zijn belevenissen?
     
  3. charliebradbury

    charliebradbury Bekend lid

    14 okt 2013
    986
    54
    28
    Ja klopt! zo leuk
     
  4. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Ooh zo herkenbaar:D:D Maar als wij ziek zijn moeten we wel alles gewoon doen... terwijl ik ook wel eens lekker in bedje uit wil zieken als ik me echt niet goed voel, maar het kan niet he... the show must go on!!!

    Vervelend van en voor je kapster, dat het nu zo loopt met haar klantenkring. Maar ja, haren blijven nu eenmaal groeien, ook als je kapster ziek is... helaas voor haar. Is ze al helemaal opgeknapt dan? Ga je nu in haar kapsalon naar een vervangster? Of heb ik dat verkeerd begrepen?
    Ik zou het ook heel jammer vinden, als mijn kapster niet meer zou kunnen knippen , ik ben erg tevreden over haar. Het is altijd erg gezellig, echt wat tijd voor mezelf daar:)

    @Mommy12, hier lijkt zoontje nu nergens last van te hebben, maar na het douchen lekker insmeren met luuf en op tijd het bedje in:). Goede nachtrust is altijd goed voor ze he..
    Beterschap voor jouw zoontje.

    @Healthymama2b, gefeliciteerd!! Heerlijk nieuws voor jullie in deze crisistijden he...

    @charlybradbury, leuk Flip de beer te logeren. Hier doen ze dat ( geloof ik ) niet. Ik heb het bij mijn dochter nooit gehad en nu nog niks van gehoord. Mijn vriendin heeft een zoontje, 4 jaar ouder dan mijn zoontje, daar op school, ook nooit iets van gehoord. Ik ken Flip eigenlijk alleen van Koekeloere:D In elk geval veel plezier met hem...

    Ik ga zoontje douchen en me voorbereiden:)
    Fijne avond Pluisje
     
  5. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.569
    3.068
    113
    :x het is geen astma.
    Longfunctie was goed...

    Nu doorverwezen naar wkz naar poli voor spieren.
     
  6. Spikkel19

    Spikkel19 VIP lid

    18 okt 2011
    8.460
    361
    83
    @Mamachantal ag gossie arme cay, En dikke knuffel voor Jaim..

    @FLip de beer, wat leuk!!!!Veel plezier ermee ;)

    @Healtymom Gefeliciteerd meid geniet ervan! Fijn hoor!

    @pluisje ik denk aan je meid!!

    @nijntje ik zou hem doorverwijzen naar het ziekenhuis. Tis zoo ernstig verkouden zijn ;) :p

    @hier net heerlijk gedoucht man is ff weg. Ik morgen ff de ha bellen want heb allemaal zwarte plekjes op mn onderbuik, komt allemaal vuil uit als ik het uitknijp (sorry!!!) dus maar ff bellen.
     
  7. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.569
    3.068
    113
    Sorry.. wereldje stort weer een beetje in :(
    Als jaim een energie stofw.ziekte heeft, kan cay dat ook hebben en beeb ook.
    al die onderzoeken die ze moet gaan krijgen.. ik vind dat zo sneu :(
    Zijn we 'net' klaar met Viënna haar ziekenhuis bezoekjes (al had ik dat het liefst nog jaren gedaan natuurlijk :( ) gaan we nu verder met jaim.
    voor volgend jaar maar een goede verzekering afsluiten :( pff.. kan het niet gewoon eens goed gaan?
    Kan ik niet gewoon gezonde kindjes krijgen?

    Ik ga slapen.. Word ff gek haha
     
  8. Spikkel19

    Spikkel19 VIP lid

    18 okt 2011
    8.460
    361
    83
    Och meid dikke knuffel voor jou! ppfff kan me zo voorstellen dat het nu ff teveel word..
     
  9. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Spikkel: hahaha :D

    MamaChantal: knuffel voor jullie! Moet zo zwaar wegen nu... Denk dat er vanalles door je hoofd moet gaan nu. Denk aan jullie x
     
  10. mommy12

    mommy12 Fanatiek lid

    19 okt 2014
    1.135
    0
    0
    Pluisje gelukkig maar. Je goed altijd beter als ze weer beter zijn.
    .
    Mamachantel beterschap

    Mijn zoontje heeft zeer verstopte neus. Dus dat word slapeloze nachten. Hij ken niet slapen door zijn verstopte neus. Veel hoesten ik denk dat zijn keel ook pijn doet. Ow word snel beter mannetje
     
  11. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Pluisje: hoop dat het gesprek wat meevalt, denk aan je!
     
  12. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    jemig meid. T gaat jullie niet voor de wind..:( zo sneu...

    ik hoop echt dat het van jaim mee valt en caylen en de nieuwe baby gezond zijn...

    Dikke knuffel !!
     
  13. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Pluisje, succes meid, hoop dat het meevalt! Dikke knuff!

    Nijn84, hoe is t met manlief nog ziekjes? Wat fijn dat alles goed gaat met de kindjes! Hoe is t met je allergie? Gaan ze nog verder kijken in het ziekenhuis?

    Chantal, ik weet niet wat ik moet zeggen, weet gedeeltelijk hoe je je voelt, maar nu weer nog meer ellende erboven op. Jeetje, ik wou dat ik je kon helpen. Heel veel sterkte en hoop dat het allemaal snel een beetje beter gaat.

    Mommy, hoe is t met zoonlief?

    Ik ga Norah in bed leggen, ze is op schoot in slaap gevallen. Manlief is ook al thuis van het werk! Hij is aan het gamen, ik ga zo even m'n haar wassen en dan lezen. Verder een rustige dag, wel het kippenhok goed schoon gemaakt. Heb er extra zaagsel in gedaan, t wordt zo koud snachts nu.
     
  14. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Hee meid, haal je je dat nu allemaal zelf in je hoofd? Heb je dingen opgezocht op internet? Probeer het niet te zwaar in te zien... als...kan... dat is zorg voor later. Het is nog niet eens zeker of Jaim het heeft. Ga je nu niet zelf gek zitten maken alsjeblieft. Jullie hebben al zoveel mee moeten maken, het mag nu niet weer moeilijk zijn.. dat zou zo oneerlijk zijn...
    Ik kan helaas niks anders doen, dan zeggen, dat ik aan je denk en voor jullie bid... dikke knuffel Pluisje
     
  15. pluisje19

    pluisje19 Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.754
    0
    0
    Dames,
    Het gesprek ging, na enige strijd, uiteindelijk toch best goed. Ik vertel het morgen wel. Ik ga nu douchen en naar bed, ben kapot..
    Pluisje
     
  16. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Gelukkig pluis! Hoop dat je een beetje kan slapen na zo'n avond!
     
  17. mommy12

    mommy12 Fanatiek lid

    19 okt 2014
    1.135
    0
    0
    Mitsy

    Hij speelt nu omdat ie niet ken slapen. Hij heeft thee op en heb in zijn neus gespoten . Het komt beetje uit zijn neus dat is goed

    Hij is goed verkouden
     
  18. mommy12

    mommy12 Fanatiek lid

    19 okt 2014
    1.135
    0
    0

    Precies dit. Slaap lekker pluisje
     
  19. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Mommy, he das vervelend. Vind het altijd zo sneu als kinderen zo verkouden zijn. Hoop dat hij toch een beetje kan slapen vannacht!
     
  20. minon

    minon Niet meer actief

    Mamachantal ik hoop toch zo dat dat niet zo is heh. Bah bah waarom krijgen sommige mensen alle narigheid

    Pluis fijn dat het goed gegaan is

    Mitsy lekker boek lezen :)

    Wwjk stelt niks voor bij mamachantal eigenlijk maar ben toch nog steeds best boos. 13 weken zijn we van het kastje naar de muur gestuurd. Nee Koen vertoont prematuur gedrag, hij heeft koemelkallergie, diëtiste nee hij heeft het niet, fysio in het ziekenhuis kon niks vinden alles bewoog goed (ja zn benen waar zij naar keek doen het goed ja), ostheopaat kon niks vinden, hij pikt jou spanning op volgens een vervangende ka, of ik geen hulp nodig had, het komt door de bevalling, door de ks, omdat hij in stuit lag het gaat wel over, etc etc etc. Iedere afspraak bij het bureau, de fysio, de diëtiste, in Utrecht, in Gorinchem vertelde ik dat hij zijn hoofd niet draait. Dat als hij naar rechts kijkt hij alles consequent naar rechts doet. Als ik hem wil draaien ik dat af moet dwingen met een lampje in bed zodat hij daar naar wil kijken, een kruik in zn rug met een knuffel erachter dat hij hem niet weg kan drukken. Als hij dan eindelijk na veel gehuil naar links kijkt hij alles naar links doet en ik hetzelfde moet doen om hem weer naar rechts te krijgen. Altijd werd het weggewuifd hij is prematuur.
    Nu zijn we dus zelf overgestapt naar een andere fysio die net is geweest. Ze had zelden een baby gezien met zo een stijve nek. Direct doorverwezen met spoed naar de manuele therapeut. O wat ben ik pissig. Dat jochie heeft dus gewoon al 13 weken pijn in zn nek en rug. Klopt dus toch weer mijn onderbuikgevoel, voor de zoveelste keer, wat je dan wegstopt omdat iedereen zegt dat je je aanstelt. Echt Gorinchem is zn prutziekenhuis. Marith was bijna dood met een hb van 1,8 en een bloedverlies van 437 ml een baby heeft max 500. doordat ik me 'aanstelde' toen ik zij minder leven te voelen. Ondertussen dat ze dood lag te bloeden in mn buik, ik ging van mn stokje omdat ik me 'aanstelde' terwijl mn hb veeel te laag was op het randje van een bloedtransfusie. Ik zou wel last hebben van de warmte, nee ik had geen rhesus dat kon ik niet voelen. Na aandringen een extra bloedtest. Uitslag: rhesus was bij de kindjes en hoe. Ook mijn man is in 2011 bijvoorbeeld heel ziek geweest. Hij had ontzettende pijn in zijn buik die steeds op verschillende plaatsen zat. Dat was ook blindedarm, nierstenen tot darmkrampen. Bleek hij een aandoening te hebben waarbij het orgaanvet wat om je organen zit om ze op hun plaats te houden was ontstoken. Behandeling bestond uit medicijnen die ook gegeven worden bij borstkanker. Soort van chemomedicijnen. Als er niks gedaan werd zou het namelijk omslaan in kanker. En nog veel meer en nu dus dit weer. Ben dus pissig.
     

Deel Deze Pagina