Hier wordt de kramp erger, ik denk dat ik vanavond nog op rood mag. Ik hou jullie op de hoogte. Mn vriend heeft vanmorgen alsnog een potje ingeleverd voor het vruchtbaarheidsonderzoek. Volgende week weten we meer!
Dogs, ik zie wel een 2e streepje.... Een voorzichtig proficiat voor jou! Gupoymaaike, wat fijn dat ie alsnog dat potje heeft ingeleverd!
@dogs84 alvast gefeliciteerd, ik zie 2 streepjes!! @anonima257 dankjewel. Jammer dat jij nog negatief hebt maar het kan dan nog komen! @guppymaaike sterkte hopen dat er snel meer duidelijk is!
Dankje, maar ik hoop wel dat ik ben zwanger worden. Maar deze is gevoelige zwangerschaptest. Ik heb net bestellen van zk. En ik krijg morgen ontvangen. We waren net gegeten dat ik krijg een beetje kramp en even raar gevoel van mijn baarmoeder. Lijkt wel spannend!
Hallo, Dit is de eerste ronde voor mij. Mijn NOD is morgen. Ben vorige week (een week te vroeg) 2 dagen wat bloed verloren. Veel minder als normaal bij ongesteldheid. Innesteling? Spannend dus
Jammer voor de mensen die definitief op rood zijn; voor de rest blijf ik duimen Blijft wel spannend zeg, leef met de mensen mee hier! Hier nog geen nieuws. Niet meer zo misselijk als gisteren, verder rustig. Nog twee daagjes wachten...
Jippie! Nog niet ongesteld geworden! Temp netjes nog wat gestegen. Mijn darmen rommelen al een paar dagen. Vandaag 2dpo. Ik hoop het toch zo dat mijn eitje bevrucht is. Net kwam een collega vertellen dat ze zwanger is. Leuk voor haar, gun het haar van harte, maar ik wil ook! Nog 3,5 uur werken en ik heb weekend! Wat heerlijk. Ik had me aangemeld bij het topic hierna, maar dat vliegen de zwangerschap testen al om je oren joh. Bied ook niet echt rust. ..
12 dpo en nu een paar echt hele kleine 'stukjes' bloedweefsel of zo waar mijn menstruatie normaal gewoon met rode en vloeibare afscheiding begint. Erg spannend wat er nu gaat gebeuren... waar kwamen de klachten van de afgelopen dagen vandaan... #tochwelengzo'neersteronde
Gefeliciteerd Rhea! Hier nog niks, testjes blijven negatief, geen ongi, wel krampen. Ik gok dat ik morgen ongi ga worden. We zullen zien.
Ik kwam hier even spieken en zag je berichtje. Ik wil je een hele dikke knuffel geven! En ik baal voor je! 'Gelukkig' hebben jullie een nieuwe afspraak staan bij de gyn. Het moet een keer afgelopen zijn met dit gedoe voor jullie! <3
Wauw al 2 zwangere! Gefeliciteerd Hier net een negatieve test.. maar ei is ook paar dagen later geweest!
Wat kan het vervelend zijn om alle kanten opgeslingerd te worden dan denk je dat je ongesteld word, dan ben je weer misselijk en denk je wat anders Haha vreten deze dagen ook zoveel energie van jullie?
Hier nog niets. Voel ook nog niets. Maandagavond dacht ik lichtelijk wat krampen te voelen als voor-menstruatie gevoel. Maar nog niets. Ik wacht de dagen gewoon af. S ochtends gewoon snel plassen en dan is voor m'n gevoel het testmoment al weg hihi. Ga ervan uit dat het een rood Sinterklaas feest wordt 😄😄😄
Haha goeie tip, dan moet ik met mijn voornemen en zonder ander nieuws alleen morgen nog ff voor elkaar krijgen
Hier sinds gisterenavond spotting....wachten tot de zooi doorbreekt en hopen op meer geslaagde 6e ronde...