NOD-Lijst 8 t/m 14 december 2014

Discussie in 'NOD forum' gestart door Louloute, 8 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TanteTrien

    TanteTrien Niet meer actief

    Dit is m als het te zien valt..
     
  2. Kerstelfje

    1 dec 2014
    43
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo eindelijk bijgelezen! Ik heb helaas niet veel onthouden echt te drukke dag!

    Maar zag wel een positieve test!!! Gefeliciteerd Juffie. Goed teken dat hij zo vroeg al duidelijk is!!! Had ik de laatste keer ook en nu zit ik naast mijn wolkje dat niet wil slapen ghihihi

    Ik moet er weer even in komen! Mij. Kindje is nog zo vers ( 9 mnd) dat weer zwanger worden echt onmogelijk lijkt. Dat je zon wonder twee keer mag overkomen???

    Hier nu 4 dpo en beetje vasg ongi gevoel oom in onderrug, maar dat leek ik voor mij ei ook al te hebben, die onderrug dan. En nu misselijk, maar ja heb door drukte slecht gegeten.

    Sorry dames als ik niet overal op reageer.... Miet echt weer wennen en namen leren enz...
     
  3. Kerstelfje

    1 dec 2014
    43
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sorry Tantetrien, daar heb ik totaal geen verstand van...
     
  4. Arendje

    Arendje Fanatiek lid

    30 mrt 2014
    2.124
    634
    113
    Vrouw
    @juffie jaa gefeliciteerd!!

    @tantetrien ja dat kan hoor een dipje vlak voor ovulatie. Dat had ik deze maand ook. Als je op m'n banner klikt kom je bij m'n temp kaartje.

    @hier onwijs moe en emotioneel. Net een ontzettende huilbui gehad om iets heel kleins. M'n man snapte er ook niks van.
     
  5. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.616
    169
    63
    Hier mag ik op 14 nov testen van de gyn. Dit is mijn eerste ronde. En dit x nog zonder clomid kuur. Ik heb het gevoel dat ik nu in mijn vruchtbare periode zit. Dus ben benieuwd. Ookal heb ik na mijn bevalling 1 x een onttrekingsbloeding gehad door een kuur primolut. Hoop dat het nog raak is voor ik de mmm in ga
     
  6. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.616
    169
    63
    Owja en ik ga voor 2e kindje en ben 27 jaar
     
  7. Bodien

    Bodien Fanatiek lid

    15 mrt 2013
    1.616
    169
    63
    Hoe zit het met je cyclussen? Zijn ze erg onregelmatig? ? Ik test heel vaak vals positief en ik heb pcos.
     
  8. Femmefatalex

    Femmefatalex Actief lid

    8 jan 2014
    314
    8
    18
    NULL
    NULL

    Dit is mijn eerste cyclus pas.. ben net gestopt met de nuvaring. Verder kan ik mij niet (meer) goed vinden in de symptomen van pcos.. toen ik een jaar of 15/16 was had ik wel heel erg onregelmatige cyclussen, soms wel een cyclus van 5 maanden! Maar volgens de dokter had dat met de pubertijd/begin van menstruatie te maken.. ook kreeg ik acne van een bepaalde pilsoort maar dat heeft daarna wel nog een tijd aangehouden.. momenteel heb ik al 4 jaar geen last meer van acne, nooit last gehad van overbeharing of kaalheid en ook niet van pigmentvlekken, suikerziekte heb ik ook niet maar zit wel in de familie (of is dat een andere vorm?)
    Hoe krijg je de diagnose pcos? Welke stappen moet ik ondernemen om mij daarop te laten controleren? En wat houdt pcos precies in?
     
  9. Sabrinakenneth

    Sabrinakenneth Bekend lid

    28 sep 2014
    565
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Juffie: PROFICIAT!



    vreemd mijn temperatuur blijft 36,8 nu al van maandag!

    springt m'n ei of niet???

    zucht, vandaag gaat manlief niet meer kunnen hoor...
     
  10. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    Spannend meiden! Hoop dat je ie nu snel komt Sabrina!
    Hier allerlei kwaaltjes en test van vannacht was weer positief al vind ik hem licht. Maar vriend zag hem gelijk en die zegt dat ik pas weekend weer mag testen hihi doe ik ook want dan zie ik of ie mooi oploopt.
    Duim voor nog meer roze streepjes hoor!!!
     
  11. Bo87

    Bo87 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.256
    0
    0
    Verpleegkundige in tbs setting
    Meiden !!! 7 dpo
     
  12. Jynn

    Jynn Fanatiek lid

    21 nov 2011
    1.054
    0
    0
    Goedemorgen! Vandaag ben ik 3dpo. Een drukkend gevoel onderin mijn buik en erg moe. Gelukkig nu lekker weekend.
     
  13. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    @juffie proficiat! 3 positieve testen die liegen niet. Ik zou vrijdag nog eens testen met ochtendurine.
    @bo! Jahoor duidelijk! Een lichte streep, ik zeg gefeliciteerd :) Nu hopen dat hij mooi oploopt, het is je van harte gegund. (Ik dacht dat jij niet meer vroeg zou gaan testen...;))

    Hier: gister geveld door een griepje dus ik ga er nu al van uit dat het niet raak is. Hele dag kotsmisselijk geweest, 's ochtends ook flink moeten overgeven :) Gelukkig was mijn man al om 14.00 thuis en kon ik lekker op bed liggen. Vandaag gaat het weer prima!
     
  14. Bo87

    Bo87 Fanatiek lid

    8 sep 2014
    1.256
    0
    0
    Verpleegkundige in tbs setting
    Adriana idd haha ik ben slecht in spanning enzooo.... ik MOET duidelijkheid hebben pfff haha. Ben zo bang. Kv heeft me vaker in de zeik genomen. Maar ik denk de innesteling te hebben gevoeld en moeeeeeee heb 11u geslapen. Ik hoop t zooooooooo dat nu wel blijft plakken.
     
  15. Juffie2

    Juffie2 Niet meer actief

    Ooo Bo wat leuk! Wat fijn! Gefeliciteerd! Ik zie hem hoor...hihi
     
  16. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    Volgens mij ben ik kippig Bo, maar ik zie niks ;) gelukkig anderen wel, dus voorzichtig gefeliciteerd!
     
  17. jijenikke

    jijenikke Niet meer actief

    Goedemorgen hier,

    Juffie gefeliciteerd!
    Bo; Ik hoop het voor je, ik zie een streepje!

    Ik las gisteren een interessante reactie ergens anders. De vraag was bij hoeveel DPO je positief kan testen. Er was een dame bij die met a.s. moeders werkte. Ze had met de tijd 150 dames gehad, waarvan er 137 zwanger zijn geraakt ( wat ze precies deed weet ik niet ). Zij vertelde dat van alle dames die door middel van temperaturen hun eisprong herkenden of hem letterlijk gevoeld hadden, alle gevallen met een een Lf van 16 dagen ( dus de 16de dag ongesteldheidsvrij ) gegarandeerd zwanger waren. Zo'n fase duurt dus volgens haar maximaal 16 dagen, val je daarbuiten, dan kun je de klok erop gelijk zetten dat je zwanger bent.

    Wou het gewoon even delen....
     
  18. jijenikke

    jijenikke Niet meer actief

    Ow en over geen symptomen maar wel zwanger.
    Iemand die ik ken ging naar een feest. Die dag was ze misselijk, maar ze is nooit misselijk. Toen heeft haar vriend gezegd dat ze maar eens moest testen ( wisselende cyclussen i.v.m. stoppen pil ). En ja hoor bingo! Maar het kan natuurlijk ook zijn dat ze wel symptomen heeft gehad, maar deze niet heeft herkent omdat ze er gewoon niet mee bezig was...
     
  19. Tries123

    Tries123 Actief lid

    20 okt 2013
    486
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wauw! Nu al positieve testen
    Alvast voorzichtig gefeliciteerd juffie en bo
    Ik zie bij alletwee de streepjes

    Hiero geen bruinverlies meer gehad sinds gister middag... Ook vanmorgen niet.... Zou het dan toch??
    Ik ga vandaag zwemmen dus toch maar een tampon ingedaan voor de zekerheid.... Mocht het toch wel m'n beginnende ongi zijn...

    Als ongi vandaag of morgen niet doorzet ga ik denk ik vrijdag een testje wagen. Zou wel een leuk kadootje zijn voor m'n vriend op pakjes avond :)
     
  20. Adriana85

    Adriana85 VIP lid

    20 okt 2010
    6.081
    25
    48
    Ik hoop t ook meis
    Heb je ook nog een ander merk liggen? Probeer je die toch?
     

Deel Deze Pagina