Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 7

Discussie in 'Miskraam' gestart door Alf, 6 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Mykelti: succes morgen

    Oz: wat een fantastisch nieuws. (Jij bent een beetje mijn hoopgever :))

    Jordan: jij ook succes. Ben het heel even kwijt, maar ging een TP in december nou nog wel lukken?

    @hier: weer een langere cyclus. Zat vorige maand uiteindelijk op 49 dagen en nu zit ik ook alweer op CD 18 en nog geen ei ontdekt. Het enige wat ik veranderd had, was dat ik even gestopt was met de vitamines en visolie...dus vandaag maar weer begonnen (ook met het oog op januari als we weer gaan proberen). Zou het dan echt zoveel invloed hebben we gaan het zien.
    19 dec ook een hysteroscopie in Gent. Zie ik wel een beetje tegenop, maar hopelijk helpt dit ook. Heb weleens gehoord dat daarna je zwangerschapskansen ook zijn verhoogd.
     
  2. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Goed nieuws OZZ!
    Mykelti succes!

    Zwaai overige meiden!
     
  3. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Pfoe ik hoop echt dat die hysteroscopie mij bespaard mag blijven... ben echt zo klaar met dat gedoe iedere keer aan mijn lijf. 19 dec dat schiet op Marjol. Krijg je meteen de uitslag?

    Mykelti heel veel succes morgen!
    OZ wat een supernieuws!!! :D :D

    Ik hoor overmorgen eindelijk wat de internist ervan denkt. En daarna als een idioot rennen want ik mag naar de opnames van Goor draait door! met Take That hihihi was vroeger nogal fan ;)
     
  4. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Pechvogol, pfff, ook al wat ellende achter de rug dus :( Qua klachten herken ik het wel op gebied van SLE. Gewrichtspijnen, butterfly rash, extreme zonneallergie (mag ook niet meer in de zon, ben echt sneeuwwitje maar dan de blonde versie hahaha), zweertjes in mond en neus, haaruitval en over hele huid jeuk en ja, die vermoeidheid. Bluh. Wat is Fraxodi trouwens? Ik krijg nu dan Fraxiparine meteen vanaf de tp en niet pas vanaf positieve test. En ik kan me je onzekerheid (slag om de arm) heel goed indenken. Ik durf ook geen gat in de lucht te springen als ik weer eens positief test. Denk dat we dat allemaal wel herkennen. Het blijft spannend en denk dat we pas opgelucht zijn als we dat ukkie echt in onze armen houden. Ik hoop echt van harte dat het deze keer goed blijft gaan voor je!!!!

    Marjol, hopelijk valt de hysteroscopie mee. En hoe was jouw cyclus voorheen of altijd zo lang? Ik wacht op mijn menstruatie. Die mag uiterlijk zaterdag komen (ik verwacht hem vrijdag, 28 dagen na de laatste menstruatie) maar als 'ie daarna komt dan houdt een tp in december voor mij op en mag ik pas voor een tp in januari. Dit ivm kerst. Erg spannend weekje dus, pffff. Ik blijf naar de wc rennen omdat ik denk iets te voelen hahaha, muts :D

    Nuage, cool dat je bij de opnames mag zijn. Ga je hysterisch gillen? Dan ga ik zéker kijken ;) :D Ben benieuwd naar de internist morgen. Succes.

    Ik word vanmiddag gebeld door de gyn van LUMC m.b.t. haar visie op de onderzoeken en hoe en wat qua recepten enz. (als het goed is na 16:30 anders word ik midden in een afspraak gebeld :)). Zij kan er volgende week bij het officiële gesprek niet bij zijn namelijk. Ook erg benieuwd naar.
     
  5. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Gesproken met de gyn: Ook hun eindconclusie is, net als die van de andere reumatoloog, SLE like (ofwel lichte SLE, net hoe je het wil noemen maar omdat de meeste van mijn bloedwaardes goed zijn en ondanks de uiterlijke symptomen en kenmerken mag je het eigenlijk geen SLE noemen, vandaar de term SLE like). De symptomen van SLE zijn er, de bloedwaardes op ANA en Rheumafactor na zijn dus allemaal in orde. M.a.w., ze denken aan SLE maar die is momenteel gewoon rustig en zeker niet actief met het aanvallen van organen. En dat het nu kalm is, is heel belangrijk m.b.t. de veiligheid van een kindje tijdens een evt. doorgaande zwangerschap. Wel moet ik vanwege de SLE like diagnose onder jaarlijkse controle van de reumatoloog blijven. Iig qua uitslagen so far, so good. Geen verhoogde kansen op afwijkingen bij beeb door die ziekte dus. Mag dus inderdaad gaan spuiten vanaf de terugplaatsing (Fraxiparine) en vanaf hartje kloppen Ascal er bij (dat tot week 36 en Fraxi tot kraambed). Plaquenil (voor SLE) mag ik blijven slikken. En dan dat met die hormonen erbij bij de eerstvolgende tp (hopelijk start deze week dus)... Ik hoef me niet te vervelen. Nu nog ongesteld worden hahaha (argh). Maar ja, aardig wat info dus. Hoef me iig niet te druk te maken over de veiligheid van een eventueel ukkie en nu hopen op wat geluk. Oh ja, en vanwege de lisexcisie krijg ik na een paar weken zwangerschap ook een opmeting van mijn baarmoeder en vanwege de Plaquenil op week 20 een extra check op iets. Spannende maar fijne ontwikkelingen. Oh ja...geen APS omdat de waarde zo danig laag was zien ze het niet als APS.

    Mykelti, hoe was het vandaag?

    Nuage, succes morgen!
     
  6. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    Hoi Jordan, dank je voor de steun!
    Fraxodi is hetzelfde als Fraxiparine, maar een ander merk.
     
  7. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat is een hoop info Jordan . Ik gun je dat geluk van harte ,duim duim duim.

    Oz ,Super goed zeg ! Blij voor je :D
     
  8. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Fijn dat je nu je behandelplan duidelijk hebt Jordan! Op naar een goede zwangerschap!

    Hier net terug, want we waren uit eten. :D
    Nekplooi is goed, gemiddeld 1,9 zei ze, terwijl er maar 1 van de 5 metingen 2,1 was en de rest tussen de 1,46 en 1,8 ofzo, dus goed. Over 10 dagen de uitslag.
    Beeb wilde niet meewerken, dus uitwendig, inwendig, springen, hoppen, lopen in de wachtkamer en weer hetzelfde riedeltje, maar wel een super mooi bewegend beebje gezien. :)
     
  9. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Jordan, fijn dat je echt die spuiten vanaf je tp gaat krijgen. Maar waarom eigenlijk pas ascal na een kloppend hartje en niet na een positieve test? Waarom niet beide tegelijk starten? Vraag me het gewoon af hoor, heb er verder geen verstand van.
    Nu snel ongesteld worden zodat je een hele mooie tp kan krijgen!

    Mykelti, wat een super goed nieuws!!

    Volgens mij is mijn ovutesten-probleem over. Deze en vorige cyclus was test maar 2 dagen positief ipv 5-7 dagen wat ik een paar keer heb gehad afgelopen tijd. Had speciaal die smileys gekocht, maar is dus eigenlijk niet meer nodig. Ga wel CB nog even mailen met een klacht, maar hoef geen nieuwe, vind ze te onhandig.
     
  10. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Nijn, ik deed het altijd me kijk-testen, omdat ik niet altijd mijn piek kon vinden, zo ook deze ronde niet en kijk eens wat ervan is gekomen. ;)
    Maar zonder dollen, ik zag heel duidelijk oplopen en daarna weer aflopen, maar soms geen overduidelijk posi test.
     
  11. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super Mykelti!
     
  12. butterfly stars

    butterfly stars VIP lid

    14 jan 2008
    6.766
    0
    0
    HR
    Zuid-Holland
    Nekplooi bij m was 2.9
    hier vandaag naar de kno hij blijft verkouden. Longen klinken schoon, Maria hij krijgt geen puf.

    Hij heeft gelachen zo happy dat is zo een belangrijk teken dat geeft aan dat zijn ontwikkeling tot nu toe goed is
    hij is 53 cm en ongeveer 9 pond

    Ik kreeg ascal pred en fraxiparine
    terwijl ik antispermalichamen antistoffen had
     

    Bijgevoegde bestanden:

  13. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Lekker ventje blijft het BS!
    Over die verkoudheid: dat kan ook een allergie/intolerantie zijn. Krijgt hij koemelk of, als je nog bv geeft, drink je dat zelf? Dat is nl vaak een reden voor verkoudheden.
    Wel fijn dat zijn longetjes schoon zijn!
     
  14. Silverwings

    Silverwings Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.751
    918
    113
    Wat een goed nieuws OZ en Mykelti!

    Wat een heerlijk ventje zie ik hierboven!
     
  15. Bumbaaa

    Bumbaaa Fanatiek lid

    24 mei 2012
    2.188
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een vrolijk mannetje ,met zo'n foto begint de dag wel goed hihi
     
  16. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Overigens meette ze gisteren 2x 12+3, terwijl ik toch echt niet verder kan zijn dan 12+1. Ze heeft er nu 12+2 van gemaakt?! Heel apart, maar goed, volgens haar dus uitgerekend op 15 juni, maar dan zou ik bevrucht zijn vóór mijn posi ovutest. Hmmmm en zelfs 6 dagen voordat mijn temp steeg.... ;)

    Mijn gevoel zegt dat het een lang kindje wordt dit keer, maar ja, daar kon je nu nog niets van zeggen.
     
  17. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Mykelti, wat een mooi nieuws.

    Lekker ventje, BS. Hou het in en gaten. Prematuren zijn standaard extra gevoelig voor verkoudheden en de longen zijn zeer kwetsbaar. Als jij het idee hebt dat hij benauwd is, dan moet je echt staan op Ventolin. Ook als de longen schoon zijn, dat heeft er namelijk niet veel mee te maken.

    Bij ons kwamen ze er pas achter dat er longproblemen waren toen ze een jaar oud was. Toen weigerde ze al een half jaar de fles. (Omdat ze benauwd was, naar alle waarschijnlijkheid.) Vertrouw op je eigen gevoel.
     
  18. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Staat overigens een foto in mijn album voor wie het wil zien.
     
  19. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Pechvogol, oh zo, thanks. Wist ik niet. Hele nieuwe wereld voor me dit. En die medicijnen moet je ook spuiten?

    Mykelti, wauw wat een geweldig goed nieuws zeg. Gefeliciteerd. Groot gelijk, lekker uit eten. Leuke avond gehad? Ik ga meteen naar je album!

    Nijn, gelukkig dat er duidelijk is m.b.t. ovulatie. Ik wilde net zeggen dat ik volgens mij nog van die insert dingen hebben voor die smiley test maar jij hebt hem afgezworen. Ik doe niet graag testen meer. En van de Ascal weet ik eigenlijk niet precies waarom dat is. Zal vast een goede reden hebben maar ik zal het eens navragen de volgende keer dat ik er ben. Wel benieuwd eigenlijk.

    Ahhh BS wat een droppie. Zo schattig, die lach <3!
     
  20. Alf

    Alf Niet meer actief

    same here! Moeten drammen voor puffer en daarmee was het nagenoeg over. Doen hoor BS!

    Prachtig mannetje BS! En dat overhemdje.. lief!!

    OZ en Mykelti, Goed nieuws meiden!!

    Jordan, Wat lastig dat je precies op de rand van de diagnose zit. Hopelijk gaan ze je wel helpen op de voor het zwanger worden juiste wijze!

    All, dikke knuffel. Lees veel mee maar reageer niet veel. Ben en ga jullie niet vergeten hoor. Zoveel respect voor jullie helse strijd..
     

Deel Deze Pagina