Hey meiden! Hier gaat het weer een stuk beter! Duurt gelukkig nooit lang. En er komen weer wat echo's aan zie ik, ook spannend! Jammer van de ongesteldheid, hommel en mamayo. Nu dus alle zinnen zetten op 2015! Leuk om zoveel nationaliteiten te zien hier! Zelf Nederlandse ouders en grootouders. Nog een of twee generaties terug en dan kom je wel in de Filipijnen uit, maar dat is alleen over-over grootvader. Niet veel meer van te zien zeg maar (heb zn achternaam niet eens geërfd, want dat werd toen in NL nog niet geaccepteerd. Kinderen kregen dan een Nederlandse verbastering van de naam, of, zoals in mijn geval, de achternaam van de moeder) Ik heb een heel leuk sinterklaascadeautje gekregen! 24 december krijg ik een pretecho met filmpje en hopelijk de geslachtsbepaling erbij! Zijn er verder nog leuke dingen in de planning voor dit weekend?
Leuk cadeau Linky! En vandaag ook 14w Gaat lekker! Hier niet veel bijzondere plannen. Beetje huishouden (want dat is hier altijd drama en nu al helemaal... vind dat ik een goede reden heb om niks te doen namelijk..haha) en mijn schoonouders komen vanmiddag langs. Morgenochtend weer skiles en 's middags lunchen voor mijn vaders verjaardag. Oh ja.. moet ook nog voor mn opleiding aan de slag
Mandy, wat schattig van je nichtje. Was ze niet boos? Ik kan me nog wel verhalen herinneren van kids die woest waren toen ze hoorden dat de beste man niet bestaat. Hommel, balen dat je ongi bent geworden Wat een super gaaf cadeau Linky! Hier straks weer training geven en vanavond weer zelf spelen. We moeten winnen zodat we een gaatje kunnen slaan achter onze koppositie.
Zo schattig, hoe oud is je nichtje? Werkse! Jammer mamayo en hommel dat jullie ongesteld zijn geworden. Op naar dat kerstei. En op naar een knallend 2015. Ik heb de 16de weer een afspraak voor een echo. Ik dacht ook dat die nipt test al standaard was. Fijn linky dat je,je alweer beter voelt. En wat een super leuk sintcadeau heb je gekregen. Hier ook wat rommelen in huis. Wil nog wat leuke kerstspulletjes scoren en misschien al beginnen met de kerstboom. Doen we normaal niet zo vroeg, maar heb d'r eens een keer vroeg zin in. Moet ik dan maar gelijk gebruik van maken toch. @ liana Succes met training. Geven en op naar de winst vanavond.
Hee dames, Goed te horen dat sint geslaagd was Mandy, zooo schattig van je nichtje! Balen Mamayo en Hommel, jullie klinken wel redelijk relaxt en vol moed voor het nieuwe jaar! Goed zo! LianneE, een verbrand popcorntje beetje jammer vd onderbreking, maar gelukkig was t vals alarm. Maakt t wel lekker spannend Liana, zet m op, lekker winnen! Hier NOD ook nog steeds onbekend... Gisteren uit eten viel wel mee. Begon met pijnlijk momentje toen t alcoholvrije aperitiefje bij mij werd neer gezet en de ober (ook een bekende van vl want die heeft daar als kok gewerkt) zegt dat hij dacht dat ik degene was die zwanger is tranen schoten wel even in mn ogen...voelde me wel even zitten met die stomme spuit in mn tas.. En mn schoonzus begon een heel verhaal over een collega met een grote kinderwens die tegen haar gezegd had dat ze t moeilijk vond om mn schoonzus zwanger te zien. Mn sz vond dat echter belachelijk en ze kon toch niet verwachten dat zij daar rekening mee ging houden etc etc.toen viel ik ook bijna v mn stoel..wilde de sfeer niet verpesten maar heb wel gezegd dat ik me dat wel kon voorstellen... Verder dit weekend stomme klusjes in t huis die zijn blijven liggen.. En hopen dat die ongi eindelijk ophoudt. Elke keer denk ik dat t voorbij is en dan komt er nog een scheut
Jammer van dat aperitief-momentje Sun En heel vreemd hoe je schoonzus op die collega reageert! Misschien heb ik heel lieve collega's maar er wordt altijd rekening gehouden met elkaars gevoelens. Zo was een collega laatst in tranen want ze was per ongeluk zwanger en durfde dat niet tegen mij te zeggen omdat ik al zoveel sh*t heb gehad op dat gebied... Vond het heel lief!! Helaas voor haar (want uiteindelijk waren ze er wel blij mee en wilden er 100% voor gaan) is het een mk geworden.... Andere collega middenin IVF, vorige poging was raak maar in mk geeindigd; gaat binnenkort aan laatste poging beginnen. Dus we hebben allemaal wel een verhaal eigenlijk maar houden juist rekening met elkaar!
M'n nichtje is 8, haha heerlijk he. Ze was helemaal niet boos.. Evengoed nog de zenuwen en spanning! En nu een geheim met ons en haar kleine zusje (5) weet t niet, nig leuker natuurlijk! Ah sun, lieverd, dikke knuffel!!
Elf, dat is fijn zulke collega's. Ook veel fijner als je elkaar af en toe kan steunen! Gelukkig heb ik ook lieve collega's en niet zulke pieepss als mijn schoonzus Verhaal van sz verklaart wel waarom ze dus ook geen rekening houdt met mij Oh en Linky, wat een super leuk cadeau!! Ga je dan met degene v wie je t gekregen hebt of met vl? Enige nadeel zo kort voor kerst is dat de kerstman misschien binnen 1 dag alle roze cadeautjes moet omruilen voor blauwe of andersom
Oh sun wat vervelend zeg, komt dan wel binnen als iemand dan nog ook nog even benadrukt wat ie dacht. Soms kan je maar beter niet teveel zeggen behalve dat je het ergens wel begrijpt. Zo jammer als mensen er zo verontwaardig op kunnen reageren dat een ander het moeilijk heeft omdat het niet wil vlotte. Hopelijk houdt je ongi snel op! Dikke knuf voor jou.
Ja precies.. wat een ongevoelig type Hoop dat je ongesteldheid ook snel weer voorbij is trouwens! Hoe gaat het met spuiten?
Thanx ladies, soms ga ik dan alweer bijna aan mezelf twijfelen. Denk ik dat ik hypergevoelig ben over alles wat maar in de verste verte linkt aan baby Spuiten gaat op zich goed. Moet nog wat handigheid krijgen denk ik, gezien de mooie mini blauwe plekjes op mn buik
Ah lieve Sun, natuurlijk doet zoiets ontzettend pijn! En dan je schoonzus er ook nog eens bij. Wat een ongevoelig type inderdaad, jemig. Fijn dat het spuiten goed gaat. Knuff voor jou! Mandy, samen een geheimpje hebben is natuurlijk ook erg leuk. Ik smeer 'm zo om training te geven. Fantastische opkomst vandaag (maar niet heus).
Hee meisjes even snel alles gelezen maar ben het alweer vergeten.. Ik dit weekend weer erg druk in huis dus spreek jullie na weekend weer wat uitgebreider. Fijn weekend allemaal en knuffel voor iedereen!
Nou lekker dan! Wat een ongevoelig typje die schoonzus! Zegt meer over haar dan over jou, wij vinden je heel sterk hoe je ermee om gaat, ook met het spuiten en alles, je moet het maar wel even doen...
Nee klopt maar bedoelde meer ( wat ik in me hoofd had ) Me ei komt natuurlijk en is het dan erg als je hard valt of is dat pas erg als hij ingenesteld is > ? weet niet of het dan als ik keep of voetbal dat het ervoor kan zorgen dat het niet innesteld>? enenen als het goed is loopt me banner goed!
Sun indd lekker ongevoelig van haar en dikke pluim voor jou, je doet t maar mooi, sz handelen, spuiten etc. Knuff! Druk dagje ook hier, net op auto jacht geweest (nog niks gekocht) en zo op naar Sint vieren fijne zaterdag!!
Meis ik bedoel t niet rot maar dat kan volgens mij echt geen kwaad. Onze voorouders werden onder primitievere omstandigheden verwekt je maakt jezelf alleen maar gek en het vindt allemaal plaats achter je schaambot.. Probeer relaxed te blijven hoe moeilijk het ook is soms
Sun ik had die sz allang een mep in der gezicht gegeven.. Met n stoel.. Ongevoelige doos.. Wat vervelend dat de ongi blijft duren!! Mandy... Leuk samen n geheimpje 😄 Hier.. T zet niet door.. Niet dat ik hoop krijg, maar wel goed wanneer de LF langer duurt toch 😄 we gaan voor een regelmatige, goede, positieve, geen geklooi cyclus.. Dat is al heel wat ben ik na al 'onze' verhalen wel achter 😄