Hey dames, De titel spreekt voor zichzelf denk ik, hoelang duurde het vooraleer de bloeding volledig weg was bij jullie na mk?
Bij mij duurde het echt een hele week voordat de bloeding gestopt was. Heel veel sterkte ermee meid xx
Oké, dan leef ik op "hoop", mijn bloeding is vorige vrijdag volledig doorgebroken, dus hopelijk tegen dit weekend beter...
bij mij 6 dagen. maar het rare is dat ik gisteren weer 1 dag best veel gebloed heb... en dat was week later... heel raar
Hier gister een miskraam gehad, donderdag begon de bloeding, gister de vrucht verloren en vandaag amper een bloeding ( gister tijdens de miskraam en plons bloed) Is dat normaal? Zo snel amper bloeden
Bij mij brak de 'hel' los op een zaterdag (woensdag daarvoor begonnen met bruin afvegen) en ik geloof dat ik een week later op een maandag of dinsdag helemaal gestopt was met bloeden. Maar dit kan heel erg per persoon verschillen.
Als je het vruchtje eenmaal bent verloren neemt het bloeden meestal flink af inderdaad. Ik had ook vrij weinig bloedverlies daarna nog, maar nog wel een ruime week kleine beetjes.
Ik vond het zelf ook verschrikkelijk, nu wisten wij al een paar dagen van te voren dat het hartje was gestopt en dat het er aan zat te komen. Maar nadat ik het vruchtje kwijt was voelde ik me ook gewoon leeg en niet meer zwanger. Sterkte!
Bloedingen zijn vrijdag volledig gestopt... Dus heeft tot op de dag een week geduurd... Nu wachten tot cyclus terug op gang komt