Wauw! Jij plast veel streepjes Snap wel waarom jij in verwarring was, de streepjes eerder waren ook best donker... Maar denk dat je gelijk hebt, als je ze zo van een afstand ziet lijkt die van 7 december positief te zijn. Zou je je eisprong dan eindelijk gevonden hebben?
Haha toevallig al gedaan. Zondag eentje met een heeeel vaag streepje, vandaag een die gewoon echt negatief was...
Ja ongelofelijk he! Mocht ik door gaan naar de volgende ronde (is niet te hopen natuurlijk ) dan ga ik toch op zoek naar minder gevoelige testen..
Zien jullie ook een heel vaag streepje??? Deze test was van gisterochtend had hem net een beetje nat gemaakt om er zeker van te zijn dat het geen indroog zou zijn. Ik zie zelf wel wat maar kan ook zijn dat ik lichtelijk gestoord aan het worden ben... 😂
dames met een positieve zw test! proficiat!!! dames met een tuurstreepje.. kop op! over 2 dagen nog eens!
Beste dames, Ik krijg 'm niet helemaal goed op de foto, omdat het licht niet zo goed is, maar ben toch heel erg benieuwd naar jullie mening... Ik heb twee kindjes na jarenlang IVF en meervoudige onvruchtbaarheidsproblematiek Afgelopen zomer was ik ineens spontaan zwanger maar het was een MA. We dachten dat het die kans van één op een miljoen was die zich toch nooit meer voordoet, maar ik test af en toe even voor de zekerheid. Voelde nu een vleugje misselijkheid, dus even een testje gedaan... Als het iets is van is het nu ongeveer 12 dpo. Heel veel dank voor jullie reacties alvast! Floor
Bedankt voor je reactie! Grappig datje het ook ziet! Ik denk dat deze duidelijker is... Ga maar even naar Kruidvat, het is al een tijdje geleden dat ik voor het laatst heb getuurd...
Ha, wat leuk... Ik word stiekem een beetje zenuwachtig... Ondanks het feit dat de CB digi negatief was (de digi met indicator was helaas uitverkocht, die heeft mijn man gehaald, dus die zal ik morgenochtend eens proberen als ik dan nog een tuurstreepje heb)... Jeetje... Als ik 'm goed op de foto krijg, dan zal ik straks de tweede plaatsen (de score tot nu toe is twee tuurstreepjes en een negatieve -maar dat was wel een waterstraaltje )
ik zie m ook! die cb zonder indicator heeft ook veel meer nodig .. dus misschien was het daar nog te vroeg voor.. ben benieuwd na je test.. misschien morgen ochtend eens proberen of dadelijk 2 uur niks drinken..
Ik zie ook een heel licht streepje! Ik zou nog even een paar dagen wachten met cb, kost veel geld en heeft meer hcg nodig dan kruidvat. Geloof dat kv al test vanaf 8 IU/L en cb digitaal vanaf 25 IU/L. Dat las ik toevallig laatst ergens bij iemand op een site die hcg had laten prikken en had onderzocht vanaf wanneer kv kan testen.