Het is gelukkig dus alsnog gelukt om die dagen vrij te krijgen en we hebben het uitgepraat. Was wel heel apart, om kwart over 7 belde mijn man dus dat hij in de trein stapte en hij was nog best wel boos en zei mijn gewone naam (we noemen elkaar nooit bij gewone naam, altijd koosnaampjes!) dus dat was foute boel. En toen hij uit de trein stapte belde hij nog een keer en toen was het opeens over en had hij erover nagedacht, en was weer opeens gewoon zichzelf. Was wel even een enorme omschakeling voor mij
Dat is heel herkenbaar hier! Als de mijne kwaad is hoef ik hem ook echt niks te sturen of te bellen want hij gaat ook in de negeermodus. Wat hij dan stuurt is idd dat hij echt boos is maar zodra ik of hij dan thuiskomt is de boosheid ineens heel snel bekoelt en kunnen we erover praten. Echt zo'n omslag idd. Ik weet inmiddels dat met rust laten het beste werkt. Steeds bellen ed zou hier ook averechts werken. Fijn dat jullie het besproken hebben je hij thuis is met Kerst!
Ik heb niet alles gelezen, maar sorry, ik vind het allemaal een beetje overdreven. Mijn man is hovenier en heeft in de zomer verplicht 2 weken en rond kerst en oud en nieuw 2 weken. Voor de rest is het heel lastig om vrij te krijgen voor hem. Ik werk in een restaurant en kan in de zomer moeilijk vrij krijgen en ik moet dit jaar voor Kerst extra werken ivm Serious Request! Tweede Kerstdag moet ik gewoon werken en na Kerst kan ik ook geen vrij krijgen, dat is de drukste week van het jaar. Wij hebben dit jaar dus vrijwel geen vakantie gehad samen en dat zot er volgend jaar hoogstwaarschijnlijk weer niet in. Ik zou al blij zijn met een weekje helemaal vrij samen met mijn gezin, maar om er nou om te gaan zitten janken dat het niet lukt gaat me echt tever... Wees blij met een week samen en vul de Kerst dit jaar ietsjes anders in om gestress te voorkomem. Snap zowieso die stress niet om de Kerst hoor... het verpest vaak alles en het loopt toch niet zoals gepland!
Nouu ik zou ook boos/teleurgesteld zijn, aangezien je het zover van te voren heb aangegeven, jullie geen zomervakantie hebben gehad en dit daarvoor in de plaats zou zijn. Ik heb een baan waarbij ik rond de kerst extra moet werken, maar dat hoort bij mijn baan en ik hou daar dus rekening mee. Stel wij hebben 2 weken bouwvak samen maar man zou het niet goed regelen waardoor we maar 1 of 1,5 zouden hebben. Ik zou echt boos zijn dan aangezien dat ook onze enige vakantie samen met het gezin zou zijn. Fijn voor je dat het allemaal toch goed is gekomen! Hopelijk vind en krijg je ook de hulp die je nodig om gewoon boos te kunnen zijn en niet meteen te veranderen in een onredelijk hormonster