Paasei-kletsclubje DEEL 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Liana84, 1 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Missjuul

    Missjuul Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.036
    0
    36
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Naa, wat een fijn bericht zo voor het slapen gaan. Droomse van je mini boontje!

    Welterusten allemaal.
     
  2. Logan

    Logan Niet meer actief

    Eerst semenanalyse en bloedonderzoek. Daarna een inwendige echo en daarop volgend eventueel een hsg (baarmoeder foto met röntgen). Dan word er gekeken wat de oorzaak is en daarop volgend kan je hormonen krijgen. Ivf is een soort laatste redmiddel. Ze beginnen vaak met iui, tenzij je echt vanalles aan de hand hebt, dan begin je gelijk met ivf.
     
  3. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Zet mij maar op 6 januari, drie kon.. keer is scheepsrecht ;)
     
  4. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Mooie echo Elf en Naa, goed bericht!
     
  5. LittleMeStphnie

    LittleMeStphnie Fanatiek lid

    14 nov 2012
    1.149
    0
    36
    Werk, man, dochtertje, hondje, voetbal!
    NEDERLAND
    Wat fijn voor de goede echo's komt helemaal goed zal je ook wel wat gerust stellen als je twijfels had! Fijne dag allemaal vandaag X
     
  6. Elf84

    Elf84 Niet meer actief

    Yes!! :)
    Termijn kan idd nog veranderen. Meetfouten zijn snel gemaakt, zeker als het nog zo klein is.
     
  7. Elf84

    Elf84 Niet meer actief

    Wat vervelend Lianne... hoop op duidelijkheid voor je!
    Hier geen ervaring met innestelingsbloedingen.....

    Sun, thx voor de info :)
     
  8. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Goeiemorgen druifjes,

    Hier de eerste bevallingsnachtmerrie gehad. Vooral daarna was eng, ik stopte de baby in een lade onder het bed, omdat hij maar bleef zeggen dat hij de borstvoeding niet lekker vond. (oh dit slaat echt nergens op).

    Hoe is het met de echodames van gister? Een beetje kunnen slapen na het goede nieuws?

    Sun succes vandaag! Hopelijk hebben de medicijnen hun werk een beetje goed gedaan en kun je straks verder naar de volgende stap.
     
  9. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer

    Jaaa!! *Blij* :D
     
  10. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer

    hahahahah
     
  11. Missjuul

    Missjuul Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.036
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hihi te grappig.

    Sun succes bij de gyn.
     
  12. Hommel82

    Hommel82 Niet meer actief

    Ohhh wat een opluchting die goede echos! Daar wil ik best het jaar mee afsluiten! Voor de wachters dan een top 2015 zullen we maar zeggen...

    Cosy en Lianne.. ggggrrrrrr Wat een k*t gevoel blijft het he.. ik vind het ongi worden nog niet zo erg maar die week daarvoor .. ik haat het :)

    Nou.. hier dus de ene dag rood.. dan weer bruin.. dan weer niks.. en nu BAM!!! VLOEDGOLF hahahahaha you can ride the waves!! hehe Geen idee wat ik nu als NOD moet aanhouden maar I dont care.. dat merken we vanzelf wel!

    Vandaag heb ik mij een dag ziek gemeld en ga zo heeeerlijk al mijn fotos bewerken .. mochten jullie willen weten wat ik doe.. het is nog een hobby.. maar Portfolio - kimredphotography.com (ahum heel oppervlakkige fotografie vrees ik ten opzichte van Itakepictures.. )
     
  13. sun123

    sun123 Fanatiek lid

    25 jun 2014
    2.873
    0
    36
    NULL
    NULL
    Linky, die droom is echt super grappig..behalve als je er net uit wakker wordt, das wat minder :(

    Hommel, mooie site! Ik vind t altijd super knap hoe mensen dat kunnen zien met de goede lichtinval enzo, als ik foto's maak is altijd met tegenlicht of rare schaduwen of zo :)

    Hier ook wel goed nieuws aan het ei-front!
    Ik zat al om 8.00 uur bij de gyn en t was me toch een partij druk :(
    Er waren twee eitjes in de maak, eentje van 10 en eentje van 12 mm (ze moeten 18mm worden) dus dat gaat de goede kant op :)
    Bms was nog wel erg dun, weet eigenlijk niet of ze daar nog wat aan gaan doen, straks heb ik een eitje maar geen nestje... nou ja, nog paar dagen doorspuiten en dan zaterdag terug voor een echo. Zal ik t dan wel vragen..Spannend!!!
    OP de terugweg een uur in de file gestaan en een kwartier gedaan over parkeerplek zoeken, maar ach maakt t uit, eitjes zijn onderweg :D
     
  14. Logan

    Logan Niet meer actief

    Gaaaaaaaf!! Van itakepictures heb ik nog niks gezien.
     
  15. Hommel82

    Hommel82 Niet meer actief

    ohhh sun!!!! EITJES !! KERSTEITJES! oftwel KERSTBALLEN
     
  16. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Nee, ik moet ook zeggen dat het volgens mij weinig voorkomt. Een vriendin van mij had het wel, was ongesteld geworden, had het op een zuipen gezet en dacht na 2 dagen hmm dat is weinig. het resultaat is nu paar maanden oud :D

    Stand van zaken hier is dat het weer compleet gestopt is? Gisteren rond 17.00 wat rood/bruin en nu niks noppes nada? Nou ja we wachten maar even af, het breekt wel vaker op dag 2 los. Zal in de loop van de dag de lijst wel bijwerken (nieuwe NOD voor Butterfly, Hommel en mezelf naar NOD onbekend).

    Linky wat een gekke droom, maar goed dat babies niet kunnen praten ;)

    Sun, veel succes bij Horkieporkie!!

    Hommel, mooi hoor!!
     
  17. LianneE

    LianneE Niet meer actief

    Joepie!!! eitjes :D
     
  18. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer

    Dat je BMS rond dag 10 nog dun is, is vrij normaal hoor. Je zal zien dat deze flink groeit en als je ei rond de 18 mm is. Dan krijg je pregnyl (of Ovitrelle) en dan groeit je BMS gemiddeld nog een cm bij.

    Mijn BMS was beide zwangerschappen rond de 6mm. Dat is vrij dun, maar geen enkel probleem dus.

    Niet druk maken dus en lekker doorspuiten. :p
     
  19. itakepictures

    itakepictures Niet meer actief

    Hoezo oppervlakkig? :D Je maakt mooi werk. Mijn smaak is meer documentair, maar dat is zo persoonlijk en je bent wel echt goed in wat je doet! Mooie nabewerking, mooi licht! Ik zag vandeweek ook dat iemand die ik ken van vroeger een fotografiebedrijf is gestart... nou... met een achtergrondrolletje op zolder en 0 kennis van fotografie, de helft was onscherp, onderbelicht, lelijke composities, mensen die er heel awkward of onvoordelig opstonden :p
     
  20. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    Ja ik vind het ook super mooi Hommel! Prachtig!
     

Deel Deze Pagina