Net na het plaatsen van mijn vorige bericht ga ik naar de wc... En heb ik roze bij het afvegen... Ik denk niet dat dit nog van een innesteling komt. Zet mij maar op rood! Ik baal als een stekker.... Ronde 15...
Dank je. Moet zondag pas ongesteld worden en deze test net uit me werk gedaan. Waaah zo spannend dit!!!
Amore en suus, ik zie bij jullie ook streepjes! Gefeliciteerd! Arendje, balen meid! Had het je zo gegund! Alle meiden hier natuurlijk!
Lieve meiden, Ik volg de opleiding International Business. Hierbij hebben wij een product moeten bedenken en moeten wij hier marktonderzoek naar doen. Ik heb een enquête opgesteld en mijn vraag is of jullie deze voor mij zouden willen invullen? De enquête gaat over luiers. Het neemt hooguit 10 minuten in beslag en ik zou er heel erg mee geholpen zijn! Dit is de link naar mijn enquête: https://nl.surveymonkey.com/s/PVH959P
Ik mag ook op rood alle meiden op roze gefeliciteerd Veel succes nog voor de rest ik ga weer door naar de volgende ronde!
@Amore en Jeszss: lijntjes lopen mooi op zeg! @Suus, ik zie met heel goed turen iets, voorzichtig gefeliciteerd! Hier hebben we net weer een test gedaan (nou ja, ik heb de test gedaan en samen hebben we gewacht..): wit, witter, witst Zou m'n lichaam me dan zo voor de gek houden?
Hoi dames M'n hcg is gedaald naar 16 Mijn 4e MK is dus op komst .... Ik wens jullie allemaal heel veel succes verder Xxx
Ahh neeee Tries wat erg!!! Heel veel sterkte!! Er komt ooit een kleintje voor jullie en dat moet snel zijn!!
Tries wat erg ik heb zo erg met je te doen hoop dat het snel voorbij is! Ik vertelde het tegen me vriend en die schrok er ook van, van ons in ieder geval een dikke knuffel.
Ahh tries nee toch sterkte <3 Meiden die erbij zijn op roze gefeliciteerd Meiden op rood hopelijk volgende wel raak!
Aaaaaaaahhhh Tries, we hebben allemaal zo hard voor je geduimd. Helaas, het heeft niet geholpen😯 heel veel sterkte!