loopoor

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door mary12, 11 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mary12

    mary12 Bekend lid

    27 apr 2012
    652
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi

    Onze dochter heeft deze week buisje gekregen, na paar dagen kreeg ze een loopoor met snot en bloed. Ze grijpt veelnaar oortjes. Ik wachten 5 dagen voordat ik druppels krijg. Maar ze grijpt vaak naar oortjes. Hebben ze hier dan last van? Wie heeft kindjes met loop oortjes en wat doe je dan?
     
  2. Happy12

    Happy12 Niet meer actief

    Even bellen naar de poli, er zat waarschijnlijk een ontsteking tijdens het plaatsen van de buisjes. De buisjes doen dus zijn werk, hij werkt de ontsteking eruit, maar je moet wel meteen om die druppels vragen.
    Ik kreeg ze toen iig gelijk! (gebeld en dezelfde dag nog ophalen bij de apotheek! (bloed is waarschijnlijk nog van het plaatsen van de buisjes)

    Succes!
     
  3. Esther15

    Esther15 VIP lid

    20 apr 2006
    7.918
    7
    38
    thuis
    Hier ook meegemaakt, alleen was de ontsteking dus zo zwaar dat gelijk het buisje er mee is uitgekomen. Dus opnieuw moeten laten plaatsen. Zeker even naar laten kijken
     
  4. tuc

    tuc Niet meer actief

    ja even de kno arts bellen en laten kijken
     
  5. mary12

    mary12 Bekend lid

    27 apr 2012
    652
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dat heb ik gedaan maar ze zeiden pas na vijf dagen druppels. Ik ben van de week bij kno geweest maar toen zag je nog geen loopoor. Vandaag weer gebeld en na vijf dagen mag ik terug bellen. Is dat raar?
     
  6. Happy12

    Happy12 Niet meer actief

    Ja dat vind ik best raar, hier waarschuwden ze al voor een loopoor en meteen bellen als ze dat heeft, kreeg toen dus direct druppels..

    Anders gewoon weer bellen en dik het maar een beetje aan, zeg dat je vermoed dat ze er echt veel last van heeft! Benoem vooral het gele slijm wat eruit komt, bloed kan echt nog van de operatie zijn. Snap echt niet dat ze zo moeilijk doen over oordruppels..
    Maar ja die mensen zitten ook niet met een huilend kind thuis ;) zucht..

    Succes!
     
  7. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Elk ziekenhuis heeft daar andere behandelprotocollen voor.
    Maar als je merkt dat ze er last van heeft, zou ik zeker wel even weer bellen en haar ook GEZIEN willen hebben door de KNO.
     
  8. mary12

    mary12 Bekend lid

    27 apr 2012
    652
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb net gebeld, gisterennacht 3 uur wakker het gekke is ze huilt niet maar kan niet slapen. En krijg ik dus zo n assitent aan de lijn dat loopoor geen last kan doen. Nou ze zit de hele ochtend met haar wijsvinger rondjes te draaien, dat kan toch nooit goed zijn? Ik heb echt moeten drammen van middag mogen we komen maar ga zo twijfelen omdat assitent zegt dat ze geen last heeft maar waarom zit ze dan met vingers in oren en slaapt ze 3 uur niet? Kan toch nooit goed zijn, in de nacht ook continue oren trekken.
     

Deel Deze Pagina