Paasei-kletsclubje DEEL 3

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Liana84, 1 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Jemig, wat een domper, of niet? Bij Hsg gaan ze toch doorgankelijkheid van eileiders bekijken? Waarom heeft IUI bij jullie geen zin? (Sorry, ben er niet zo in thuis). Knuffel, ik gun het je zo!
     
  2. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    3.166
    2
    38
    Zoetermeer
    pfff ook niet echt waar je op had gehoopt dus. Hopen dat de HSG meevalt.
    wat een domper dit
     
  3. Blloempje

    Blloempje Actief lid

    2 apr 2014
    487
    17
    18
    NULL
    NULL
    :(:(

    Dikke knuffel, wat is hsg?
     
  4. Missjuul

    Missjuul Fanatiek lid

    23 okt 2014
    1.036
    0
    36
    NULL
    NULL
    Goede morgen dames, hier ook flink aan t stormen. De planten hebben hier meer dan genoeg water gehad.

    Lianne jammer zeg dat de tsunami is losgebroken. Een regelmatige cyclus staat ook voor iets, maar toch blijft t klote. Op naar 2015!

    Logan hoe voel je, je op het moment? Ben er ook niet in thuis, maar als ik het goed begrijp is, dat hsg niet bepaalt is waar je op had gehoopt. Kunnen ze dan verder niks of willen ze daar nu niet aan?
     
  5. Mandy3

    Mandy3 Fanatiek lid

    27 dec 2013
    3.658
    0
    36
    NULL
    Wat k u t Logan :( dikke knuffel
     
  6. Logan

    Logan Niet meer actief

    Een hsg is een röntgenfoto om te kijken of alles doorgankelijk is.
    Eileiders zijn niet te zien op echo's namelijk. Ze spuiten contrastvloeistof in je baarmoeder en dan maken ze een foto. Schijnt erg pijnlijk te zijn maar we doen het maar.
    Iui zou zinloos zijn omdat alles goed is bij ons en juist daarom vergoed de verzekering ivf niet.
     
  7. Mandy3

    Mandy3 Fanatiek lid

    27 dec 2013
    3.658
    0
    36
    NULL
    Hoe voel je je erbij?
     
  8. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik begon heel hard te huilen bij de gyn en ben nu zo chagrijnig. Heb wel betere tijden gekend.
     
  9. Logan

    Logan Niet meer actief

    Gadver. Moest gister ook naar noord Holland bah..
     
  10. sun123

    sun123 Fanatiek lid

    25 jun 2014
    2.873
    0
    36
    NULL
    NULL
    wat een domper zeg :(. Je zou zeggen dat alles goed doorgankelijk is toch aangezien er eerder eitjes door hebben weten te komen?
    Dat IUI zinloos is kan ik me nog wel voorstellen maar dat de verzekering geen IVF vergoed is toch raar? ik ben ook geen expert, maar ik ken ook mensen bij wie geen oorzaak is gevonden maar wel in aanmerking kwamen voor IVF :(. Daar is IVF toch (mede) voor bedoeld? En wat duurt februari weer belachelijk lang zeg, wordt gewoon plaatsvervangend boos :x! Misschien kun je nog in een ander zh een second opinion aanvragen?
    dikke knuffel lieverd!
     
  11. Liana84

    Liana84 VIP lid

    11 jun 2014
    6.243
    1.767
    113
    Vrouw
    Zwolle
    Ja heel begrijpelijk! Bah, vind het echt naar voor je! Knuff!
     
  12. Logan

    Logan Niet meer actief

    Klopt maar omdat 1 van de 3 een bbz was en de laatste keer op de echo niets te zien was willen ze het toch checken.
    Als er na de hsg niks gebeurd ga ik ergens anders heen. Wil wel ff die foto laten maken voor ik weer in het diepe spring.
     
  13. Mandy3

    Mandy3 Fanatiek lid

    27 dec 2013
    3.658
    0
    36
    NULL
    Snap ik lieverd.. Hele dikke knuff.. Konden wij maar meer voor jou/jullie doen<3
     
  14. sun123

    sun123 Fanatiek lid

    25 jun 2014
    2.873
    0
    36
    NULL
    NULL

    Ja dat snap ik, kan ook geen kwaad. Hoe meer info hoe beter. Je zou bijna hopen dat hier iets uitkomt zodat er een oorzaak te vinden is en er iets aan gedaan kan worden..
     
  15. Linky

    Linky Fanatiek lid

    12 jun 2014
    3.487
    172
    63
    Vrouw
    Ah logan, dat is niet wat je hoopte te horen! Echt zwaar balen! Ik wist niet dat de regels voor iui en ivf zo streng waren. Ik hoop voor je dat er toch wat gevonden wordt waar wat aan te doen is.

    Blloempje onzekerheid is normaal hoor, maar leuk is anders. En je hoeft niet elke dag last te hebben van kwaaltjes, dat wisselt per dag/dagen. Fijn dat je zo snel al een echo hebt! Is de roze afscheiding alweer verdwenen?

    Lianne, als je die taart nu eens in de lucht gooit, waait hij misschien vanzelf naar Noord Holland? :D
    Jammer van je ongesteldheid, maar gelukkig wel weer duidelijkheid en een normaal cyclus. Er zou nu niks meer in de weg moeten staan in 2015!

    Wat een kl*te weer he? Hier is de kat van het dak gewaaid. Ze zit nu heel zielig bij de kachel. Maar gelukkig alleen van de schrik. Welk beest gaat er dan ook in dit weer op het dak zitten?!
     
  16. LittleMeStphnie

    LittleMeStphnie Fanatiek lid

    14 nov 2012
    1.149
    0
    36
    Werk, man, dochtertje, hondje, voetbal!
    NEDERLAND
    Logan wat bale zeg , heel veel sterkte hiermee echt niet leuk!
     
  17. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Dat mag zeker, daar zijn we voor! Het is zo onzeker meis, die twee miskramen hiervoor dragen daar niet aan bij. Helaas zeggen kwaaltjes niets, dat weet jij ook. Van heel lichtroze afscheiding zou ik ook schrikken! Had je jezelf misschien ingespannen? Zolang het niet meer wordt of rood zit je nog safe meis. Ik hoop dat je het weekend een beetje door kunt komen. Houd hoop!


    Jeetje Logan, wat een domper zeg! :(:( Jullie zijn al zo lang bezig, dat is niet normaal! Waarom kan die HSG pas in februari? Heb er totaal geen verstand van hoor maar kan het niet wat versneld worden? In jouw geval zou ik denk ik in alle staten zijn en een second opinion aanvragen. Dikke knuffel meis! Meer dan samen boos en verdrietig zijn met jou kan ik op dit moment niet doen.
     
  18. Logan

    Logan Niet meer actief

    Hsg moet gepland met een gyn en radioloog en dat kan maar op twee dagen. Je mag niet bloeden en niet zwanger zijn dus het moet in de eerste twee van de cyclus. Dat is zo rot plannen.
     
  19. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    :) Ok, duidelijk. Fijn zeg.. :(
     
  20. sun123

    sun123 Fanatiek lid

    25 jun 2014
    2.873
    0
    36
    NULL
    NULL
    Linky, eigenwijze kat zeg...als ie weer veilig geland is is het wel weer super komisch om te zien :)

    Misschien komen de ooievaars door de wind nu dan toch bij onze huisjes aangewaaid :D
     

Deel Deze Pagina