Hallo dames! Welke voedings bhs vinden jullie prettig? Ik heb nu maat 75c. En vind een voorgevormde cup altijd wel erg prettig, maar een beugel lijkt me weer niet handig voor een voedings bh. En je hebt van de cups met een "triangel" en cups die rond de onderkant van je borst lopen.. Ik hoor graag ervaringen!
Ik heb 2 soorten gekocht, een dunne die makkelijk klein gemaakt wordt tijdens het voeden en een voorgevormde. Beide zijn bij de h&m vandaan. Goedkoop en doet zijn werk Geen klachten over
Mijn favorieten voor de nacht zijn de soepele stretch bh's van Carriwell. Voor overdag vind ik Cake Lingerie en Mammae het fijnst zitten. Ik heb een bescheiden cupje (75/80B) dus verder geen extra ondersteuning nodig.
Ik heb de gewone van de prenatal, zonder vulling maar wel met beugel. Zitten erg lekker. Daarnaast heb ik 2 bh's van noppies, maar die hebben een vulling. Vind ik onhandig met voeden! Verder heb ik 2 Marlies Dekkers voedingsbehas, die staan leuk en zitten ook nog lekker. Zijn zonder beugel, maar gaat prima. Vaak draag ik ook gewoon helmpjes, van die halve hempjes bijv. Of lang voedingshemd van noppiies.
twee simpele voedingbh's van prenatal. Niet voorgevormd, zonder beugel. Prenatal - positiemode - Zwangerschapslingerie. PRENATAL.NL - Prenatal - Prenatal voedingsbh twee simpele voedingbh's van noppies. Wel voorgevormd en ook met beugel. Deze zijn voor het voeden wel wat lastiger. Dus gebruik deze meestal op werk om te kolven. Prenatal - positiemode - Zwangerschapslingerie. PRENATAL.NL - Noppies - Noppies voedingsbh Honolulu
Ik heb de voorgevormde, beugelloze van de H&M Vind ze erg prettig zitten! En prijs, 14.99 per stuk, viel mij mee.
Ik vind de bh's van Hotmilk en Cake fijn, en ze zien er ook nog leuk uit voor voedingsbh's. Die met een 'triangel' erin zit wat steviger en is iets discreter met voeden, maar ik vind die zonder eigenlijk wel wat makkelijker. Ik heb eentje van Hotmilk met flexibele plastic beugels, dat geeft wel een beetje vorm maar zit wat aangenamer dan echte beugels. Ach, het is toch even zoeken naar wat voor jezelf het beste werkt. Prenatal en H&M kan ik totaal niet mee overweg en zijn ook niet echt fraai. Als je dan toch een aantal keer per dag je BH tevoorschijn tovert mag dat wat mij betreft ook wel een mooi exemplaar zijn
Behoorlijk uiteenlopend dus haha. Kochten jullie ze aan het eind van je zwangerschap, of in de eerste periode van borstvoeding? Het is natuurlijk ook de vraag of het alkemaal lukt, en ik vind het dan zonde om een bh van een paar tientjes te hebben, waar ik niks mee doe
Ben zelf van 75C naar 85E gegaan en was op zoek naar een stevige BH. Voor de zwangerschap had ik ook altijd voorgevormde, beugel BH's. Direct na de bevalling ben ik voesingsBH's van het merk Anita gaan dragen. Bijzonder stevig en comfortabel (doordat ze niet van katoen zijn en dus veel meerekken). In de winkel zijn ze erg duur, maar er zijn gelukkig sites zoals positie-outlet, etc. Daar zijn ze tussen de 19-35.
Hier hotmilk en cake lingerie voedingsbh's. Voorgevormde en met beugel, erg prettig. Het voorgevormde is soepel genoeg om aan de kant te 'vouwen' tijdens het voeden. Is niet heel dik en stug, maar voorkomt wel dat je tepels duidelijk ziet (wat bij mij tijdens de BV-periode wel duidelijk te zien is anders). Deze BV's zijn iets duurder, maar qua omvang veel meer te verstellen en ze blijven ook lang goed. Ook zo ontworpen dat ze nooit gaan knellen als je borsten vrij vol zijn.
Ik heb er een gekocht aan het einde van mijn zwangerschap en die maar een keer gedragen omdat hij niet lekker zat en niet handig was. Ik wilde toch graag iets in huis hebben, vandaar. De eerste week heb ik dag en nacht voedingstopjes van de h&m aangehad, zeker in het begin met de stuwing paste ik toch geen enkele bh. Toen de stuwing voorbij was heb ik online een aantal bh's in verschillende maten besteld en wat niet paste retour gestuurd. Die bh's draag ik nu nog steeds, na een half jaar. De laatste tijd zijn ze wel iets te groot, maar ik heb er dus al lang plezier van. (Tip: Nederlandse webshops zijn het snelste, maar als je eenmaal weet wat je maat is kun je ze ook uit het buitenland laten komen, veel goedkoper! Ik heb zelf goede ervaringen met nursingbra-shop.co.uk en brastop.com. Bij die laatste betaal je nu in de opruiming nog rond de 15 of 16 pond voor veel bh's, dus rond de twee tientjes in euro's) Voor in het begin zou ik echt voedingstopjes of misschien een meer 'topjesachtige' voedingsbh aanraden. Later kun je dan wel echte bh's kopen.