Bugaboo donkey / duowagen

Discussion in 'De babyuitzet' started by EdelHertje, Dec 12, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. EdelHertje

    EdelHertje Niet meer actief

    Wij hebben besloten dat we voor een Bugaboo Donkey willen gaan.

    Nu beginnen we alleen te twijfelen of we daarmee wel overal naartoe kunnen. Deuren, winkels, restaurants enzovoorts.

    Mijn man denkt dat het praktischer is om een duowagen die onder elkaar zit aan te schaffen (Joolz) maar dat vind ik voor de kindjes weer helemaal niets.

    Mijn zoontje zal ruim 2 jaar zijn als de baby wordt geboren maar is nogal bewegelijk en ik zie hem nog niet stil staan op een plankje achter de kinderwagen of netjes langs de wagen mee lopen.
    We hebben een hond dus dagelijks maken we een wandeling.
    Zelf wil ik voor de baby ook mijn draagzak gebruiken maar voor mijn schoonmoeder die oppast vind ik dit niets.

    Ervaring gezocht dus met de Donkey :).
     
  2. Daantjuh85

    Daantjuh85 Fanatiek lid

    Mar 6, 2013
    3,166
    2
    38
    Zoetermeer
    hij is 74 cm breed. En super licht en makkelijk in te klappen met 1 hand.

    Tot zo ver mijn ervaring uit de babydump hahaha...

    vind hem echt te duur helaas :(
     
  3. Joiedevivre

    Joiedevivre Bekend lid

    Aug 1, 2014
    717
    0
    0
    Ik vind de Joolz waar ze onder elkaar zitten/liggen echt niets, ziet er zo ongezellig uit voor ze! Zou daarom altijd gaan voor een wagen naast elkaar. Wij hebben net een easywalker aangeschaft. In winkels zal het denk ik per winkel verschillen. Zie mezelf wel met zo'n ding in de AH lopen maar de kruidvat wordt een heel ander verhaal haha.
     
  4. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    Oct 14, 2010
    16,543
    3,057
    113
    Joolz vind ik maar een gekke wagen.
    Dat onderste zitje zit zo laag en zit een gekke knik in de bak ofzo.
     
  5. Nina89

    Nina89 Actief lid

    Dec 4, 2013
    171
    0
    16
    NULL
    NULL
    Klopt. Ik ben gek op mijn joolz studio wagen. Maar de duo wagen vindt ik er toch erg raar en ongezellig uit zien. Ben je net blij dat hij zo hoog zit, zit het andere zitje zo laag. En een rare lelijke kronkel erin.

    Ik heb zelf bij de prenatal achter de bugaboo donkey gestaan. Zo groot en breed is hij inderdaad niet. Ik verwacht in april de tweede, dan is mijn kleine dame 15 maandjes.
     
  6. Purk

    Purk Fanatiek lid

    Nov 19, 2013
    3,189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb de Donkey en winkelen gaat echt prima! Ook Kruidvat bv, geen probleem. Ik gebruik 'm nu als mono met meerijdplankje, ook erg handig met het boodschappenmandje. Als duo paar keer gebruikt, gaat dus prima! Over een paar maandjes ga ik een babytje opvangen 4x per week en zal ik de wagen gebruiken voor mijn jongste + de baby.
     
  7. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    Jan 9, 2010
    7,063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Ik kan met mijn donkey overal door en winkelen dus ook het kruidvat! Super wagen!! Heb hem nu ruim 3 jaar en geen moment spijt van gehad!
     
  8. EdelHertje

    EdelHertje Niet meer actief

    Ja, in de winkel waren ze vol lof over de wagen :).

    Mm stelt me toch weer gerust de reacties :).
     
  9. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Ik vind die joolz geo echt heel lelijk eigenlijk. Als je onder elkaar wilt zou ik dan voor de icandy duo gaan.

    Wij hebben de bugaboo donkey en zijn er super tevreden mee. Rijdt heel licht, makkelijk met 1 hand te besturen. Past gewoon door deuren heen, door de poortjes van de appie, door de kruidvat.. Is makkelijk en redelijk compact op te klappen. Ik ben fan!
     
  10. EdelHertje

    EdelHertje Niet meer actief

    Wij zijn gisteren naar beide wezen kijken.
    Ik vind onder elkaar echt vreselijk en niet leuk voor het kindje wat onderin ligt én de baby ligt dat echt op "schop" hoogte.

    Mijn man vindt dit vooral praktisch omdat de kinderwagen dan niet zo breed is, hij is echt bang dat de Donkey nergens doorheen past.

    Bij ons past de cameleon al moeilijk in de kruidvat dus de Donkey zal wel een probleem worden maar gelukkig kom ik niet dagelijks bij de Kruidvat :).
     
  11. Humava

    Humava Niet meer actief

    Wij hebben ook een donkey en ben er heel blij mee. Heb nog nergens vast gezeten. Alleen in restaurants of café-tjes kun je niet naar binnen met de duowagen. In de winkels gaat het prima. Ik vind het een hele fijne wagen. Wat ik vooral heel handig vind is dat je evengoed ruimte hebt om je boodschappen onderin te leggen. Met de joolz geo heb je helemaal geen mandje ofzo.
     
  12. ZaZou

    ZaZou Fanatiek lid

    Nov 18, 2010
    2,456
    0
    36
    De donkey is maar iets breder als een normale kinderwagen. 10cm ofzo. Hij past echt overal tussendoor hoor. Oke ik zal de kruidvat vermeiden met kerst en sinterklaas enzo als alles is volgebouwd met speelgoed, maar verder heel goed te doen! Verder zoals de andere meiden zeggen: licht, wendbaar, enorm handig en ook als mono heel fijn!
     

Share This Page