Ik wilde eigenlijk tot morgen wachten, maar toen ik met een volle blaas opstond kon ik het niet laten Dit zijn de uiterst gevoelige testen van zwangerenkids en zoals ik al zei, bij mijn zoontje ook al op 9dpo positief getest met deze test. Voel trouwens nog helemaal niks, maar ook dat was bij mijn zoontje het geval Het streepje was ook na 5 minuutjes al te zien. Morgen maar even langs de Kruidvat voor een 2v5 test. Ik duim voor je Evan, voor jullie allemaal!
Spannend allemaal meiden ik ga morgen ochtend testen dan ben ik 12 dpo! Ik werd afgelopen nacht steeds wakker met hele lichte steekjes en krampjes herkent iemand dit? Verder had ik zo'n levendige droom over een positieve test dat ik echt dacht dat ik zwanger was haha
Ook spannend voor jou Evan, voorzichtig gefeliciteerd meiden! Het wordt wel tijd voor wat roze in de lijst
Spannend meiden, ik vond de test er ook erg positief uit zien, Hopelijk heb je van de week een knaltest! Zaterdag is pas mijn NOD maar ik ga denk ik woensdag testen, als er een bevruchting plaats gevonden heeft zou het dinsdag ong helemaal ingenesteld zijn.. Vind het deze maand extra dubbel spannend, is ben al meer als een week misselijk ik voel gewoon al meer dan een week dat er iets aan de hand is, maar miss wil ik het te graag, dit is de laatste poging en dan gaan we naar de dokter, had zo gehoopt dat dat niet nodig was (met alle respect naar alle mama's die wel de medische mallemolen Door staan) Fingers crossed voor heel veel roze deze maand!!!
Wat een testdrang hier! Ben nu 12 DPO maar wacht rustig af tot woensdag, dan ben ik pas overtijd. Gelukkig geen last van testdrang. Totaal geen kwaaltjes. Wel licht chagrijnig dus waarsch. gewoon ongi over 2 dagen. alle positieve vroegtesters: vast een beetje gefeli. Het is inderdaad tijd voor mooi roze op de lijst!
Hoi dames. Ook ik lees al eventjes mee. En zou graag op de lijst erbij komen te staan dus kan iemand me even erbij zetten aub? Wendy, 33 jaar, ronde 2, 2e kindje en morgen is mij NOG. . Thanks
Gister een test gedaan rond 11 uur smorgens en niet met ochtend urine maar die was natuurlijk hardstikke wit. Nu had ik met de vorige zwangerschap ook pas een lichte test een dag na NOD... dus nog maar ff wachten. Maar heb 2 dezelfde klachten als bij mijn vorige zwangerschap en dat zijn gevoelige borsten en blauwe aders.ook rommelt mijn buik sinds gister dus hoop niet dat mijn ongi doorzet...!! Nog 1 nachtje geduld proberen te hebben
Wat zijn er al veel meiden die testen zeg! Hier ook veel testdrang maar ik heb mezelf beloofd om me niet gek te maken en te wachten tot minimaal dinsdag. Morgen is mijn NOD. Sinds gisteren last van een harde onderbuik, ben al een paar dagen héél erg moe (vannacht 14 uur geslapen, normaal max. 7) en sinds drie dagen weer een verhoogde temperatuur. Temperatuur voor eisprong (dag 1 t/m 19) 36,51 Temperatuur na eisprong (dag 20 t/m 25) 36,86 Temperatuur laatste dagen (dag 26 t/m 28) 37,23 Vorige maand voor eisprong (dag 1 t/m 19) 36,46 Na eisprong (dag 20 t/m 28) 36,74 Dag 27 en 28 terug naar 36,5 Zouden het griepklachten of zwangerschapskwaaltjes zijn? Het wordt nu echt spannend!!
Woooow dat klinkt heeell goed lizet! Vooral die verhoging in je temperatuur! Hopelijk een zwangerschap!
Ik kon het vanochtend op 13DPO ook niet laten maar negatief Ik weet dat er nog kans zou zijn maar heb toch de hoop een beetje opgegeven voor deze maand.
Wat jammer voor de meiden die naar de volgende ronde gaan... Meiden met een positieve test, gefeliciteerd! Hier nog hetzelfde... nog steeds dat vervelende gevoel onderin, maar niet de hele dag door... Daarnet in de spiegel dacht ik dat mijn aderen op mij borsten duidelijker zijn en dat er rond mijn tepel wat bobbeltjes staan... Maar misschien heb ik dat altijd wel als ik ongesteld moet.worden... Ik let er dan nooit op. Ga het nu wat in de gaten houden. Meiden die morgen gaan testen, succes!
Mijn nod is morgen en ik heb vanmorgen getest. Negatief.. Dus nu ga ik gewoon wachten of en wanneer ik ongesteld ga worden. Ik word te blugh van die witte testen haha
Hier wil de menstruatie nog niet goed doorbreken. Van een hele plons afgelopen vrijdag, naar witte afscheiding vandaag. Ik wil geeeeeen valse hoop meer!