Lesbisch ??

Discussion in 'MMM clubs' started by Jessje003, Mar 18, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Wow Evira, je geeft me wat rust. Ik ben ook doodsbang voor de bevalling.. de pijn. Terwijl ik een hoge pijngrens heb hoor!
    Ze zeggen dat je een oerkracht krijgt en adrenaline, verder lees ik niet zoveel want wordt er alleen maar bang van haha.
    Maar jouw verhaal klinkt niet eng ofzo haha.
    Fijn dat je er zo mooi op kan terugkijken, ondanks de snelheid van de bevalling.
    Niemand kan je zeggen hoe weeën voelen he, niemand kan je voorbereiden en dat maakt het wat eng vind ik.
     
  2. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    O en wat is haar naam?? :) Of zeg je dat liever niet online?
     
  3. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Meestal lees je ook alleen maar de heftige verhalen. Als alles normaal gaat, schrijf je daar niet snel over op internet.

    Het is juist de truck om geen adrenaline aan te maken zeggen ze. Adrenaline reageert op gevaar/angst. Je schijnt de pijn toe te moeten laten, zodat je endorfine aanmaakt. Dat is een lichaamseigen pijnstiller die alles een stuk dragelijker maakt. Je kan hierover lezen bij hypnobirthing.

    Ik vond het ook spannend hoor, je weet gewoon niet wat je te wachten staat. Soort van angst voor het onbekende.
    Maar even voor het idee: ik moet volgende week naar de tandarts. Ik zou echt liever nog een keer bevallen, dan naar de tandarts te gaan hahaha (nu ben ik ook wel heul bang voor de tandarts hoor).
    Nee zonder gekheid. Het doet pijn, punt. Maar niet zo extreem als sommigen je doen geloven. Al zal de één er ook beter tegen kunnen dan de ander.

    Ik hield me vast aan de gedachte dat ik mijn kindje ging ontmoeten, daar deed ik het voor. En dat moment komt met elke wee dichterbij!

    Ik voelde haar ook nog bewegen in mijn buik tijdens het persen. Zo werd het nog veel duidelijker dat zij het écht was die uit mijn buik kwam. ZOOO mooi!

    En haar naam? Zie foto haha
     
  4. chala86

    chala86 Lid

    Nov 6, 2014
    40
    0
    0
    Wat een wolk van een baby :) proficiat.

    Ik heb intussen een bloedtest gehad en gisteren belde de huisarts met felicitaties. Dus zwanger :). En nu zeker.
    Het is nog pril en er kan nog vanalles gebeuren. Maar nu ben ik zwanger dus nu ga ik van dat idee genieten :)
     
  5. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Gefeliciteerd Chala
     
  6. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    Jan 27, 2011
    2,211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Evira, gefeliciteerd met de geboorte van Lizzie! (Erg keuke naam <3)
     
  7. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Evira, wat een mooie woorden! En wat een prachtig kindje met een mooie naam :D Ben zo benieuwd hoe de rest van ons de bevalling gaan ervaren.

    Chala, nou lekker genieten! Gefeliciteerd meis :)

    Vanavond komt een oud collegaatje van me langs. Via via mekaar weer gevonden. Zij is ongeveer rond dezelfde tijd uit de kast gekomen, en haar vrouw is ook zwanger. We schelen maar 2 weekjes! Wordt dus veel bij buurten, ben zo benieuwd hoe hun alles hebben gedaan qua donor en tot bepaalde keuzes zijn gekomen enzo. Echt leuk!
     
  8. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    Evira wat een beauty! Dat lachje :-D

    Chala van harte! Wat super en zo snel! Geniet van dit gevoel!!

    Vliegje wat leuk zeg dat je weer contact met haar hebt en beiden moeder gaan worden!
     
  9. Jessje003

    Jessje003 Bekend lid

    Mar 10, 2014
    644
    0
    16
    NULL
    Ik hou veel vocht vast. Iemand tips om dat op een gezonde manier kwijt te raken?
    Zoutloos eten en veel drinken doe ik al...
     
  10. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Ik had het ook en er is volgens mij niet zo heel veel aan te doen. Ik had het vooral in mijn benen en voeten. Daarom had ik een kussen onder mijn voeteneinde van het bed gedaan (onder het matras). Op die manier werd ik 's morgens nog wakker met ietsie dunnere voetjes.

    Lekker in beweging blijven en je bloeddruk in de gaten (laten) houden!
     
  11. Miss1982

    Miss1982 Actief lid

    Jun 17, 2014
    218
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben nu bijna 27weken. Sport 2x per week en ga dan ook meteen ff in de sauna. Dat helpt ook erg goed. Ben nog maar 6,5 aangekomen. voor de rest kun je idd niet veel doen. Je moet maar zo denken vocht gaat er makkelijker af dan vet;)
     
  12. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Knap dat je nog sport hoor! Ik heb geen conditie meer en ben best benauwd.

    Vanavond nog een pretechootje, want we willen even kijken hoe de baby ligt en anders gaan we beginnen met moxatherapie in de hoop dat de baby draait (ligt steeds in stuit).
    Maar tis natuurlijk te hopen dat we nog wat mooie 3D plaatjes krijgen :D
     
  13. Frummeltje13

    Frummeltje13 Actief lid

    Dec 11, 2013
    329
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nou dames, hier gelukkig goed nieuws. Wij zijn zwanger. Het was poging 9, en we hadden 1,8 miljoen zwemmers!!!

    We zijn momenteel zes weken zwanger en wist niet dat je zo misselijk kon zijn. Vandaag zelfs medicijnen gehaald, omdat het echt de hele dag aanhoudt. Hopelijk dat die een beetje helpen.
     
  14. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Ooo geweldig! Gefeliciteerd!!
     
  15. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Ik dacht de sauna niet goed is als je zwanger bent? Doordat het te heet is?
     
  16. Jessje003

    Jessje003 Bekend lid

    Mar 10, 2014
    644
    0
    16
    NULL
    Bedankt voor de tips!! Ik zou met mijn nichtje naar de sauna gaan, maar dat ging helaas niet door. In Januari ga ik sowieso ff de sauna in. Hopelijk verlies ik dan wat vocht. Had het al eerder opgezocht of het mocht en zolang je jezelf goed in de gaten houdt kan een sauna geen kwaad. Je moet het niet te benauwd krijgen of last van hartkloppingen, dan moet je er meteen uit. Ik denk dat als je geen sauna gewend bent het beter is als je er niet in gaat als je Zwanger bent...

    @frummeltje; wat een goed nieuws! Gefeliciteerd!! Nu heerlijk genieten van de Zwangerschap. Wel vervelend dat je zo misselijk bent! Er staan op internet veel tips over wat te doen tegen misselijkheid. Gewoon ff googlen ;)
     
  17. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Ja ik las ook dat als je de sauna gewend bent het in principe geen kwaad kan maar als je nooit gaat, moet je nu wel oppassen.

    Over 3,5 uur gaan we onze baby hopelijk nog even zien! Als hij/zij nog steeds in stuit ligt, hebben we natuurlijk wel kans om zijn gezichtje te zien. Ben zo benieuwd.
     
  18. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    Frummeltje wat super :) mineer fijn dat je misselijk bent natuurlijk maar hoplrijk door de medicijnen minder
     
  19. Miss1982

    Miss1982 Actief lid

    Jun 17, 2014
    218
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd. geniet ervan

    Sauna kan geen kwaad ik ging altijd al twee keer in de week en mag gewoob tot ongeveer 36 weken. Je moet alleen uitkijken met infrarood sauna en eucalyptus sauna. Als ik echt een dag ga pak ik ook alleen de sauna's tot ongeveer 70 graden en dan max 10 minuten. tussendoor langer koelen en veel drinken. wij gaan ook nog een keer in januari.
     
  20. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    Jan 27, 2011
    2,211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Frummeltje, wat een super goed nieuws en wat vervelend dat je nu al zo misselijk bent. Ik hoop dat de medicijnen werken want de piek komt nog... maar hoe dan ook
    ... RAAK! Echt super!
    Jessje, hier hielp zwemmen tegen het vocht vasthouden, verder idd een kussen onder je voeteneinde en zo veel mogelijk de beentjes omhoog.
    Vliegje, is het niet wat vroeg voor Moxa? De kleine heeft nog ruimte om te draaien en zou zomaar weer in stuit kunnen gaan liggen. Hoop dat het leuk was bij de echo.

    Ik ben tijdens mijn zwangerschapoen niet in de sauna geweest, maar ik ging nog wel onder de zonnebank. Ik heb normaal geen last van de warmte, maar nu had ik er ook bij mooi weer erg snel last van.
     

Share This Page