Hehe... Eindelijk even neerploffen op de bank. Heb toch echt wel minimaal 1 middag in de week nodig om bij te komen merk ik. Nog 4 weken werken! Wat vervelend Jmay.. Sterkte! Snap ik Noamy.. Lijkt me daarnaast ook best wel gek om een datum te plannen. Ik kijk eigenlijk wel uit naar februari. Kan niet wachten tot we ons kindje in onze armen hebben. En de bevalling.. Tja, ontkom er toch niet aan. Volgens mij is het erg belangrijk om te ontspannen dus dat ga ik maar proberen Is er nog iemand die de lijst onlangs ge-update heeft?
@melisa21 Spannend hè ! Vind ik ook... Kijk ook echt uit naar februari haha Beval liever ook niet eerder dan de uitgerekende datum omdat het zo druk is dan met verjaardagen enzo haha Dus 40/41 weken vind ik helemaal niet erg. Zal je zien dat hij zich wel eerder verkondigt 🙈 @Noamy Wat is de rede dat je nu voor een ks wilt gaan ? Lijkt me idd ook erg zwaar het herstel met twee kindjes en niet tillen enzo @kleintje Idd lekker relaxen ! Voor we t weten is het februari haha
ik heb net mn zoontje na bijna 24 uur bevallen waarvan 2 uur persen en was ook nog ingeleid want was bijna 2 weken ober tijd. ....n spoed ks gehad Nu mag ik dus kiezen MITS dit kindje over 3 a 4 weken niet groter geschat word als zijn broer.... de kans dat t litteken op je bm dan scheurt is aanwezig en dan willen ze soieso n ks doen Mijn voorkeur gaat er ook wel naar uit na mijn hel bevalling alleen t herstel erna zie ik tegenop omdat ik nu ook mn zoontje van 3 heb rond lopen En ook heb ik geen leuke kraamweek in t zkh gehad.... tijdens de bevalling heb ik op n gegeven moment voor een ruggenprik gekozen voor de pijn en kreeg ik koorts..... toen wisten we al dat mijn zoontje m week op de kinderafdeling opgenomen zou worden met n infuus antibiotica. ... al n domper en ik kreeg uiteindelijk de ks Alleen mijn zoontje lag op de kinderafdeling en ik op de kraam Na de bevalling heb ik m 3 uur later pas gezien en de 2 dagen erna heb ik m 2 x per dag n half uurtje vast mogen houden omdat ik niet met mijn bed op zijj kamertje dir te klein was kon komen en werd ik met mn bed in n hoekje gezet op de couveuse afd en werd mn zoontje daarheen gereden...... t is de eerste en je weet niet beter maar ik krijg er nog hartpijn van als ik eraan denk.....we hebben in t begin de belangrijkste bindingsfase dus helemaal gemist...dit wil ik dus niet weer!!!!!!! want de oudste mag hoogstwaarschijnlijk straks ook niet blijven dus heb ii beide kids niet bij me!!! nu hebben ze proef kraamsuites in ons zkh en daar lig je dan alleen maar MET kind!! En evt ook partner en hoop stiekem ook mn oudste!!! Als die ziek is en jij bijv een ks hebt gehad en ik sta er dus eigenlijk op dat ik zo n kamer krijg nu Om te zien hoe t ook anders kan En ik bid maar dat ik niet weer koorts krijg van de ruggeprik zodat dit kindje niet weer aan t infuus moet en we geen week hoeven te blijven maar na 3 of 4 dagen lekker naar huis mogen! !! heeeeel verhaal....maar t houd me enorm bezig allemaal bllggggg
@Noamy dat is idd erg heftig snap wel dat je de dan angsten heb om het weer te proberen zeg maar, dan is een geplande ks natuurlijk fijner dan een spoed keizersnede! Maar snap je twijfel en bezigheid, maar wie weet herstel je wel veel sneller na deze ks omdat hij dan gepland is, je er naar toe leeft en de kleine een veel beter start zal hebben. @Seepje Suc6 morgen, we denken aan je hoor !
Zo.. daar knap je van op.. eens een keer een nachtje goed geslapen. Tot van half 12 tor kwart over 6! Wel re paar keer wakker geweest om om te draaien maar kon zo verder slapen. Seepje... succes vandaag.. we denken aan je!
@ Naomi mijn eerste bevalling lijkt op die van jou. Daarna 1,5 week in zkh gelegen omdat ik zelf koorts had. De 2e bevalling werd uiteindelijk ook een speler ks na lang ploeteren maar herstel ging veel sneller. Nu wordt het een geplande ks. Natuurlijk komen de oudsten kijken in het zkh daarna, maar verder laten we ze zoveel als mogelijk in hun vertrouwde omgeving thuis. De oudste vond het de vorige keer best lastig in het zkh. Ze kunnen geen kant op, mama die niets kan etc. Hij vond het veel leuker om bij opa en oma te spelen en hierdoor had ik zelf ook meer rust wat het herstel bevorderde. En ook mijn man ging gewoon thuis slapen met de oudste. Maar hoop inderdaad echt heel erg voor je dat de baby geen koorts krijgt dit keer en gewoon lekker bij jou kan liggen.
Seepje: succes vandaag! Naomy: kan me goed voorstellen dat je voor een ks gaat. Jmay: hoe gaat t met je dochter? Hier vandaag de 32 weken wave ben wel langzaam nieuwsgierig hoe lang we nog moeten wachten.. 5, 8 of 10 weken Vannacht heb ik niet echt lekker geslapen.. Bij het draaien in bed kreeg ik veel protest met een harde buik als gevolg. Vanmorgen zag ik dat mijn buik wat gezakt is. En als ik draai, voel ik me net alsof ik een gestrande zeehond haha Vandaag maar verder rustig aan. Moet op het huis passen van mijn ouders omdat er een monteur komt voor het aansluiten van een nieuwe internet provider. Heb een tas vol lekkers en lunch ingepakt zodat ik niet daar in huis op zoektocht ga naar eten/snoep
Hier vanmorgen een eerste bevalgesprek gehad. Pfoe wat een hoop informatie en dat terwijl ik niet eens zeker weet of ik er ga bevallen. Hopelijk wel. Wij krijgen dan sowieso een eigen kraamsuite waar je ook bevalt en partner altijd mag blijven. Je blijft van begin bevalling tot je naar huis gaat op die kamer dus ook als je er nog een week ligt. Erg fijn. Hier worden kinderen geweigerd om te blijven slapen behalve als ze nog borstvoedingsafhankelijk zijn. Tevens besproken dat het mogelijk is dat baby 1 na geboorte eerst bij mij ligt en dan evt partner en als we voor baby 2 gaan dan hoeft hij niet in de couveuse maar mag mijn moeder buidelen met de baby. Iets wat nadrukkelijk een wens van mij was. Natuurlijk alleen mits medisch verantwoord maar dat is logisch. Thnx voor alle duimen. Ben inmiddels op van de zenuwen. Hopelijk werken de boefjes mee met de echo want vannacht hadden ze zo'n party dat ik ervan moest spugen. Had de hoop dat 1 boef was gedraaid maar tevergeefs z'n koppie steekt prachtig uit weer... drakenbaby's
@seepje Ohjee drukke boys daarbinnnen dus! @key Gaat snel nu hè ... Ik kan aan de ene kant niet wachten aan se andere kant word er ook benauwd van haha @mimimama Gaat op en aan met der ze blijft een beetje kwakkelen en piepen Maarja hopelijk is deze fase en ziek zijn gauw voorbij. Vandaag mijn opa getrouwd volgens mij hebben ze een prachtige dag gehad! Hopelijk kunnen ze nog Lang van elkaar genieten Ben nu wel kapot..sinds vanmiddag al harde buiken.. Werd erger nadat ml de portomonee vergeten was voor het boodschappen doen grr daar kan ik dan zo niet tegen haha
Ik kom noooooit meer van m'n verkoudheid af Al wekenlang hoest ik m'n longen uit m'n lijf en heb ik een piepende ademhaling (zo erg dat vriend er ook niet van slaapt) en nu is m'n keelpijn ook weer terug Grrr! Ik lig dus nu even onder een dekentje op de bank. Straks naar voorlichtingsavond over borstvoeding in het ziekenhuis. Eigenlijk totaal geen energie voor, maar moeten wel daar naartoe, de volgende is pas ergens midden januari en kan me voorstellen dat ik er dan nog minder zin in heb
Ooo wat een domper seepje! Ik ga zo hard duimen dat er niks aan de kant blijkt te zijn na de geboorte, ik denk aan jullie!
Wat vervelend seepje.. Ik duim mee! Hopelijk doet het kleine draakje het gewoon goed straks! Gefeliciteerd met je opa Jmay
Ik heb net 3 uren aan de monitor gelegen. Had zoveel buikpijn en harde buiken. Ik heb blijkbaar al weeën, platte rust en 3x per dag een pilletje om de weeën te remmen, heb gelukkig nog geen ontsluiting. Ik had geluk zei ze. Seepje, ik duim voor jou dat alles goed komt.
Bah wat een nare berichten ineens. Seepje. Wat een rot nieuws, ik hoop dat het allemaal mee valt. Vraagtekentje, dat is ook wel schrikken! Wel echt rustig aan doen hè.