Mijn tweede IVF behandeling. 28-11 pregnyl 10.000 gespoten, 30-11 punctie, 3-12 tp van 2 mooie 8-cellige embryo's. Natuurlijk te vroeg gaan testen. Afgelopen donderdag een tuurstreepje die ook nog een restje pregnyl kon zijn, vrijdag een duidelijke streep, zaterdag nog een fractie donkerder, zondag zei CB Digital 'zwanger 1-2 weken' maar was de kruidvat test weer een tuurstreepje. Dacht misschien ligt het aan de test dus in de middag nog een kruidvat gedaan en die was omowit. Toen dacht ik dus dat het over was. Innesteling mislukt, kom maar op met die menstruatie. Vanmorgen testdag voor de kliniek dus toch m'n laatste kruidvat gedaan en toen had ik ineens weer een hele duidelijke streep.nog zeker niet zo donker als de controlestreep maar wel duidelijk aanwezig. Wat denken jullie MMM-dames? Mag ik blij zijn of niet?
Haha dat denk ik ook! Die testen van te voren zeggen misschien niet al te veel....? Vandaag was je officiële meetdag. Gefeliciteerd!!!!
Ik heb 6 dagen na de tp negatief getest (heel logisch, veelstevroeg natuurlijk) 8 dagen na tp een vaag streepje.. 10 dagen na tp begon de bloeding, dus ik dacht Fgelopen.. 11 dagen na tp geen streepje, niks! 12 dagen na tp dit keer een heel duidelijk streepje, vandaag dag 13 na tp volgens de hcgwaardes in me bloed hartstikke zwanger!!!
En vandaag weer aflopen... Test van vanmorgen is duidelijk lichter dan gisteren maar ook dan vrijdag en zaterdag maar weer een fractie donkerder dan de test van zondag. Ik weet echt niet wat ik hiervan moet denken. Ben ik nou zwanger of niet en als ik zwanger ben is dit een slecht teken of is er nog hoop? Frustrerend dit zeg! Vandaag 4+2.
Kun je je ivf afdeling niet even bellen om dit voor te leggen? Ik zie nog steeds een duidelijke streep meis
Ik zou even bellen en navragen. Wanneer heb je afspraak en zou je bloedtest krijgen? Ander hierna vragen voor hcg te bepalen? De streep is nog duidelijk. Misschien ene urine wat geconcentreerder dan de andere. Of heb je alles met ochtendurine gedaan? Spannend zeg!
Alles met ochtendurine maar die van gisteren was extreem donker. Veel donkerder dan vanmorgen. Bloedtest is niet standaard bij de kliniek. Ze adviseerde me gisteren om morgen nog eens te testen en dan zou de teststreep wel even donker moeten zijn als de controlestreep. Dus ik ga proberen de huisarts te vragen om een bloedtest. Kliniek is me ook te ver weg om even heen te rijden.
jeetje meid, wat spannend en wat een onzekerheid. ik heb hier wel al eerder een verheel gelezen die net zo ging met de testen.....die was zwanger van een tweeling. als je gister avond wat meer hebt gedronken, kun je zeker zo vroeg in een zwangerschap varierende streepjes krijgen. Ik zoek de link naar dat topic even voor je
http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/539536-testen-werden-eerst-lichter-donkerder.html
Lijkt wel op mijn testverloop idd. Helaas nog niet helemaal een geruststelling want bij haar ging het fout
ja maar pas later en dat kan natuurlijk altijd. de innesteling is wel goed verlopen. en daar begint het wel allemaal mee
Ze heeft nog een ander topic waar ze in post: http://www.zwangerschapspagina.nl/ovulatie-zwangerschapstesten/551111-sprankje-hoop-restje-pregnyl.html