16 t/m 31 juli 2015 mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Chantalhoo, Nov 10, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    Mar 19, 2014
    2,080
    0
    36
    Het onzekere ken ik wel.

    Hier ook, durf niet blij te zijn want tja in mijn geval is er al 1 weg waarom zal die andere ook niet gaan dan.
    Zal blij zijn als de 12 weken voorbij zijn of weer echo tijd is, zodat ik het nog maals kan horen dat er echt iets zit.
     
  2. Gember

    Gember Niet meer actief

    Oooh waar blijven MRD en PH1? Zo nieuwsgierig...

    Hier heel erg misselijk de hele dag door. Vaak word ik er ook 's nachts van wakker en dan val ik weer moeilijk in slaap. Kleine beetjes eten helpt tot op zekere hoogte, maar minder dan eerdere weken. Zoveel mogelijk rust is het beste. Alleen word ik dan gek van het niets doen. Ik wil me weer een beetje normaal voelen! Nu voel ik me echt niet mezelf, zo irritant.
     
  3. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Ze houden het wel spannend zo haha.
    Hopelijk komen ze beide terug met goed nieuws!

    De misselijkheid begint hier af te nemen.
    Borsten blijven nog steeds zeer doen.
    Heb een geheugen als een zeef :D

    Sinds vanochtend opgemerkt dat ik al vocht vast begin te houden :(
    Ik plas sinds een dag of 3 een stuk minder terwijl ik evenveel drink.
    Zag dus ineens dat mijn ringen een stukje strakker zitten.
    Maandag maar is overleggen met de vk.
     
  4. LadyL

    LadyL Bekend lid

    Jun 30, 2014
    669
    0
    0
    vertaler/tekstschrijver
    Utrecht
    Hier ook weer ontzettend moe vandaag (eigen schuld, gisteravond te laat gaan slapen), beetje misselijk en moeilijk vooruit te branden. Maarrrrrr wel bijna klaar met de klus die eigenlijk pas morgen af moet, dus dan zou ik mijn vakantie morgen eerder kunnen inluiden :D

    Ben ook heel benieuwd naar de verhalen van PH1 en MRD, ik blijf duimen!
     
  5. MissRedDragon

    MissRedDragon Fanatiek lid

    Sep 5, 2014
    1,010
    0
    36
    interieurverzorgster
    In de achterhoek
    Hallo dames, hier minder goed nieuws en goed nieuws. Het minder goede nieuws is het 2e vruchtje is niet ouder geworden dan 6 weken :(

    Het goede nieuws is het andere vruchtje doet het goed, is 17,7 mm groot en hartje klopt goed. Volgens de gynaecoloog zat ik op 8 weken en 3 dagen. Helaas geen echo foto meegekregen vandaag. Hebben we ook helemaal vergeten te vragen.

    Voor de rest nog steeds misselijk en heb vandaag gelukkig nog niet hoeven braken. 30 december hebben we onze 10 weken echo en gesprek over de combinatietest, en 12 januari de nekplooimeting. Daarna kunnen we weer gewoon onder behandeling bij onze lokale verloskundige.

    Maar toch wel raar om te weten dat het eerst een 2ling geweest is. Hopelijk word de misselijkheid nu ook een stuk minder.
     
  6. Gember

    Gember Niet meer actief

    He meid, wat droevig en tegelijkertijd goed nieuws. Het lijkt me heel moeilijk om afscheid te nemen van je 2e kleintje. Veel sterkte daarmee en ik hoop dat je gauw kunt gaan genieten van je zwangerschap van je andere kleine uk.
     
  7. Gember

    Gember Niet meer actief

    MRD, we hebben bijna dezelfde planning trouwens met echo's. Ik heb mijn termijnecho op 29 december en nekplooimeting ook op 12 januari.
     
  8. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    Mar 19, 2014
    2,080
    0
    36
    Jammer MissRedDragon, Sterkte met het verlies van 1 ukje, wel fijn om te horen dat de ander het goed doet.

    En ja een heel raar idee dat het 1 van een 2 ling was...
     
  9. LadyL

    LadyL Bekend lid

    Jun 30, 2014
    669
    0
    0
    vertaler/tekstschrijver
    Utrecht
    Jeetje, wat een heftig en dubbel nieuws meid. Het verlies van de één lijkt me echt wel even slikken, maar gelukkig groeit de ander goed! Veel sterkte ermee.
     
  10. Seurebeure

    Seurebeure Niet meer actief

    Heftig en dubbel!! Maar gelukkig nog wel goed nieuws!! Sterkte en hopelijk kun je beetje genieten!!
     
  11. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Inderdaad erg dubbel MRD.
    Gelukkig doet het tweede kindje het wel heel goed.
     
  12. iez

    iez VIP lid

    Dec 4, 2013
    5,215
    1,041
    113
    Wat verdrietig dat 1 van je 2 kleintjes het niet heeft gehaald. Maar fijn dat degene die het wel haalde het goed doet.
     
  13. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Sterkte MissRedDragon, en fijn dat de andere baby het goed doet!
     
  14. PH1

    PH1 Bekend lid

    Nov 16, 2014
    924
    77
    28
    Female
    Hey ladies!

    Vandaag van half 11 tot half 3 in het ziekenhuis geweest en ik heb slecht nieuws..

    Het bleken geen twee vruchtzakjes te zijn, maar een vrij groot vruchtzakje met daarin een embryo met verkeerde cellen. Ze noemen het een partiële mola.

    Normaal neemt een kindje de chromosomen over van de man en de vrouw, maar in dit geval is er van een geslacht meer chromosomen overgenomen en helaas is ons 'kindje' nooit in leven geweest. Ergens is dit wel een troost, maar wat is het allemaal heftig!

    Aanstaande woensdag sta ik op de lijst voor een curretage helaas geen optie om het natuurlijk te doen, omdat de embryo een stuk groter is dan dat het kindje eigenlijk zou moeten zijn en het gaat samen met een heleboel bloed.

    Voor mij helaas geen goede afsluiting van 2014 en de kerstdagen breng ik op de bank door, maar ik hoop dat wij onze kans in 2015 nog gaan krijgen!
     
  15. 4dogs82

    4dogs82 Fanatiek lid

    Sep 3, 2012
    2,314
    0
    36
    Een mooi huis
    Jeetje PH1, heel erg veel sterkte! :(
     
  16. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    Mar 19, 2014
    2,080
    0
    36
    Ook hier heel veel sterkte meis :(
    had zo gehoopt op toch nog positief nieuws
     
  17. monique7

    monique7 Actief lid

    Aug 7, 2012
    226
    9
    18
    Heel veel sterkte!
     
  18. monique7

    monique7 Actief lid

    Aug 7, 2012
    226
    9
    18
    MRD inderdaad dubbel.. Fijn dat je andere kindje het goed doet.
     
  19. Strijkertje

    Strijkertje Actief lid

    Oct 15, 2012
    264
    0
    0
    Ph1 wat onzettend droevig! Heel veel sterkte gewenst.

    Missreddragonaan de ene kant niet leuk maar gelukkig doet de andere ukkepuk nog goed. Moet je wachten tot het andere vruchtzakje zelf loskomt?
     
  20. Beeb87

    Beeb87 Niet meer actief

    Heel veel sterkte PH1.
     

Share This Page