Ja jullie hebben gelijk. Maar ik vind het zo gek dat hij in de avond duidelijker is dan in de ochtend. Van de week maar weer in de avond testen.
Probeer even los te laten en over paar dagen opnieuw te testen. Je leest ook veel van vrouwen die alleen lichte streepjes krijgen. En doorstaan een prima zwangerschap. Ik weet het, die onzekerheid is slopend. Maar het kan echt verschillende oorzaken hebben die niets zeggen over het verloop.
Madelein, hier ook iemand die savonds positiever testte als smorgens, en ik heb verder echt nog nooit knallers gehad. Ben me wat jaloers geweest op de meiden hier die echte knal testen hadden proberen om rustig te blijven en desnoods om de dag te testen ga voor je duimen meis!