Goedemiddag meiden, Ik wil graag jullie mening over mijn clearblue test. De test heb ik net om 13:10 uur gedaan en zo zag die er uit toen ik om 13:25 uur er naar keek. Had hem weg gelegd en weet dat ik dus niet binnen de 5 minuten heb gekeken zoals het in de beschrijving staat. Omdat ik helemaal geen ervaring heb met deze test, ben ik benieuwd wat jullie er van vinden.
Volgens mij is dit geen positieve test. Het streepje staat te ver naar links en het lijkt een pennestreep. Haal anders even een kV test die zijn veel gevoeliger!
Oh wat een onzekerheid...ik vind de test niet positief of negatief, kan er weinig over zeggen...behalve dat ik dit type van CB ook wel eens zo heb lopen twijfelen of het nou wel of niet zo was - en daar werd ik ook echt niet vrolijk van! Misschien inderdaad beter een kv2v5 doen of vanaf NOD een CB digitaal...sterkte!
ik vind hem ook wat lastig. ik zie duidelijk een plus. maar grijs lijkt t? ik zou een kruidvat testje doen zijn erg gevoelig
Bedankt voor het mee kijken meiden! Dat wordt zo meteen dan maar even naar de Kruidvat. Want die testen zijn beter? Sorry, maar ben een leek op dit vlak. Het plusje is niet grijs, hij is licht blauw. Als ik nu op de test kijk zie ik dat het streepje aan de linker kant donkerder is, maar daarnaast zie je ook een licht blauw breed streepje. Zal zo een foto maken en plaatsen
hm ik zie de bekende pennenstreep... rest is niet goed te zien ik zou niet die plustesten meer kopen, die zijn een ramp met aflezen. die 2 voor 5 zijn goed.
Sorry ik durf je hier ook geen duidelijk antwoord op te geven of die positief is of niet.. Een pennestreep lijkt mij meer negatief. Ben benieuwd naar je andere test.
Hi! Ik heb dit ook eens gehad. Had de test na een uur of wat uit de prullebak gevist. Ik was toen niet zwanger. Maar! Het kan natuurlijk wel! Probeer het over 2 of 3 dagen gewoon nog een keer. Wanneer zou je weer ongesteld moeten worden?
Nou dat is het 'leuke', ik ben aan de pil. Maar ik heb in ene allemaal van die rare klachten. Ik heb net de Kruidvat testen gehaald, jullie bedoelen toch die verpakking met 2 stuks erin voor 4,99??
Ja klopt die geven vaak snel duidelijk positief of negatief... even paar uurtjes niks drinken en dan testen.
Denk dat de clearblue test niet klopte, want heb net een Kruidvat test gedaan en die blijft redelijk wit. Als ik hem in heel fel licht hou denk ik wel heeeel lichtjes een streepje te zien. Ik hou hem gewoon op negatief
Heb hem even open gemaakt voor de foto, maar zo op de foto zie ik hem helemaal niet. Met het blote oog wel heeeeel licht
ik zie wat je bedoeld, maar ik vind hem grijs en te licht om te zeggen positief. ik denk een indroger